Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Bella Gomez aneb život ve stínu - 24. kapitola

Bella Gomez aneb život ve stínu - 24. kapitola24. Gomezka je tady. Jak se Bella vyrovná s novináři a s Edwardem, který se začíná měnit? Více v kapitole. Hezké počtení. :) K.

„Tak to je vážně výborný! Jak se mám asi teď dostat do nemocnice, když se novináři rozhodli, že mi zničí život?“ poznamenala jsem se v klidu, ale s jistou ironií v hlase.

„Asi to budeme muset zkusit,“ poznamenal Edward. Na chvíli jsem na něj vyvalila oči, protože jeho odpovědi na mé otázky byly většinou jednoslovné nebo urážlivé. Dnes se choval úplně jinak, jako by to vůbec nebyl on, ten arogantní a neskutečně sexy Edward. Ale největší problém byl, že já sama jsem nedokázala rozeznat, jestli je to dobře nebo špatně.

Než jsem stihla odpovědět, tak na recepci zazvonil telefon. Normálně bych to ignorovala  a pravděpodobně bych si šla po svých, jenže mě překvapilo gesto, které na mě slečna na recepčním pultíkem udělala. Natáhla ke mně ruku a trošku s ní trhla, asi mi tím chtěla naznačit, že mám ještě zůstat. Její slova mi to jen potvrdila.

„Ano, je tu slečna Gomez.“ Pokývala hlavou a sluchátko si přitlačila těsněji k uchu. Podzvedla jsem obočí. „Vyřídím jí to, jistě, spolehněte se, pane,“ odříkávala a dále kývala hlavou, jako by ji mohl ten chudák, co s ní mluvil, vidět. „Na shledanou,“ rozloučila se s úsměvem. Nad tím už jsem radši nepřemýšlela a hodila po ní zvědavý pohled. Kdo se po mě může tady v L. A. shánět?

„T-to byl vedoucí ochranky vaší sestry. Volal, protože mu prý slečna Selena Gomez dala pokyn, aby vás hlídala část její osobní ochrany. Je to od ní ale pěkné, viďte?“ poznamenala s úsměvem, který mi už od první chvíle lezl na nervy. „Prý máte pár minut počkat a oni si vás převezmou,“ oznámila mi.

Od Edwarda, který stál těsně vedle mě, jsem uslyšela posměšné a uražené odfrknutí. Moc dobře jsem chápala, na co myslí. Ani deset největších a nejspecializovanějších goril by mě nemohlo za žádnou cenu uhlídat lépe než jeden upír. Za normálních okolností bych se možná začala smát, ale tohle byla poněkud jiná situace, i když jsem tomu stále nedokázala uvěřit. Když jsem si na to všechno ale vzpomněla, byla jsem zase úplně mimo. Jenže jsem si řekla, že se nesložím. Musím být své sestře oporou, ona to má teď ještě těžší než já.

Zhluboka jsem se nadechla a vydechla. Aniž bych o tom věděla, tak jsem sledovala Edwardův profil. Určitě mě už musel zpozorovat, ale stejně jsem se rychle odvrátila a svůj pohled upřela zase zpátky na recepční. „Děkuji,“ zašeptala jsem, pak jsem se otočila na podpatku a šla si sednout do sedačky v hale.

Ucítila jsem, jak se sedačka prohnula, někdo si sedl na druhou stranu. Ani jsem se nemusela otáčet, bylo mi jasné, kdo se tam posadil. Chvíli jsem přemýšlela, jestli nějak navázat rozhovor, ale než jsem se stihla rozhoupat, z hlavních dveří se vynořilo pět mohutných postav v černém. Muži se rozhlédli po místnost a okamžitě, když jejich oči spadly na mě a na Edwarda, zamířili k nám.

„Pojďte s námi,“ vyzval mě ten v čele. Byli opravdu profesionálové, to byl ona první pohled jasné, žádné představování nebo něco takového.

„Dobře.“ Zvedla jsem se a hodila tázavý pohled na Edwarda, protože on se stále nezvedal. On mi pohled opětoval a ukazováčkem si namířil na prsa a pak na ty muže, přitom se tvářil jako naprostý anděl a krčil rameny.

„Prosím tě, pojď,“ řekla jsem trošku pobaveně.

