Lovec upírov-1.časť Úloha
Tak máme tu daľšiu časť.Prosím a komentíky či sa Vám páči.Ak by ste chceli aby som pokračovala tak budem veľmi rada.Pohľad Belly aj Edwarda.Príjemne čítanie
29.03.2009 (17:42) • RenesmeeCarliee • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Dejiny večnosti 12. kapitola
Dúfam, že sa vám bude kapitola pačíť tak, ako mne :-)Ospravedlňujem sa za čakanie a prajem príjemné čítanie plné prekvapení.
29.03.2009 (16:08) • Fine • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Já jsem Bella! Ty musíš být upír?! 11. ČÁST
No nic moc se tam neděje. Kdybych měla napsat celé jejich rande, je to moc dlouhé. Tak Vám to radši tak kousíčkuju. Snad se to bude líbit. Děkuji, že to čtete:)
29.03.2009 (15:52) • Slecinka • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Změna životů - Kapitola 5
Moc se omlouvam za to zpozdeni...nejak jsem to nestihala ale brzy tady bude dalsi dil...tak doufam ze se vam to libi :-)
29.03.2009 (14:36) • Marianne • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Být člověkem - část 03
Takže po delší době třetí dílek mojí povídky. Charry jde do školy a zdá se, že se před ní schovává pouze jeden člen Cullenovic klanu. Příště už se ale dotyčný stoprocentně objeví!
29.03.2009 (14:35) • TachikoManabu • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Seznamte se, Cullenovi-1.část
toto je povídka mojí ségry. Tak vám představuji mojí povídku doufám, že se vám bude líbit. Je to taková střeštěná povídka. Osobnosti jsou takové připepřené a trchu vtipné. Je to můj vtip, ten je takový zvláštní. Doufám, že to pochopíte.
29.03.2009 (14:35) • Freecoollinka • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 1. část
Jednorázovka rozdělená na několik částí. Aneb když jsme s Marťou (spolužačka a v tomto případě druhá hlavní 'hrdinka') celý den mluvily o tom příběhu, kde se 6 Češek dostalo do Forks, rozvíjely jsme teorie, co bychom dělaly my. A já si prostě nemohla pomoct a musela to napsat... (stále píšu)
P.S.: Název... dohodly jsme se, že jiný nejde. Víte, my jsme si některé situace, které by nastaly po našem přenusutí, představovaly docela detailně. A tahle... neměla chybu XDDD...
29.03.2009 (14:35) • Ranya • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Existují šťastné konce???- 2. část
Ahoj Tak tady máte další dílek ode mě ještě tu neni moc Edward ale 3. část bude tak z poloviny z jeho pohledu tak si čtěte a užívejte
29.03.2009 (14:31) • Freecoollinka • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
nekonečné šťastie
Bellu hneď ako ju Edward opustil ju kusla Victoria a premenila ju v upíra. Bella chcela byť upír ale iba pre Edwarda a tak sa rozhodne, že pôjde do Volterry a bude žiadať o smrť. Aro jej to vyhovorí a pošle ju do mestečka. No potom jej povie, že tam miery nová skupinka upírov a Belline najhoršie nočné mory sa začínajú... píšte či mám pokračovať a aj kritiku myslím, že to prežijem a ešte moja slovenčina je strašná tak ma neukameňujte. Príjemné čítanie.
29.03.2009 (14:31) • ClairdeLune • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Nezaslouží si tě!-6,Kapitola
Budou Swiftovy držet smutek s Rose a Emmetem? Poněkud delší(oproti 5.kapitole určitě)A opět komentářům se meze nekladou.
29.03.2009 (14:30) • Casidy • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
- Ztracené srdce 11.
- Ztracené srdce 10.
- Abi Swanová kapitola 12
- Abi Swanová kapitola 11
- Abi Swanová kapitola 10
- A bit of different (reality) - 6. kapitola
- A bit of different (reality) - 5. kapitola

Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz
...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů
Kdo je tu z členů? Klikni!



