Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Twigirl

Twigirl

TwigirlPráva: ověřený přispěvatel

Věk: 27

O mně: Po přečtení twilight ságy jsem prostě chtěla víc a víc...a taky pro to píšu...
Moje povídky: http://www.stmivani.eu/37-shrnuti-povidek/povidky-od-twigirl/

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 40

Moje komentáře

Titulek článku Text
23.10.2011 (12:08)FanFiction na pokračováníJen krůček k pochopení - 26. kapitola Sice nebylo moc Edwarda a Belly, jak jsi napsala, ale Emmett s Rose je rozhodně zajímavý příběh, takže já si ráda budu dál užívat oba páry. Emoticon Emoticon Emoticon
01.06.2011 (17:54)Shrnutí povídekPovídky od Twigirl Hanulka: Díky! Emoticon

Datum registrace: 5. 8. 2009

Poslední přihlášení: 31. 10. 2018, 20:21

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Twigirl

Povídky od TwigirlDOKONČENÉ kapitolovky: Vyvolená, Narozena jako upír!, Hledaná, Tančící anděl

Články:

 

Hledaná - Epilog

Hledaná - EpilogNemůžu uvěřit, že je to tady. Trochu jsem se nechala unést a udělala tomu všemu romantickou tečku, ale lholt, to jsem celá já. Musím se přiznat, že jsem tuhle kapitolu psala s jistou dávkou sentimentu. No a není se čemu divit. Touhle kapitolou se loučím s povídkou Hledaná. Ráda bych Vám VŠEM poděkovala za neuvěřitelnou podporu a za Vaše komenty, které mě motivovaly a každý jednotlivý z nich mi dával sílu psát dál. Velké díky patří Dablici4, která mě přiměla k tomu, aby to nebyla pouze jednorázovka. Jarusince, za její podporu a za úžasný perex obrázek, který vytvořila. No a nakonec velkéééé díky Tilly, která mi především posledních pár dílků byla "konzultantkou" a díky které právě čtete epilog. Bez ní by povídka byla bez něj...všem moc díky a jsem ráda, že Vás mám... Moc a moc prosím o komentáře.

 

Hledaná - 36. kapitola

Hledaná - 36. kapitolaPoslední kapitola. Omlouvám se, že jste museli tak dlouho čekat, ale bylo to složitější než jsem čekala. Do neděle ještě dopíšu epilog, kde se dozvíte jak to bylo s dítětem dál...nechte prosím komentáře. Moc mi na nich záleží a jsou neuvěřitelnou motivací pro další psaní. Díky všem.

 

Hledaná - 35. kapitola

Hledaná - 35. kapitolaDalší kapitolka. Zřejmě jste už všichni poznali, že se blížíme k závěru. Ještě tak dvě kapitolky a epilog a Hledaná skončí. Touhle kapitolkou jsem se potřebovala trochu posunout v čase...nechte prosím komentáře. Díky moc.

 

Hledaná - 34. kapitola

Hledaná - 34. kapitolaMám pro Vás další kapitolku. Ještě se nic moc o proměně Belly nedozvíte, ale já jsem si nemohla pomoct. CHarlie je jedna z mých oblíbených postav v knize a já mu chtěla dát prostor. Moc a moc prosím o komentáře a díky, že to čtete. Hodně to pro mě znamená. Ač mám v hlavě pokračování, nemám ho napsané, vlastně nemám dalšího dílu ani čárku, takže zítra určitě další díl nebude.

 

Hledaná - 33. kapitola

Hledaná - 33. kapitolaDalší kapitolka. Moc díky za krásné komentáře. Jsem moc ráda, že se Vám minulý dílek líbil. Poslední pár kapitolek jsem Vám dávala střípky a tahle kapitolka vše vysvětlí. Snad se bude líbit. Komentáře potěší...Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!