Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Bella Salvatore - 4. kapitola

Bella Salvatore - 4. kapitolaPo dlouhé době je tu 4. kapitola. Možná některé z vás zklamu, ale láska změní každého, i Damona. Více se dozvíte, když začnete číst. Kajushqa1

Pořád jsem nemohla uvěřit tomu, že je tady. To mu vážně nestačilo, že jsme se kvůli němu museli před čtyřiceti lety přestěhovat, protože vyvraždil půlku města? Hnusil se mi, jenže co nadělám, je to můj strýc.

„Bello, rád tě vidím.“

„Já tebe ne. Co tě to napadlo?!“

„Chtěl jsem vás jenom vidět a někoho vám představit.“

„Koho?“

„Erin,“ řekl zasněně.

Koukala jsem na něj se značnou nechápavostí. On se zamiloval? To je divný. Pak se u něj, ale objevila hnědovlasá upírka.

„Ahoj, jsem Erin. Damonova snoubenka.“

„Snoubenka?!“

Koukala jsem z jednoho na druhého a pak jsem si všimla barvy očí, kterou měla Erin. Zlatá. Jak může s Damonem vydržet, vždyť on pije lidskou krev, aspoň podle jeho očí.

„Jak je možné, že jste spolu? Vždyť Damon pije lidskou krev.“

„Tak tohle ti hned vysvětlím.“

Damon si jedním pohybem ruky sundal kontaktní čočky a… jeho oči byly zlaté. Och, jak romantické, že kvůli Erin přešel na zvířecí krev.

„K čemu ty čočky?“

„Chtěl jsem vědět, jak se budeš tvářit.“

„Moc vtipné.“

Snažila jsem se působit naštvaně, ale ve skutečnosti jsem měla radost. Damon přešel na zvířecí krev, to je skvělé. Pak do pokoje vtrhli moji rodiče.

„Damone?!“

„Stefane, Eleno! Rád vás vidím. Tohle je Erin.“

Rodiče Damona chvíli sledovali a pak se uvolnili. Všimli si Damonových očí a usmáli se.

„Zvířecí strava bratříčku.“

Damon tak říkal tátovi už od jeho narození, táta to oslovení nesnášel, ale teď se usmál a poplácal Damona po zádech. Mamka Damona objala a s Erin si podala ruku. Pak jsem přišla na řadu já, jednoduše jsem si s Damonem plácla a s Erin si podala ruku. Zazvonili Cullenovi.

„Myslím, že byste se měli seznámit s Cullenovými.“

Damon a Erin přikývli a následovali nás dolů do obýváku. Šla jsem otevřít Cullenovým. Ti byli trochu neklidní z dvou neznámých pachů. Rychle jsem je obeznámila se situací a Cullenovi byli nadšení, že poznají další dva vegetariánské upíry. Cullenovi se představili a posadili se, všichni jsme byli připraveni poslouchat Damonův a Erinin příběh. První začal Damon.

„Narodil jsem se asi před čtyři sty lety. A Stefan o dva roky později. Žili jsme v Kanadě. Náš život byl skvělý, pocházeli jsme z dobré rodiny. Jednou nám otec oznámil, že na návštěvu přijede jeho dlouholetý známý se svou rodinou. A tam jsme oba poprvé spatřili Elenu a tím také začala naše malá bratrská válka. Elena ovšem jasně dávala najevo, že miluje Stefana a já se přes to samozřejmě nebyl schopen přenést. Jednoho dne, když jsme všichni večeřeli, zaútočila na nás skupina upírů. A nás tři vysáli jako poslední, ale ne úplně. Po proměně jsem se vydal svou cestou a Stefan s Elenou zase svou. Ovšem, pořád jsem ke Stefanovi cítil zášť kvůli Eleně a začal jsem je sledovat, zjistil jsem, že jsou na zvířecí krvi a že už jsou manželé. A tak jsem jim začal škodit, kam přišli, tam jsem přišel i já a za chvíli už se museli stěhovat, teď na to nejsem zrovna pyšný, ale tehdy mi to připadalo jako zábava. Pak asi před čtyřiceti lety, jsem je znovu našel a tehdy už s nimi byla i moje neteřinka. Zase se kvůli mně museli stěhovat. Postupně, jsem si, ale začal uvědomovat, jak je to ode mě hnusné. Od té chvíle jsem je už nechal  a asi před třemi lety jsem se seznámil s Erin. Poznal jsem, že je vegetariánka, ale tenkrát mě k ní něco hrozně táhlo a začali jsme se scházet, poté jsme se dali dohromady a já se do ní zamiloval. Začal jsem kvůli ní pít jen krev zvířat, no a asi před měsícem jsem ji požádal o ruku, ale chtěl jsem, aby na mé svatbě byla i moje rodina. S Erin jsme vás hledali dlouho a že nám to dalo zabrat. Ale chci vás mít na své svatbě a tebe bratříčku chci mít za svědka.“

Damon dokončil svůj dlouhý monolog a Carlisle vypadal, že mu každou chvíli začne klást otázky.

„Možná to bude trochu drzé, ale nemohla bych vám zařídit svatbu, prosím?“ zeptala se Alice, jak jinak.

„Ale jistě, velice rádi necháme organizaci svatby na někom schopném,“ řekl Damon a podíval se na Erin jestli souhlasí.

Alice zavýskla a už si na pomoc tahala Esmé a Rose a začala řešit s Erin, co by se jí líbilo. Emmett s Jasperem řešili zase něco s Carlislem, Damonem a mým otcem. A moje matka se připojila k Erin, aby řešila svatbu. S Edwardem jsme se na sebe podívali a já mu pokynula na znamení, abychom šli ven. Zvláštní jak mezi nás Damon a Erin rychle zapadli.

„Máš zajímavého strýce,“ ozval se Edward.

„No, neznal si ho předtím, ale jsem ráda, že se změnil, táta s mamkou v to doufali a já taky.“

„No, gratuluji ke splnění tvého snu.“

„Díky.“

Chvíli panovalo trapné ticho, ale já jsem ho utnula tím, že jsem navrhla Edwardovi závod. Souhlasil a zase to skončilo vyrovnaně. Ách jo, já ho snad neporazím.

Vrátili jsme se zpátky do domu, kde se právě dohodlo datum svatby a to bylo za týden. Cullenovi byli pozváni také. No aspoň, že bude zábava, jen doufám, že knězem nebude třeba takový Emmett, dokázala jsem si živě představit, co by řekl, například:

„Co Emmett spojil, upír už nerozdělí.“ Nebo něco na ten způsob.

Zasmála jsem se té představě a všichni na mě koukali, jestli mi náhodou nepřeskočilo. Kdo ví. Cullenovi zůstali až do rána, já nenápadně pokukovala po Edwardovi, něco mě k němu táhlo, ale neměla jsem tušení, co to je. Do školy jsme jeli všichni společně.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Bella Salvatore - 4. kapitola:

 1
1. Petronela webmaster
17.07.2011 [18:58]

PetronelaAž na tu malou nepřesnost s proměnou to bylo moc fajn. Protože v jedné kapitole jsi psala že Stefan je 400 let starý upír a Elena cca 350 let, tak jak můžou být rozdílně staří, když podle téhle kapitoly je proměnili najednou?
Ale tohle byla jenom malá drobnost. Jsem ráda, že Damon nepřišel působit problémy, ale jako vzorný vegetarián mi přijde trochu nudný - mohl by zase nějak "zazlobit", ale o tom asi sním marně, co? Emoticon
No, každopádně jdu na další kapitolu.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!