Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele ada1987

ada1987

Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Andrea

Bydliště: Nitra

Věk: 27

O mně: Baví sa história, šport- hlavne krasokorčuľovanie a čítanie FF.
Ku Twilight som sa dostala úplne náhodou, keď som v časopise Top Dívka 5/2008 našla článok o NM, v ktorom sa písalo o vzťahu upíra a dievčaťa. Keďže predtým som bola blázon do seriálu Buffy, premožiteľka upírov, rozhodla som sa knihu zakúpiť a prečítať. Išlo to dosť ťažko, keďže som začínala s NM. Ale potom som si prečítala Súmrak a zistila som, ze je to super kniha. Dokonca som ju donútila prečítať aj moju 57- ročnú mamu, ktorá bola so mnou aj na všetky doteraz odvysielané filmy, a ktorá číta všetky moje poviedky- mám v nej skvelého kritika.
Z Cullenovcov mám najradšej Carlislea a Esme. Sú takí obetaví a milujúci, že je až neuveriteľné, že sú upíri.
Z vlkodlakov je mojim favoritom Seth. Páči sa mi jeho úprimnosť a tiež postoj, aký ma ku Cullenovým.
Z ostatných upírov mám rada Benjamina, Zafrinu, Maggie, Siobhan, Kate z Denali, Garetta.
Z Volturiovcom obľubujem Felixa, Demetriho a Aleca. Jane príliš nemusím, pretože mi pripadá, ak by sa vyžívala v bolesti, ktorú spôsobuje svojim obetiam. Caius sa mi zdá príliš zatrpknutý a chce zabiť každého mimo Volterru. U Marcusa ma dojal jeho príbeh s Didyme. Som zvedavá, čo by urobil, kedy sa dozvedel, kto stojí za jej smrťou.
A nakoniec moji najväčší miláčikovia. Zbožňujem Ara, pretože mi pripomína mňa (neľakajte sa, nie som upír), lebo som veľmi zvedavá a mám rada všetko nové a nezvyčajné.
Mojim ďalším miláčikom je Riley. Je mi ho ľuto, pretože Victoria ho zneužíva.
Tretím je Diego. Chudák, ako skončil!
Ďalšími sú James, Laurent a Victoria. J. a L. sú sexi a Vicki je taká malá mrška.
Ale absolutne najväčším miláčikom je Bree. Nezaslúžila si taký koniec! Hlavne kvôli nej neznášam Jane. Dala by som jej druhú šancu.

V poslednej dobe som "presedlala" na sériu kníh o Anite Blake, kde som si obľúbila hlavne Ashera a Jean- Claude. Ak by niekto vedel o nejakých dobrých str. s FF, dajte mi vedieť.

Tak to je o mne v "skratke" všetko. Chvála tým, ktorí to nevzdali a dočítali až do konca.

Kontakt:

E-mail: andreav20 (zavináč) azet.sk

Facebook: www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000910323368&ref=ts

Statistiky:

Moje články: 156

Moje komentáře

Datum registrace: 31. 12. 2009

Poslední přihlášení: 19. 5. 2020, 16:47

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Aďy1987

Poviedky od Aďy1987Viacdielne - Výmena, A zvony zvonia, Život za život, Posadnutosť, Zrkadlo, Prekliaty zámok, Upírova milenka Jednodielne - Už nikdy sama, Revolúcia, Hračka, Záchrana, Tábor smrti, Keby bolo keby, Splnený sen, Nessie sa vydáva, Desivý dennik Gianny Tonnini Spoluautorské - Právo na šťastie - s Aalex, Jaký mají život novorození - s Christina, Amore Italiana di Romeo e Giulietta - LoWeGirleverithing Drabble - Zabijak, Vrahyňa, Môj svet, Renesmee se vdáva

Články:

Dokončeno

Upírova milenka - 1. časť

Upírova milenka - 1. časťTáto poviedka naväzuje na 6. kapitolu Zatmenia - Švajčiarsko. Bella je po Edwardovom príchode z lovu naštvaná a rozhodne mu to dá riadne najavo.

Dokončeno

Kto vraví pravdu? - 1. časť

Kto vraví pravdu? - 1. časťBella prežije dopravú nehodu, pri ktorej stratí pamäť. Spomenie si niekedy na svojich blízkych? Ako budú reagovať Edward a Jacob?

Dokončeno

Prekliaty zámok - 1. časť

Prekliaty zámok - 1. časťIsabella je poloupírka, ktorej otec zachránil jej matku pri pôrode a premenil ju. Spolu žijú v nádhernom zámku. Isabellin bezstarostný život sa skončí vo chvíli, keď jej rodičia dostanú žiadosť o dcérinu ruku. Belliným manželom sa má stať tajomný gróf, ktorého predchádzajúce manželky záhadne zomreli. Čo čaká na Bellu v tajomnom hrade? A pred čím ju varuje hlas, ktorý počuje len ona? Prajem pekné čítanie a zanechajte komentár.

Dokončeno

Právo na šťastie - 1. časť

Právo na šťastie - 1. časťPredstavujem vám novú poviedku, ktorú som sa rozhodla napísať spolu s Aalex. A kto v nej bude hrať hlavnú úlohu? Bella, Riley, Diego, Bree - proste notoricky známe postavy, aj keď v našom podaní trošku iné. Edward otvorí Rileyimu behom boja na lúke oči, Bella je síce zamilovaná do Edwarda, ale kto vie, ako to bude po jej premene, Diego nie je "dobrý chlapec" ako v knižke, Bree má Diega rada, ale nie je doňho zamilovaná, a Fred? Pohodlne sa usaďte so šálkou voňavého nápoja a hurá do čítania prvej kapitoly, ktorá vás zavedie do Breeinho ľudského života. Túto časť má "na svedomí" moja maličkosť - Aďa1987. Komentáre nás potešia. Príjemné čítanie a veselé Vianoce prajú Aalex a Aďa1987.

Dokončeno

Posadnutosť - 1. časť

Posadnutosť - 1. časťPo prečítaní poviedky Zamilovaný lovec som mala dojem, akoby som čítala vlastnú poviedku. Moja poviedka je jej síce dosť podobná, ale aj tak vás prosím o prečítanie a o komentáre. p.s. Poviedka bola zverejnená ešte začiatkom roka 2009, takže rozhodne nejde o kópiu.

Dokončeno

Výmena - 1. časť

Výmena - 1. časťČo sa stane,keď si ľudské dievča vymení identitu s upirkou? Aké je to prežiť život tej druhej?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!