Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Black Sheep - 8.kapitola

Black Sheep - 8.kapitolaNo. Asi vás moc nepoteším, alebo možno aj hej. Je to posledná kapitola, ale aj keby mi nedáte ani jeden komentár:D tak už mám pripravené pokračovanie, lebo inak by to nebolo ono. Veľká VĎAKA a VENOVANIE patrí nasledovným osobám, ktoré si skoro vždy našli čas na ten krásny komentár:) takže pre : Ree, BaraXxX,Dark Passion, Dorianna, Koblížek,Lettynka, Květinka, Iwanushka, Beruška, Victoriiia, Eunta a Janulik! :) Príjemné čítanie, vaša Rosie:)

10. Len klamstvo...

hudba

Josh si ju pritiahol ku boku a ja som nevedela čo mám robiť. Vyjavene sa na mňa dívala a absolútne neregistrovala žiadne pohyby od Josha. V tom sa mu vymotala z náruče  a v sekunde už stískala mňa. Po tomto som túžila, už tak moc dlho. Ale teraz? Teraz som nevedela ako sa mám zachovať. Nehybne som stála, ruky zvesené pri tele a tvár zaborená do jej ramena, keďže je o dosť vyššia ako ja.

„Ach Ness, ja viem, že mi to  nikdy neodpustíš, ani ťa o to nejdem žiadať. Len najväčší debil na svete by odmietal taký krásny dar, ako si ty. Bola som otrasná ma – matka, vlastne som nebola ani matka, skôr nejaká hnusná otrokárka. Správala som sa ku tebe ako najväčšia sviňa! Tak moc ma to mrzí, nechcela som tu ubližovať.“

Naozaj som neočakávala takúto reč a moja túžba, ju objať, po tejto reči ešte zosílila, ale nemohla som, ešte nie. Čo ak zajtra bude zase taká? A po druhé, ona je teraz s Joshom, takže podvádza ocka. Mierne som ju od seba odtisla  a začala so svojou rečou.

„Ani si nevieš predstaviť, koľko krát som už o tomto stretnutí snívala... Ale teraz? Teraz nie som ti schopná odpovedať, objať ťa... Myslím, že možno raz, ti aj odpustím, ale musíš ísť na to moc pomaly, už len kvôli tomu, že podvádzaš ocka!“

Nechcene som skríkla a mama smutne sklopila zrak, že by jej to bolo skutočne ľúto? Zrazu sa pri dverách ozval ďalší zvonček. Jamie rýchlo pribehol ku dverám a ja som sa nestačila diviť, kto to zase prišiel.

„Otec?“ – „Edward?“

Prehovorili sme zarazene s matkou Unisono.

Bella?“

Čudoval sa zase otec a mračil sa na Joshovu ruku, ktorá matke zase objímala pás. Žeby ju ešte stále miloval? A teraz žiarli?

„Bella.“

Nakoniec kývol otec na pozdrav matke.

„Edward.“

Odpovedala mu tak isto chladne a svoj pohľad, tak isto ako otec stočila na mňa.

„Tak, Jamie, neviem či si slepý, ale mne sa zdá, že Ness je v poriadku.“

Prehovoril otec a Jamie sa len uškrnul a poodstúpil odo mňa. Zase som nechápala, prečo by som nemala byť v poriadku? A prečo sa Jamie tak usmieva?

„Tak, dnes sme sa tu zišli, taká krásna rodinka, že?“

Uškrnul sa zas. Sakra! Čo sa tu deje?

„Hayden, zlato prosím!“

Čože?!?!?! Hayden ku nemu ladne došla, chtivo ho pred nami pobozkala a zrazu zatvorila oči a znovu ich otvorila. Chcela som sa spýtať, že čo sa tu sakra deje, ale nedalo sa mi ohýbať sánkou. Chcela som si na sánku siahnuť rukami, ale ani tie sa nehýbali, ako keby som zamrzla. Ničím, absolútne ničím sa mi nedalo pohnúť a videla som, že otec je na tom tak isto, ale matka pravdaže nie. Ako lúsknutím prstu, už pri matke stál Scott, ktorý ju pevne držal a zakrýval jej ústa.

„Janett, prosím už to zhoď a ty Johny, začni so štítom, nech nás tá malá pijavica nevidí.“

Šeptal a ja som stále nechápala...

Edwardov pohľad:

Sakra, sakra, sakra! Čo sa to tu deje?! Díval som sa na všetkých prítomných a nemohol sa pohnúť. Jamie zase prehovoril.

Janett, prosím už to zhoď a ty Johny, začni so štítom, nech nás tá malá pijavica nevidí.“

Zrazu sa Janet zmenila. Už to nebola tá čiernovlasá slečna, ale blondýna s krátkymi po ramená dlhými vlasmi. Takže ona tvorí ilúzie? A potom začala aj s ostatnými. Johnyho ani Scotta som nepoznal, ale Jamieho, Hayden a Josha áno, alebo im mám skôr hovoriť Demetri, Jane a Felix?! Takže Volturiový nás zase chcú. Potichu som zavrčal. Jane prišla bližšie ku mne a jemne ma pohladila po tvári.

„Tak zase sa vidíme Edward.“

Šeptala. Vedel som, čo od nás chcú, chceli Nessie, ale ja som bol rozhodnutý, im ju nedať! Bez boja určite nie! Ona ku ním, jednoducho nebude patriť! Pozrel som sa na Bellu a vtedy som začal chápať už viac vecí. Pochopil som, že aj Bellin odpor ku mne a ku Nessie, mali na svedomí, iba oni... Mali by sa začať báť, pretože toto im nedarujem! Budem bojovať kým moje dve lásky, nebudú v bezpečí, tento raz, už NAVŽDY!

 

 

ShrnutieSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Black Sheep - 8.kapitola:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!