Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Mabel

Mabel

Práva: člen

Bydliště: Ostrava, i když teď už spíš Praha, protože tady studuju

O mně: Tak co o mně? Je to už nějáký ten pátek, co jsem se dozvěděla o Twilight a když na to tak vzpomínám, tak to bylo vlastně díky ségře.

Jednou jsem se nudila a listovala si nějakým holčičím časopisem, který si ségra koupila. Nic moc mě tam nezaujalo, tak už jsem ho chtěla znuděně zavřít, ale pak jsem nalistovala plakáty a na jednom z nich byl kdo jiný než náš upíří hrdina Edward alias Robert Pattinson.

Dál jsem si našla i info o filmu, 1. části. Nejdřív jsem si říkala, že to asi nebude nic pro mě, představovala jsem si, že to bude nějaký horor. Dodnes s úsměvem na rtech vzpomínám, jak jsem se bála dokonce si pustit trailer, že to bude strašidelné a budu z toho pak mít noční můry. :)

No do kina jsem nakonec nešla, nejdřív jsem si přečetla první knihu. A abych byla upřímná, knížky mě tolik nezaujaly, Twilight jsem začala být nadšená až po objevení téhle stránky.

Jinak nepíšu žádné povídky, ani to neplánuji. Sloh a gramatika mi sice nikdy problém nedělaly, ale psaní mě zkrátka nějak nebaví, asi to v sobě nemám. :D Myslím, že tady je spousta nadaných autorů s množstvím skvělých nápadů, tak se snažím povzbudit či pomoct aspoň komentáři. :) Pokud si někdo nejste jistí v pravopisu a gramatice, tak se na mě klidně obraťte, moc ráda pomůžu.

Kontakt:

E-mail: martina.ticha (zavináč) mybox.cz

Statistiky:

Moje komentáře

Datum registrace: 3. 1. 2009

Poslední přihlášení: 15. 12. 2015, 22:51Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!