Konečně se zvedl a přešel ke mně, vlastně stál tak těsně, že se mě dotýkal celým pravým bokem. Chvíli jsem jeho pohnutky nedokázala pochopit, ale když muži z ochranky zaujali své pozice, došlo mi to. Jeden stál těsně před námi, další se natlačil vedle mě, třetí vedle Edwarda a poslední dva nám dýchali za krk.

Pomalu jsme vycházeli ze dveří, nebylo to totiž zrovna nejjednodušší. Kdyby mě Edward téměř nedržel nad zemí, tak už tady všichni stoprocentně leželi na zemi.

„Není to trošku přehnané?“ zašeptal mi Edward do ucha, tak abych to slyšela jen já. Z jeho dechu na své šíji mi přeběhl mráz po zádech a dech se mi zadrhl. Celá ztuhlá jsem na něj otočila hlavu. V jeho očích se zračilo pobavení, ale taky strach. Pravděpodobně si byl vědom toho, že mě vyvedl z míry, jen si nebyl jist, jestli jsem se ho tak lekla, nebo jestli… Jestli je to tak, jak to je.

Odpovědět jsem už nemohla, protože nás právě nakládali do nějakého černého, nablýskaného a hlavně drahého auta. To jsem byla tak mimo z Edwarda, že jsem dokonce nevnímala novináře? Tak to je teda fakt něco. Já jsem z něj opravdu úplně hotová…

***

Auto zastavilo před nemocnicí a všechno začalo nanovo. Tentokrát jsem si však blesky a dotěrné výkřiky novinářů uvědomovala. Bohužel… Možná, že minule to bylo přece jenom lepší, ale asi by bylo hodně na hlavu, kdybych teď řekla Edwardovi něco ve smyslu: Víš, nemohl bys mi dýchnout na ucho? Já pak totiž nevnímám ty novináře. Sama sebe jsem natolik pobavila, že jsem se nahlas uchechtla. Všichni z ochranky si teď pravděpodobně mysleli, že mi asi opravdu začíná kapat na maják.

„Dobrý den,“ pozdravila jsem, když jsme vešli dovnitř a ochranka ode mě ustoupila. Do nemocnice totiž novináři nesměli, takže jsem byla v bezpečí.

Ještě jsem si pamatovala, kde byl Selenin pokoj, a tak jsem se k němu svižnějším krokem vydala. Najednou jsem ale ucítila pevný stisk na paži.

„Já nemůžu. Počkám venku.“ Sledovala jsme Edwarda, který měl úplně černé oči.

„Promiň, já si neuvědomila, že je tu cítit -“ Nedořekla jsem, protože Edward téměř zničehonic zmizel. Zatřepala jsem hlavou a vyrazila k pokoji své sestry. Šla jsem bílými chodbami, naštěstí to tu ale bylo vcelku přehledné, a tak jsem zanedlouho zastavila přede dveřmi.

Lehce jsem zaklepala a po tichém dále jsem pomalu otevřela dveře a vešla do útrob pokoje. Zase jsem za sebou rychle zavřela a s chvilkovým zaváháním se otočila k posteli.

„Ahoj, Bell,“ pozdravila mě Selena s očima upřenýma na své ruce.

„Ahoj, Sel,“ odpověděla jsem a sedla si na stoličku u postele. „Dneska mě nevyhodíš?“ zašeptala jsem opatrně a přimkla víčka k sobě, jako bych očekávala ránu.

„Ne, chci se ti za to omluvit. Já nevím, co to do mě vjelo. Měla jsem čas o všem přemýšlet a došlo mi, že jsi mi to ani říct nemohla. Je mi líto, že jsem byla tak zlá, doufám, že se nezlobíš.“ Zahanbeně zvedla oči a podívala se na mě s otázkou v očích.

Další kapitola« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Bella Gomez aneb život ve stínu - 24. kapitola:

 1 2 3   Další »
09.04.2012 [0:12]

kikuskaNo tak aspoň vzťah Sel a Bell sa vracia do starých koľají a Bella je vážne v háji, čo sa týka Eda. Emoticon Ale mne to nevadí, som spokojná s tým, ako naňho reaguje. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

28. Kika57
08.01.2012 [9:54]

Kika57Já bych jí to dala slušně sežrat... Jako nevyjela bych na ni, ale asi bych ji to pořád ten den připomínala. Emoticon
Kapitola byla skvělá a já teď doufám, že se dá Bella s Edwardem brzy do kupy. Emoticon Je vidět, že Edward k ní něco cítí a Bella je v tom až po uši. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27. TSD
29.12.2011 [13:16]

