Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele rezule

Bella v lese


rezule

rezulePráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Tereza

Bydliště: Jihomoravský kraj

Věk: 15

O mně: Občas jsem normální jako každá jiná osoba, občas jsem to jen a jen já - bez špetky trpělivosti, tvrdohlavá a bláznivá holka narozená ve znamení Berana. Láska ke zlatým očím Edwarda Cullena mě dostala až sem a já jsem v sobě objevila vášeň k psaní, které už se nehodlám vzdát. :)

Miluju hudbu, bez ní bych nedokázala žít. Rozhodně ale neposlouchám nic ohraného, zbožňuju originální interprety, kteří produkují kvalitní hudbu, což jsou pro mě například Maroon 5, Foster the People, Muse a Lana Del Rey...

Kontakt:

E-mail: rezulka.k (zavináč) seznam.cz

ICQ: 408872648ICQ status

Skype: rezule597

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=1327414644

Statistiky:

Moje články: 109

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 2. 2011

Poslední přihlášení: 31. 8. 2022, 20:10

Shrnutí povídek:

 

Povídky od rezule

Povídky od rezule

Jednorázovky:

Neopětovaná láska / Šedesátnice / Navždy budeš v mém srdci / Naše budoucnost zůstala na Titanicu / Mou vášní je tanec a ty (nápad)

Kapitolovky: Žádná svatba nebude! (dokončená) / Těhotná?! (nová kapitolovka) / Pohled zabijáka (rozepsaná) / Prázdninový deník Isabelly Swanové (soutěžní, dokončená) / New York City! (v přípravě, spoluautorská) / Spolubydlící (spoluautorská) / Co se to děje?!(nápad)

Drabble:

Naše chvíle / Dcera / Má ukolébavka / Vzlyk / Schopnost / Ona se nejí! / Stýská se mi / Život beze světla / Jsem sobec? / Závidím jí! / Palčivá bolest / Proč zrovna já? / Beyoncé?! / Chvilka romantiky / Můžu být kosmonaut? / Bude se mi stýskat /

Poezie:

Upíří vzlyky / Krvelačný oběd

POZOR! První kapitola nové povídky je publikována!

Články:

 

Potkali se na Vánoce od rezule

Potkali se na Vánoce od rezulePoviedka Potkali se na Vánoce od rezule sa umiestnila na 4. mieste.

 

Spolubydlící - 22. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Spolubydlící - 22. kapitolaPro shrnutí této kapitoly stačí pouze dvě slova. Pokračování párty. A myslím, že omezení 15+ vám napoví, co se asi semele.

 

Spolubydlící - 21. kapitola

Spolubydlící - 21. kapitolaTak. A jak rezule slíbila u předchozí kapitoly, máme tu slibovanou párty. Doufám, že se vám kapitola bude líbit. :-) Je to jen začátek, protože přípravy se protáhly více, než jsem předpokládala. Na ten hlavní děj párty si budete muset ještě jednu kapitolku počkat, i když si myslím, že stejně většina z vás už ví, co máme v plánu s Bellou a Edwardem. Příjemné čtení.

 

Spolubydlící - 20. kapitola

Spolubydlící - 20. kapitolaDruhé kulatiny této kapitolovky jsou tu! Nemůžu uvěřit tomu, že jsme se dostali až k takhle pěknému číslu. V této kapitole se začínáme probojovávat k přání většiny čtenářů. Vypadá to, že už se nemůže stát nic špatného. My vás při tomto úsudku necháme tuto a ještě další kapitolou. Pak se uvidí... Příjemné počtení! ;)

 

Spolubydlící - 19. kapitola

Spolubydlící - 19. kapitolaBella se dozví šokující zprávu, po které už nikdy nebude jako dřív. Jakou? A jak postoupí vztah Belly a Edwarda, zatímco on je jedinou její oporou? Přejeme příjemné čtení. :-)

 

Spolubydlící - 18. kapitola

Spolubydlící - 18. kapitolaDalší kapitola není nijak extra dlouhá, ale přidáváme ji celkem brzo, tak doufáme, že vás to alespoň trochu potěší. Na 19. kapitole se chystáme máknout, aby byla nejen brzo, ale i pořádně dlouhá. ;) A co se dočtete dnes? První školní den naší hlavní „spojky” Alice. Pokusí se už teď o něco? Nebo zatím jen bude obhlížet více situaci? Přejeme příjemné počtení... :)

 

Spolubydlící - 17. kapitola

Spolubydlící - 17. kapitolaOmlouváme se, že další kapitolu přidáváme až teď, ale ještě jsme doháněly poslední známky do školy. A ke kapitole... Co se stane dál s Bellou a Edwardem, když se potkali v nákupním centru? A jak dopadne návštěva u Angely a Leah? Bella dostane od Alice dárek. Co to bude a jak se bude Belle líbit? Přejeme příjemné čtení.

