Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Gipo

Gipo

GipoPráva: člen

O mně: „Nemocné tělo potřebuje lékaře, nemocná duše přítele.“ - Menandros

Ahoj.
Když už jsme u těch pozdravů, často zahajuji konverzaci/článek třeba slovem "Zdravím", u čehož se spoustu lidí diví (že prý jim to přijde divné u člověka mého věku), "Nazdárek", "Čusky busky autobusky", "Čaute", "Ahojte", "Zdarec", "Nazdar" "Cs" a tak dále...

Pokud jste tedy zavítaly na můj profil a chcete si přečíst něco o nejnudnějším člověku všech dob. S chutí do toho!

Zrcadlo: Jsi ošklivá. | Já: Ale mám dobré srdce. | Zrcadlo: To nikoho nezajímá.

Takže, pro někoho jsem zábavná osoba, které obvykle vymýšlí ty pitomosti co děláme a u jiných jsem zase suchar, který nezná srandu. Já bych se sama zařadila někam do zlatého středu.

Moje nejoblíbenější zvíře je Kluběnka (to je takový ten roztomilý tvoreček, který měla Ginny v Harrym Potterovi ^^). No a ano, byla jsem a vlastně pořád jsem neskutečně zažraná do Harryho Pottera. Možná by jsme mohly polemizovat i o tom, že ho mám více ráda jako Twilight, ale to doopravdy netuším.

Co se týče Twilight. Myslela jsem si, že je to jen hloupá americká slátanina. Knížky mě ale naprosto uchvátily a na filmy se také ráda podívám. Mám více oblíbených postav. Nejraději mám vlkodlaky. Strašně jsem si je oblíbila. Oni jsou takový... skvělý.
Nejsem TEAM JACOB. Kdybych si měla vybrat mezi Jacobem a Edwardem, nevybrala bych si. Ale přece jen, ten kdo přeje Jacobovi něco zlého a nesnáší ho (a že takových lidí je) by se měly hluboce stydět. Protože Jacob je jako postava naprosto dokonalá a já nechápu, jak ho někdo může nenávidět, i když přiznávám, že když se snažil Bellu sbalit, byl poněkud otravný. Stejně je to ale pořád zlato :D.
Takže, co se týče těch týmu, tak jsem rozhodně TEAM WOLFPACK. Kdybych měla říct, koho mám nejraději... No to bych vážně nevěděla. Ona je vždycky nějaká doba, kdy mi jeden přiroste o něco víc k srdci, ale pak ho zase vystřídá druhý. Vždycky jsem měla ale nejradši Embryho (doopravdy nevím proč zrovna on). Pak Paula, protože je výbušný a to já mám strašně ráda. Někdy si připadám skoro jak on. Jsem takový výbušný skřet. :D Potom jsem si strašně oblíbila Setha, asi kvůli Leah.
Z upírů jsem jednoznačně TEAM EMMETT a TEAM DEMETRI. Musím přiznat, že Jane mi taky přirostla k srdci. Mrška jedna.

Nejraději čtu povídky právě o vlkodlacích a do kapitolových povídek E+B vůbec nejdu. Nějaké drabble, jednodílovou povídku o nic přečtu, ale kapitolovou fakt nezvládnu. E+B mi už leze krkem.
Jinak, jestli Vás to zajímá, tak se mi nelíbí jak Steph vyřešila ten trojúhelník Bella+Edward+Jacob. Přišlo mi to příliš zvláštní. Ale Renesmee mám ráda, sice ne moc, ale mám ji ráda. :D

Toť v této chvíli je ode mne vše. Můžeme ale předpokládat, že se tu ještě něco časem objeví. :D
Gipo - jo ta přezdívka vznikla podivným způsobem. Mám ráda tanec. A tak jsem četla jednu knížku o tančení. A byl tam kluk co tančil hip hop a říkaly mu Gipo. A mě se to strašně líbilo, tak jsem si tak začala říkat taky. :D

Kontakt:

E-mail: krejcova.agnes (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje komentáře

Datum registrace: 29. 6. 2012

Poslední přihlášení: 30. 7. 2012, 17:23Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!