Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Bella Salvatore - Epilog

Bella Salvatore - EpilogA je tu konec. Bella se rozhoduje, jestli se má vrátit zpět a být s Edwardem, a nebo žít dál bez přítele. Jak se nakonec rozhodne? Chtěla bych poděkovat všem, kdo tuhle povídku četli a zanechávali mi komentáře. Byli jste to vy, kdo mi pomáhal psát dál. Chtěla bych také poděkovat Wendushce, která mi povídku opravila pokaždé, když jsem to potřebovala. Nevím, co dodat, snad jen užijte si poslední kapitolu a zanechte prosím názor na celou povídku. Kajushqa1

Pár dnů jsem jen tak různě jezdila po Státech a přemýšlela o svém životě. Nakonec jsem nasedla na letadlo a odjela do Evropy, přesněji do Francie. Musela jsem pořád přemýšlet o Edwardovi, hrozně moc mi chyběl. Taky mi jednou zavolali Volturiovi, Aro mě chtěl vidět, očekávala jsem pozvání do gardy a taky, že ano. Odmítla jsem, jak jinak, neměla jsem zájem strávit zbytek své existence jako poskok Ara. Když jsem odjela z Itálie, byla jsem rozhodnutá, miluji Edwarda a už bez něj nechci být.

Na letišti byl celkem frmol, když jsem se dostala k okénku, zjistila jsem, že všechny letenky do USA jsou vyprodané a další letadlo poletí až zítra. Povzdechla jsem si a přemýšlela, co budu dělat celý den na letišti. Zamyslela jsem se nad tím, co by asi dělala Alice, a tak jsem začala nakupovat. Koupila jsem si hrozně moc věcí a několik věcí jsem koupila i Alici a Rosalii.

Nakonec jsem se šla posadit do nějaké restaurace a tam jsem celou noc seděla a přemýšlela, co řeknu Edwardovi. Najednou se nade mnou ozval ten krásný hlas.

„Bello,“ řekl Edward a já se na něj podívala.

„Edwarde,“ řekla jsem překvapeně a pevně ho objala.

Najednou jsem ale nevěděla, jak mu říct to, co k němu cítím.

„Moc jsi mi chyběla. Alice viděla tvé rozhodnutí, a tak jsem sem jel,“ řekl a podíval se mi do očí.

„Miluji tě, Bello, od prvního okamžiku, co jsem tě spatřil.“

„Také tě miluji, Edwarde,“ řekla jsem mu a on mě políbil.

Pevně jsem se k němu přitiskla a užívala si ten okamžik.

Nakonec jsme místo do USA odjeli do Paříže. Prožili jsme tam krásný měsíc a poslední den mě Edward požádal o ruku na Eiffelovce, bylo to hrozně romantické, přijala jsem bez přemýšlení. Hned nám volala Alice, že je za nás oba moc šťastná a že nám udělá velkolepou svatbu. Dřív než nám Alice stačila vyjmenovat seznam hostů, vzala jsem Ewardovi telefon z ruky a típla to. Edward se usmál a políbil mne.

Když jsme se vrátili domů do Forks, čekalo nás milé přivítání, Damon a Erin se vrátili a rozhodli se s námi zůstat, všichni jsme byli šťastní z jejich rozhodnutí, jenom Esmé vrtalo hlavou, jak udělat dům pro šest párů zamilovaných upírů, aniž by se navzájem jakýmkoliv způsobem rušili.

Alici jsem nakonec dovolila zařídit mi svatbu, byla jsem nakonec celkem hezká nevěsta, i když Edward tenkrát použil spíš slova typu nádherná, krásná a neuvěřitelná.

1

Svatba byla nádherná a já musela uznat, že Alice prostě umí uspořádat jakoukoliv akci. Hostů jsme moc neměli, byla to spíše rodinná záležitost, ale ani to jí neubralo na kvalitě, spíše naopak.

Na svatební cestu jsme jeli na ostrov Esmé, který daroval Carlisle Esmé jako dárek. Zažili jsme tam krásné chvíle a vrátili se až po třech týdnech.

Poslední ročník na Forkské střední škole byl skvělý a to hlavně díky Edwardovi. Občas bylo sice trochu těžké nežárlit na všechny holky, které chtěly Edwarda svést, ale zvládla jsem to, Edward totiž také nebyl zrovna nadšený, když se mě nějaký kluk pokoušel pozvat na rande.

Poté, co jsme absolvovali na Forkské střední, odstěhovali jsem se do New Yorku. Alice si totiž doslova vydupala, že budeme bydlet tam. Problém s přeplněným bytem jsme vyřešili tak, že jsme koupili ještě jeden, takže každý z párů měl celkem klid. Nikdo si nás v New Yorku moc nevšímal, což nám vyhovovalo.

Můj život byl teď perfektní, měla jsem skvělou rodinu, milujícího manžela a skvělé kamarádky. Čekala mě skvělá budoucnost a já si ji hodlala užít.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Bella Salvatore - Epilog:

 1
04.01.2012 [22:50]

AngieCullen Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. mim
30.09.2011 [9:42]

súhlasím s Petronelou..
poviedka super ale trošku rýchlo to skončilo..
mohla si to viac rozpísať..
nepochopila som,čo tam robila Georgina... Emoticon
a trošku mali suché dialogy typu :"ahoj. Ideš nas lov..? "no hej idem." ale.. sorry za kritiku Emoticon Emoticon Emoticon ale inak super poviedka.. pekný nápad.. Emoticon Emoticon Emoticon idem tvoju tvorbu čítať ďalej Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. mim
30.09.2011 [9:41]

súhlasím s Petronelou..
poviedka super ale trošku rýchlo to skončilo..
mohla sy to viac rozpísať..
nepochopila som,čo tam robila Georgina... Emoticon
a trošku mali suché dialogy typu :"ahoj. Ideš nas lov..? "no hej idem." ale.. sorry za kritiku Emoticon Emoticon Emoticon ale inak super poviedka.. pekný nápad.. Emoticon Emoticon Emoticon idem tvoju tvorbu čítať ďalej Emoticon Emoticon Emoticon

2. Petronela webmaster
17.07.2011 [19:27]

PetronelaVěřím, že by tohle byla opravdu perfekní povídka, kdyby nebyla tak uspěchaná. Bylo to jako rychlík, který nestaví na žádné zastávce, jenom v cíli. Což se mi moc nelíbilo Emoticon.
Já za to hold nemůžu, když jsem ten typ, co má rád občasné popsání věcí, pocitů atd. Opravdu to v některých chvílích bylo skutečně uspěchané, ale jinak to nebylo špatné Emoticon

27.05.2011 [10:13]

Michaela36Pls,hlásni mi.kittynkakikis.blog.cz/1105/sonc-1-kolo#komentare
Mišule s Kevinem Zegeresem
Děkuji příště hlásnu já.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!