Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování


 

Mé oči se nepletou I. - 26. kapitola

Mé oči se nepletou I. - 26. kapitolaEve zažívá okamžiky dokonalého štěstí, které jí trochu kazí učení, ale bez něj by to nešlo, ale statečně se drží. Nic jiného jí nezbývá. Konec prázdnin se nezadržitelně blíží. Tak proč si trochu neužít s Bellou? Co na sebe prozradí?
A nakonec. Bella, Eve, Jacob a zbytek vlků z Quilletské rezervace? Co jen z toho může vzniknout?

 

Nephilim - 2. kapitola

Nephilim - 2. kapitola

Na Mary čaká veľmi veľké prekvapenie, keď sa konečne zoznámi s Carlislovou rodinou. Čo k tomu dodať? Len, že to je taká "normálna rodinka"...

 

Tam, kde sa neumiera - 14. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 14. kapitolaAko dopadne rozhovor s Arom? Pekné čítanie. Lolalita

 

Touha po odplatě - 7. kapitola

Touha po odplatě - 7. kapitolaNáhoda je blbec. Jasper se vyrovnává se ztrátou Alice. Vinu původně přisuzoval Belle, bude jí ji přisuzovat i nyní? Půjde všechno hladce? Poté, co se Jasper pokusil zabít Bellu se v Edwardově mysli začíná tvořit plno dalších otázek. I když o jeho hrůzném činu (který Bella naštěstí přežila) ví jen málo, má podezření a svému bratrovi přestává pomalu důvěřovat. Opět psáno z pohledu Jaspera, tato kapitola se mi zdá (z mého pohledu) lehce chaotičtější než ty ostatní, neoslovila mne totiž žádná můza... už několik let.

 

Osudová romance 45 - Proroctví

Osudová romance 45 - Proroctví„Zlostně zjistil, že i přesto má menší šanci vyhrát. Byla silná, i když byla člověkem. Nemohla sice používat svůj talent. Ale… to je jeho šance! Jediná. A v jeho hlavě se rodil plán, jak ji zničí. A věděl, že se mu to povede. Potupí ji, ublíží jí a ona bude slabá. Tak slabá a neschopná, že nebude problém se jí zbavit.“

 

Damon, Stefan a Edward Salvatorovi - 7. kapitola

Damon, Stefan a Edward Salvatorovi - 7. kapitolaJak pokračuje den s Edwardem? Co se stane ve škole?

 

Šmarjá, Edwarde, tak už se zamiluj! - 10. kapitola

Šmarjá, Edwarde, tak už se zamiluj! - 10. kapitolaDívky dospívají mnohem dříve než chlapci. V sedmnácti letech se většina dívek chová dospěle, kdežto hoši si navzájem podkopávají nohy. Tudíž Amor ani po několika staletích nedospěl, a i když je Bella žena, tak si neodpustí rejpat kam nemá.

 

Životní zkouška ~ 24. kapitola

Životní zkouška ~ 24. kapitolaTentokrát je celá kapitola z pohledu Edwarda. Jak to dopadne s ním? Stane se mu něco, co souvisí s vizí Alice?

 

Peklo na zemi - 1. kapitola

Peklo na zemi - 1. kapitolaCo se stane Belle v lese?

 

Nephilim - Prológ + 1. kapitola

Nephilim - Prológ + 1. kapitola

Už dlhší čas sa pohrávam s myšlienkou napísať kapitolovku na trochu nezvyčajnú tému. Počuli ste už niekedy o bytosti zvanej Nephilim? Ak nie, tak kto to je, alebo skôr čo to je, sa dozviete v tomto príbehu. Ešte prezradím, že sa to veľmi, veľmi bude týkať Carlisla... Príbeh sa odohráva niekoľko rokov po Esmeinej "smrti". Všetci sú opäť vo Forks a do životov im vpadne nečakaná osoba, ktorá im úplne všetko obráti naruby. Prajem príjemné čítanie!

« Předchozí  1 ... 1432  1433  1434  1435  1436  1437  1438  1439  1440  1441  1442 ... 3778   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz



...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!