Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Anna a zážitky vo Volterre - 2. kapitola

Anna a zážitky vo Volterre - 2. kapitolaV prvej kapitole ste sa dozvedeli, kto je Anna Cullenová. A v tejto kapitole sa dozviete, či sa jej podarilo udržať tajomstvo, že chce ísť do Volterry a ...

Ráno, keď som išla do školy, v obývačke bol Edward. Snažila som sa nemyslieť na Volterru. Asi sa mi to podarilo, lebo keby že to Edward zistí, hneď by ma zastavil. Keď som prišla do školy, išla som sa s kamarátkami na vécko, ako zvyčajne sa v pokoji porozprávať a namaľovať, ešte predtým, ako sa pôjdeme fotiť.

Chcela som otvoriť okno a zrazu vypadlo s pántov. Zľakla som sa a nezachytila som ho. Takže padlo a rozbilo sa. Učiteľka pribehla a poriadne nám vynadala. Napísala poznámky do žiackých knižiek a samozrejme, sme ho museli aj zaplatiť. Po tej nepríjemnosti sme sa išli fotiť. Najprv sme sa otfotili všetci. Celá naša trieda. Potom som sa odfotila so svojími najlepšími kamarátkami. Aby som mala na nich spomienky.

Prišla som domov, dala som podpísať žiacku a bolo to zase rečí. Nastal tu jeden problém: ak si nenašetrím na zaplatenie okna, tak môžem zabudnúť, že pôjdem do Európy. Nemala som veľa času, lebo škola končila už za tri dni. A prečo len ja zaplatiť? Lebo som ho otvárala a rozbila ja.

Na večer som volala svojím kamarátkam, že aký mám problém. Mala som šťastie! Lebo kamarátky mi pomôžu zaplatiť to okno, aby som mohla ísť za svojím snom.

Na druhý deň mi kamarátky doniesli nejakú časť peňazí. Samozrejme som zaplatila väčšiu čiastku. Dala som ich učiteľke a problém bol vyriešený. Prišla som domov a povedala, že už som zaplatila to okno. Samozrejme sa ma pýtali, kde som zohnala ten zvyšok peňazí, ktorý mi chýbal. Povedala som im, že mám aj dobré kamarátky, ktoré mi s radosťou pomohli. Večer som ešte pozerala to letisko, na ktoré pôjdem, či sú voľné letenky do Talianska. Dnes som asi musela mať celý deň šťastie, lebo akurát zostala voľná posledná letenka. Tak som si ju hneď rezervovala cez internet.

Na druhý deň som im povedala, že už mám letenku. Pýtali sa ma, že kedy poletím. A letím už hneď ráno, prvý deň prázdnin. Súhlasili. A bola som rada, keď sa ma nepýtali, že kde poletím.


Po dvoch dňoch

Dnes je posledný deň, čo som v škole, s kamarátkami. Po prevzatí vysvedčení, sme išli domov. Ale ešte pred tým, sme išli do jednej malej reštaurácie. Cestov z reštaurácie som sa rozlúčila s kamarádkami a sľúbila, že určite za nimi ešte prídem. Večer som si pobalila všetky svoje veci.

Zavčas rána som sa rozlúčila s mojou rodinou a vyrazila na letisko. Na letisku som si prevzala letenku a čakala som na lietadlo, lebo meškalo. Po pol hodine sme všetci cestujúci nasadli do lietadla. O chvíľu sme vzlietli. Cesta bola dlhá a nudná. O niekoľko hodín sme pristáli na letisku blízko - no ako sa to vezme, blízko Volterry. Zavolala som si taxík a išla som do Volterry. Zaviezla som sa do jednej budovy, kde som mala bývať. No keď som prišla - des a hrôza! Na fotke to vyzeralo super, ale teraz, keď to vydím na vlastné oči... No tak som už nemala žiadne východisko, tak som išla za majiteľom. Dal mi byt, no neviem či sa to dá nazvať byt, alebo skôr tmavá, špinavá diera. A na niečo som zabudla. Pri vstupe do budovy boli bezdomovci. A ešte horšie, aj v nútri pri vchode. Strašne to tam smrdelo. Prišla som do svojej izby a sprchu som mala v kuchini a len taký priestor, ako bola tá fakt mini chladnička som potrebovala na svoje šminky.

Vo svojej izbe som sa vybalila a trochu to tu skultúrnila. Povyvetrávala som, lebo to tu smrdelo, ako keby sa tu nevetralo sto rokov. Keď som už dala všetko na svoje miesto, išla som omrknúť jedno miesto, kde by som mohla mať svoju ordináciu. Tak, táto budova už vyzerala aspoň trochu k svetu. Bola som tam nejakú hodinku a za ten čas začalo pršať. Nemala som dáždnik, tak som zmokla. Ako tak idem, niekto oproti mne stál.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Anna a zážitky vo Volterre - 2. kapitola:

 1
06.05.2013 [12:02]

VictoriaJamesLaurentno som zvedavá na hlavnú gardu Emoticon prosím, nech sa s nimi spriatelí Emoticon

02.05.2013 [14:58]

ercavampire Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Nessienka admin
30.04.2013 [15:30]

NessienkaAhoj
Článok vraciam. Keďže ešte nemáš vydanú prvú kapitolu, nemôžeme ti vydať druhú. Takže si najskôr oprav tú predošlú a až keď bude publikovaná, zaškrtni v tomto článku, že je hotový. A malá rada - tiež si po sebe skontroluj gramatiku.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!