TSDparáda

27.12.2011 [15:27]

DarkFirefliesTak, jsem tu. Zase pozdě. Emoticon Emoticon
Kapitolka byla opět dokonalá (i to je slabé slovo Emoticon), skvělá, nádherná a nápaditá. Vím, píši to ke každé kapitole a mě samotnou mrzí, že se tak opakuji, ale nic jiného, co by dokázalo vyjádřit krásu tvé povídky snad ani říct nejde. Emoticon Emoticon

Co se děje týče...
Ty paparazzi jsou vážně příšerná stvoření. Nedají Belle pokoj. Emoticon Myslím, že ta toho má i bez nich plné zuby - zemřeli jí rodiče, má sestru v nemocnici, a ta její láska, nebo možná spíše poblázněnost, kterou chová k Edwardovi, jí teď asi taky zrovna moc nepomáhá, co? Emoticon Emoticon Každopádně, co se dá dělat, ti novináři toho stejně nenechají, i kdyby Selena Belle přidělila těch goril padesát. Emoticon Ale od Seleny to bylo vážně docela milé gesto, i když by se dalo říct, že to Belle po té scéně, kterou předvedla, tak trochu dlužila. Emoticon

A Edward... Vážně se chová mileji, i když stále žádná sláva. Emoticon Že by mu přece jenom nebyla Bella tak úplně lhostejná, jak se snaží dávat najevo? Bůh a Kajka ví. Emoticon Tak snad to uvedeš na pravou míru i nám čtenářům a nebudeš nám tak podle napínat nervy. Emoticon Kdo má pak jako čekat na další kapitolu?! (Ze mě si nic nedělej, Bella prostě není jediná, komu tady šplouchá na maják. Emoticon )

A Edward se sice chová mileji, ale Bella je stále stejně praštěná. Emoticon Prý:
Víš, nemohl bys mi dýchnout na ucho? Já pak totiž nevnímám ty novináře. Emoticon Měl mu to říct, docela yb mě zajímala jeho reakce. Emoticon No nic, nevšímej si mých blbých nápadů. :D

Jsem ráda, že už je to mezi Bellou a Selenou zase tak, jak má být. Teda asi. Pokud se teď Bella nerozhodne, že jí to taky oplatí nenávistným chováním, tak už je to všechno v suchu. Emoticon Aspoň, že té holce došlo, že se chovala trochu jako hysterka. Ale ono tak úplně není divu, dostala se pěkně blbé situace. Ale i tak... Bella jí to přece říct nemohla, navíc stejně nevěděla, kdo je jejím pravým otcem a matkou... Emoticon Tak snad to již mezi nimi bude v pořádku, měly by teď stát při sobě a vzájemně se o sebe opřít, myslím, že to obě potřebují. Emoticon

Co se týče tvé otázky pod článkem... Samozřejmě, že čím víc kapitol bude, tím lépe. Emoticon Ale těším se i na další tvé povídky, které chystáš a které jistě budou stejně úžasné, jako tato... Takže to nechám na tobě. Emoticon I když, oni už možná za tebe rozhodli čtenáři. Emoticon

Kapitolka byla úžasná a já už se nemůžu dočkat další, takže... Takže mazej psát. Emoticon Klobouk dolů, jako vždy se ti to moc povedlo. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25. Kačka
21.12.2011 [11:13]

krásný!! jen jsou ty kapitoly strááášně krátký :-(
a jestli to ukončíš nechám jen na tobě Emoticon

24. swyselka22
21.12.2011 [0:19]

úchvatné, doufám, že budeš pokračovat dál :)

23. Myrta
20.12.2011 [23:54]

MyrtaPokud máš vymyšlený děj delší povídky, tak si myslím, že by byla škoda to nechat ležet v tvojí hlavě :D píšeš krásně, těším se na další kapitolky, ať už jich bude kolik chceš a napíšeš... Emoticon Emoticon Emoticon

22. Vlaďka
20.12.2011 [22:57]

Pěkné, velmi moc! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21. LidkaH
20.12.2011 [22:32]

Pěkná kapitolka určitě pokračuj dal. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

20. Kukaroli
20.12.2011 [22:14]

Pokrčuj prosíííím. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!