Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Voldy

Voldy

VoldyPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Simona

Bydliště: Slovensko-B. Bystrica-Kynceľová 106

Věk: 16

O mně: Takže nejdem sa rozpisovať, kedže to aj tak nikto nečíta, ale keby náhodou =D
A ako správny TVD fanúšik neznášam ich slovenský dabing a zbožnujem Iana, ktorého som dostala na narodeniny v životnej veľkosti... ale ak ma chcete naozaj poznať... stačí napísať =D

Kontakt:

E-mail: voldy96 (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 54

Moje komentáře

Datum registrace: 27. 10. 2009

Poslední přihlášení: 30. 6. 2015, 20:51

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od voldy

Ďakujem za čas, ktorý som tu strávila, avšak je čas pohnúť sa ďalej, ospravedlňujem sa za spôsobené nepríjemnosti ale žiadam o zmazanie celej mojej tvorby, zhrnutia a odobranie práv, ktoré už nebudem potrebovať. Vopred ďakujem

Články:

 

Čierna labuť 20. kapitola

Čierna labuť 20. kapitolaA je to tu.
Zlom, teda 20. kapitola.
Možný koniec.

 

Čierna labuť 19. kapitola

Čierna labuť 19. kapitolaBlížime sa ku koncu.
A na znak tejto udalosti, dávam kapitole názov.
Hádka
Kapitolu písala Voldy. Enjoy.

 

Čierna labuť 18. kapitola

Čierna labuť 18. kapitolaPokračujeme. Preberanie a sťahovanie.
Ako cez internet. Ale naozaj.
Kapitola je trocha divá, veľa časových skokov a nevypovedaných udalostí, ale to prežijete.

Janulka a zo 70% Voldy.

 

Čierna labuť 17. kapitola

Čierna labuť 17. kapitolaOpäť po dlhšej pauze kapitolka. A dosť zlomová. Snáď sa bude páčiť.

 

Čierna labuť 16. kapitola

Čierna labuť 16. kapitolaTentoraz je kapitola viac úvahová, takže nečakajte žiadne kruté zvraty. Snáď.
Príjemné čítanie.

 

Čierna labuť 15. kapitola

Čierna labuť 15. kapitolaJednoducho pokračujeme v tom, kde sme prestali. Ale trochu to zvrátim.
Bude oblačno, miestami prehánky až búrky...

 

Rose noire - 21. kapitola

Rose noire - 21. kapitola Po veľmi, veľmi, veľmi dlhej dobe sme opäť raz napísali pokračovanie RN. Dúfame, že si na našu poviedku ešte aspoň pár ľudí spomenie. Príjemné čítanie prajú vaše zlatíčka voldy a nessie ;)

 

Rose noire - 20. kapitola

Rose noire - 20. kapitola Konečne sa mi vrátila spoluautorka, tak sme spolu spísali pokračovanie. Dúfame, že sa vám bude páčiť. Príjemné čitanie prajú vaše zlatíčka voldy a ness :)

 

Rose noire - 19. kapitola

Rose noire - 19. kapitola Konečne je tu 19. kapitola! Ste radi? Ja aj voldy sme rozhodne radi, že sa nám podarilo napísať toto pokračovanie. Dúfam, že sa bude páčiť. Príjemné čítanie prajú vaše zlatíčka voldy a ness ;)

 

Rose noire - 18. kapitola

Rose noire - 18. kapitola Je tu 18. kapitola, takže si ju užite. Na scénu príde niekto nový a hádam si aj on získa vaše srdcia. Prepáčte, ale s pridávaním to vyzerá zle, keďže sú prázdniny a ja som stále niekde preč. Takže prepáčte. Príjemné čítanie praje nessienka a voldy.

 

Rose noire - 17. kapitola

Rose noire - 17. kapitola A je tu 17. kapitola. Myslím, že to má dosť neočakávaný priebeh. Asi by som ho ani ja neočakávala. Aj keď by som chcela napísať vaša voldy a nessienka. Ale musím priznať, že za túto kapitolu ďakujte len nessienke, pretože ona má na tom zásluhy. Takže prajeme pekné čítanie. Nezabudnite na komentáriky. Vaša nessienka a voldy.

 

Rose noire - 16. kapitola

Rose noire - 16. kapitola Po dlhšej odmlke je tu ďalší dielik. Nebudem vám nič prezrádzať, proste si ho budete musieť prečítať. Príjemné čítanie prajú voldy a nessienka :)

 

Rose noire - 15. kapitola

Rose noire - 15. kapitola Prinášame vám pokračovanie. Čo sa stane potom? Preberia sa ešte Bell? A ako sa to skomplikuje? To všetko si prečítate v 15. pokračovaní tejto poviedky. Príjemné čítanie prajú voldy a nessienka :)

 

Rose noire - 14. kapitola

Rose noire - 14. kapitola Pridávame vám sem 14. kapitolu. Sľúbili sme vám, že to nebude trvať dlho a hádam to ani netrvalo =D. Táto kapitola je ako vždy pre vás =D. Už to ani písať nemusím. Takže želáme príjemné čítanie a krásny deň. Vaša nessienka a voldy... CmuQ.

