Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele MelodyBescher

MelodyBescher

Práva: ověřený přispěvatel

Bydliště: Troppau

Věk: 22

O mně: Velká milovnice umění, přírody, klasické hudby, knížek a filmů. Taky zbožňuji zvířata jakéhokoli druhu. :-))

Kontakt:

E-mail: Hornungova.v (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 11

Moje komentáře

Datum registrace: 11. 3. 2017

Poslední přihlášení: 13. 3. 2018, 14:08

Články:

 

Silnější než smrt - 6. kapitola

Smečka teď opisovala kruh po mýtině, jediný Sam stál klidně uprostřed toho všeho. Všichni Cullenovi stáli v pozici, která nasvědčovala tomu, že jsou připraveni okamžitě začít bojovat. Jacob se po dvou kruzích zastavil a postavil se před Renesmé. Edward a Bella ho napodobili. Cizí pach sílil a já si zděšeně uvědomila, že vůbec cizí není. Nebyl pochyb, že tento pach velmi dobře znám. A nebyl pochyb, že pachová stopa, která tady všude byla cítit, a která byla stále silnější, jak se k nám náš nezvaný host přibližoval, patřila někomu, kdo by měl být mrtví.

 

Silnější než smrt - 5. kapitola

„Chceš říct, že i když Sam bude proti, Jacob může sám vydat rozkaz? To je ale blbost...“ ušklíbla jsem se a Paul se zase zamračil.
„Není to blbost. Mluvil jsem s ním, když jsi odešla a je rozhodnutý zakročit. Samozřejmě mu jde spíš o Renesmé, než o cokoliv jiného, ale to už je jedno.“ Pokrčil rameny a já se znovu ušklíbla. Vůbec to nepochopil.

 

Silnější než smrt - 4. kapitola

Nebyla jsem jediná, koho jeho řeč popudila, ale asi jsem byla jediná, kdo zvažoval, že mu zpřeláme vaz. Domem se teď ozývalo nesouhlasné vrčení. Jediní tři vlkodlaci se neozvaly. Jared, který horlivě přikyvoval, Jacob, který se tvářil nerozhodně a upíral zrak na Renesmé a Paul, který znovu drtil stůl a probodával Sama pohledem.

 

Silnější než smrt - 3. kapitola

Pocítila jsem oddanost a chuť na tom místě zkamenět, jen pro ten pocit, že on by stál vedle mě. Nebyla to rozumná reakce, ale tak to při otisku bývá. Nikdo se nechová rozumně, když jeho já už nepatří jemu, ale někomu jinému. Vlkodlak stojící naproti mě se vzpamatoval jako první a v tu ránu byl pryč.

 

Oběť

Jen taková rychlovka. Dneska jsem při psaní ze sebe vypustila tolik slaďáren, že jsem musela vyrovnat hladinku. :-) Snad se to nikoho nedotkne, přeji příjemné čtení. :-)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!