Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele JulieMay

JulieMay

Práva: přispěvatel

O mně: Jako většina lidí zde, jsem velký fanoušek Twilight, takže jsem se již mnohokrát setkala s názory od kritiků filmů. Popravdě je mi jedno kdo si co myslí o Twilight, já to prostě žeru, takže mi protivné názory ostatních jdou jedním uchem tam a druhým ven ;).

Ale teď něco o mě. Upíří mě uchvátili před pár lety díky prvnímu dílu - Stmívání.
Postupně jsem začala mít v oblibě další nadpřirozené potvory jako např. Padlé anděli, vlkodlaky, měniče atd. Doslova si ujíždím na knížkách s takovým dějem.

Celou Twilight ságu jsem stihla přečíst za měsíc, což považuji za svůj osobní rekord v četbě. Ale pokud mě nějaká kniha vtáhne do děje, což se nestává moc často, nevadí mi u knížky strávit třeba celý den.

Mezi mé nejoblíbenější knížky patří ; jak jste si asi domysleli celá Twilight sága, zbožňuji knihu Zavržený od Beccy Fitzpatrickové, ale taky jsem hltala dobrodružství Elyonova země od Patrica Carmana.

Můj úplně nejoblíbenější film je Pianista. Těch oblíbených mám celkem hodně, ale tenhle filmový snímek mi naprosto vyrazil dech. Pak (samozřejmě) Twilight :D, Forrest Gump, Watchmen, Vykoupení z věznice Shawshank, Králova řeč, Velmi nebezpečné známosti a další… Mohla bych vyjmenovávat celý den.

V hudbě nemám moc svých oblíbenců, poslouchám celkem hodně žánrů ale kdybych měla pár typů vyjmenovat tak by to byli asi; Muse, Christina Aquilera (žasnu nad jejím úžasným hlasem), Paramore, Avril Lavigne nebo taky skupina Charlie Straight.

Jako poslední bych se chtěla zmínit o mých nej nej nej seriálech, kde jednoznačně vede Futurama, na tu nedám dopustit, potom bych snad mohla zmínit True Blood, How i met your mother, Simpsonovi, Vampire diaries, Lost, Tudorovci a Vampire knight.
Tak to je asi všechno.

Btw: Nejvíc mě dokáže naštvat Jacobova věta ; Bello, kvůli mně se měnit nemusíš :-!!

Kontakt:

Statistiky:

Moje komentáře

Datum registrace: 15. 3. 2011

Poslední přihlášení: 27. 10. 2012, 11:13Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!