 

Rose noire - 13. kapitola

Rose noire - 13. kapitola Po dlhej, predlhej dobe vám s voldy prinášame trináste pokračovanie. Ospravedlňujeme sa za zdržanie, ale poznáte to... Keď mám čas ja, voldy tu nie je a naopak. Tak dúfam, že si na túto poviedku ešte spomínate. Príjemné čítanie prajú vaše zlatíčka voldy a nessienka ;)

 

Rose noire - 12. kapitola

Rose noire - 12. kapitola Konečne sa nám podarilo napísať dvanástu kapitolu. Dúfame, že sa vám bude kapitola páčiť. Príjemné čítanie prajú vaše lásky voldy a nessienka :)

 

Rose noire - 10. kapitola

Rose noire - 10. kapitola Je tu ďalšia kapitola, v poradí 10. Je venovaná Vám všetkým, dúfam, že nám tu necháte nejaký komentár. Hádam sa Vám to bude páčiť. Je trošku kratšia, ale nabudúce sa pokúsime o dlhšiu... Takže príjemné čítanie praje voldy a nessienka.

 

Rose noire - 9. kapitola

Rose noire - 9. kapitola Je tu ďalšia, v poradí 9. kapitola. Ja a nessienka dúfame, že sa vám bude páčiť a obdaríte nás komentárom. Je venovaná: sissi, biba, Lily13, Puccy, Mili1, Alis1, Twilightlady, Meliss, Jane, Ajka, jaana, ClairdeLune, karmen, blotik, eva, EleanorBrandst, lilien, piromaan23, Banna, dasa... A všetkým ostatným, ktorí ju čítajú.

 

Rose noire - 8. kapitola

Rose noire - 8. kapitola Konečne tu máme pokračovanie. Ospravedlňujeme sa za zdržanie, ktoré som zavinila ja. Mala som toho veľa. Ale dúfame, že vás to neodradí a prečítate si túto kapitolku. Príjemné čítanie prajú vaše zlatíčka voldy a nessienka :)

 

Rose noire - 7. kapitola

Rose noire - 7. kapitola Konečne ste sa dočkali pokračovanie. Ospravedlňujeme sa, že to trvalo tak dlho, ale akosi sme nemali čas. Dúfame, že nám to odpustíte. Kapitola je pre všetkých, ktorí predchádzajúce komentovali. Príjemné čítanie vám prajú vaše zlatíčka voldy a nessienka :)

 

Rose noire - 6. kapitola

Rose noire - 6. kapitola Máme tu ďalšiu kapitolu, na ktorú ste si trochu počkali, aj tak dúfame, že na nás nezanevriete a prečítate si to. A poprípade, necháte aj nejaký komentárik, ktorý by potešil, pravdaže prijímame aj kritiku. =D A táto kapitola je venovaná: jaana, Violet, AngieCullen, blotik, ClairedeLune, EleanorBrandst, hellokitty, sisi, jiji, dany, karmen, hopík, jennys, biba, Tara, Jana, aj keď som si istá, že som na niekoho zabudla. =D Príjemné čítanie vaša voldy a nessienka. =D

 

Rose noire - 5. kapitola

Rose noire - 5. kapitola Máme tu 5.kapitolu... Hádam sa bude páčiť a necháte aj nejaký ten komentár... sme uchvátené tým, ako sa vám naša poviedka zapáčila a tak sme si dovolili pokračovanie pridať dosť rýchlo... A ak sa nám podarí budeme vás rozmaznávať aj naďalej, tak teda pekné čítanie praje voldy a nessienka

 

Rose noire - 4. kapitola

Rose noire - 4. kapitola Prinášame vám 4. kapitolu. Sme veľmi milo prekvapené, že sa vám naša poviedka tak zapáčila a samozrejme ďakujeme za vaše komenty, ktoré nás veľmi potešili. Takže táto kapitola je pre vás. Príjemná čítanie prajú voldy a nessienka :)

 

Rose noire - 3. kapitola

Rose noire - 3. kapitola Prinášame vám tretiu kapitolu. Dúfame, že vás poteší. Kapitola je pre všetkých, ktorí túto poviedku čítajú. A čo sa v kapitole dozviete? No, povedala by som, že ani nič. Nejaké tie nezhody medzi Edíkom a Bell, to je klasika. A pre info: Edward je v tejto poviedke poloupír. Príjemné čítanie praje voldy a nessienka :)

 

Rose noire - 2. kapitola

Rose noire - 2. kapitola Máme tu 2.kapitolu. Ja a nessienka prajeme pekné čítanie... Kapitola sa odohráva na Edovej lodi... viac si prečítajte v poviedke. Kapitola je venovaná všetkým, ktorý si na ňu nájdete čas a čítate ju... Prajeme príjemný deň =D

 

Rose noire - 1. kapitola

Rose noire - 1. kapitolaMáme tu spoluautorskú poviedku, ja a nessienka... Dej: Bella je dcéra obchodníka a raz ich loď napadnú piráti, ktorých kapitánom je Edward... Aj napriek jej námietkam ju otec v snahe ochrániť ju zavrie do podpalubnej izby... Tam ju však nájdu a vyvedú ju na palubu. Edward po nej neuveriteľne zatúži, Bella ním však opovrhuje a nenávidí ho, pretože jej otca a zopár ďalších mužov z posádky zviazal na lodi a okradol ich... Edward sa však nemieni vzdať a Bell nemieni zmeniť svoje stanovisko... A teraz tri krát hádajte, ako to dopadne...Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!