Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele NatalieMarieVantuchova

NatalieMarieVantuchova

NatalieMarieVantuchovaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Natálie Kahánková

Věk: 24

O mně: Ahoj,
jmenuji se Natali a jsem studentkou střední odborné školy. Miluji Twilight ságu a Jaspera s Alici. Moc ráda píšu a chtěla bych být součástí webu. Mám psa, kočku a králíka.

Kontakt:

E-mail: mortal.intruments06 (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 14

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 12. 2012

Poslední přihlášení: 9. 1. 2017, 11:17

Shrnutí povídek:

 

Povídky od NatalieMarieVantuchova

Kapitolové: Snad se shledáme (rozepsaná)

Články:

 

Snad se shledáme - kapitola 9.

Snad se shledáme - kapitola 9.Tady je krátká, ale velice podstatná kapitola. Jde o to, že vám pomůže pochopit věci do budoucna. Tak si hezky počtěte. :-) A nezapomeňte zanechat komentík. :-) Někdo spřádá plány. Kdo? A jaké?

 

Ona ho zabila!

Ona ho zabila!Co kdyby se Alicina vize vyplnila? Jaké by byly její pocity? Jak by jí bylo, kdyby viděla Jaspera umírat? Jedna sobotní oddechová povídečka.

 

Snad se shledáme - kapitola 8., 2. část

Snad se shledáme - kapitola 8., 2. částEmmett provokatér a tvor, co miluje sázky. Jinak bysme si ho asi ani nedovedli představit. Všechno je, zdá se být, perfektní. Jasper má výčitky svědomí. Něco se mu nezdá, něco ho štve. Ale co? Přeji příjemné počtení. Taky jsem tuto kapitolu chtěla věnovat těm, co mě v těžkých časech podrželi nad vodou. Dlouho jsem nepsala a mělo to své důvody. Kamarádka se pokusila zabít předávkováním prášků. Byla ve špatné situaci, a tak jsem chtěla podržet. Od teď budou kapitoly přidávané častěji. :-)

 

Snad se shledáme - kapitola 8.

Snad se shledáme - kapitola 8.Konečně všichni spolu. Možná že je nás až moc. Chvilky odpočinku a radosti. Velká rodinka opět pospolu. Možná mi to trvalo trošku déle, ale za to nemohu, nebyla jsem ve městě. Tak tady to máte. Jen abyste věděli, komentík jak pokračovat atd., by potěšil. :)

 

Snad se shledáme - kapitola 7.

Snad se shledáme - kapitola 7.Napsali jste, abych pokračovala. Tak tady to máte. Jen bych prosila o více komentů. Můžete i psát nápady na můj mail sofinka008@seznam.cz na další kapitoly. Alice má v této kapitole chvilku pro sebe, ale někdo jí to zkrátí. Kdo to bude? A jak je se záchranou na tom Jasper?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!