 

Spolubydlící - 16. kapitola

Spolubydlící - 16. kapitolaDalší kapitola je snad ještě kratší než ta minulá, i přesto však doufáme, že se vám bude líbit, protože v ní najdete odpověď na to, co se stalo po té menší nehodě v obchodním domě... Bude Bella v pořádku? A co se stane pak? Nijak moc nezlomová kapitola, přesto dost důležitá na to, aby vše zapadlo do pomyslné skládačky, která vypluje na povrch v dalších kapitolkách. ;)

 

Spolubydlící - 15. kapitola

Spolubydlící - 15. kapitolaSpolečné nákupy s Alicí. A co se vlastně stane? Na konci kapitoly také můžete náhlednout Edwardovi do hlavy hned poté, co opustil Bellu v bytě. :-) Přejeme příjemné čtení.

 

Spolubydlící - 14. kapitola

Spolubydlící - 14. kapitolaDalší kapitola je tu! Co bude po Edwardově odchodu následovat? Nic neprozradíme, snad jen to, že už se nevrátí. :P I přesto přejeme příjemné počtení... ;)

 

Spolubydlící - 13. kapitola

Spolubydlící - 13. kapitolaVe škole Bella nenachází ani Edwarda ani Angelu. Ovšem nemine ji rozhovor s Angelou. Co se nového dozví o Angele? A když se konečně vrátí domů, čeká na ni Edward. Nechá si konečně Bella vysvětlit celou situaci s Candy, a co dalšího se přihodí? Přejeme příjemné počtení. :-)

 

Spolubydlící - 12. kapitola

Spolubydlící - 12. kapitola12. kapitola je tu, doufáme, že se vám bude líbit. O co půjde? Bella nejprve posnídá s Alice a pak škola. Udobří se s Leah? A co Angela, Edward a Candy? Přejeme příjemné počtení. ;)

 

Spolubydlící - 11. kapitola

Spolubydlící - 11. kapitolaTato kapitola je napsaná celá z Edwardova pohledu. A co se v ní dozvíte? Tak třeba co se stalo mezi Edwardem a Candy, když Bella utekla k sobě do pokoje. Přejeme příjemné počtení. rezule a eMCullen

 

Spolubydlící - 10. kapitola

Spolubydlící - 10. kapitolaA je to tu! První kulatiny této kapitolovky! Jak Bella zareaguje na neznámou Candy? Jak se zachová Edward? A kdo se v Bellině životě objeví jako další? Přejeme příjemné počtení. ;)

 

Spolubydlící - 9. kapitola

Spolubydlící - 9. kapitolaBella jde za Angelou s omluvou a vysvětlením, že chodí s Edwardem. Jak ji Angela přijme? Vyslechne ji, nebo před ní práskne dveřmi? A když Bella konečně příjde domů, čeká ji ještě jedno nemalé překvapení...

 

Spolubydlící - 8. kapitola

Spolubydlící - 8. kapitolaMinule se zdálo, že Edwarda a Bellu už nemůže nic rozdělit, ale je to opravdu tak? Co se nečekaného se stane? Přeji příjemné počtení. ;)

 

Spolubydlící - 7. kapitola

Spolubydlící - 7. kapitolaSpolečná večeře Belly a Edwarda. Přejeme příjemné čtení.

 

Spolubydlící - 6. kapitola

Spolubydlící - 6. kapitolaTakže od této kapitoly jsem se přidala k eMCullen já, jako spoluautorka. Jsem jí za to velmi vděčná a doufám, že ji ani vás, kteří tuto úžasnou kapitolovku čtete nezklamu a nepřestane vás bavit i nadále. :) V této kapitolce se dočtete, pokračování Bellina školního dne a pak již tolik slibovanou cestu do zámečnictví. Přeji příjemné počtení. :)

 

Spolubydlící - 5. kapitola

Spolubydlící - 5. kapitolaDalší společný den Belly a Edwarda. Můžete se těšit na Leahin a Angellin výraz.

A s radostí vám oznamuji, že povídka se stává spoluautorskou! Takže se můžete těšit i na nápady od rezule.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!