Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Rajce1

Anna - TIME 100 Gala


Rajce1

Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Baruš

Bydliště: kdesi na Moravě :)

Věk: 20

O mně: Blázen... ponocující blázen... blázen trpící permanentním spánkovým deficitem... zamilovaný blázen trpící permanentním spánkovým deficitem... zamilovaný blázen poslouchající jedno a to samé... otaku. ~

Kontakt:

ICQ: 611850630ICQ status

Statistiky:

Moje články: 20

Moje komentáře

Datum registrace: 29. 8. 2010

Poslední přihlášení: 13. 8. 2015, 23:58

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Rajčete

Povídky od RajčeteKapitolovky
Bree a... Jazz?!? - rozepsaná
Milý Edwarde... - chystám :-)
Jednorázovky
Smrtící živly
Metamorphosis
Drabble
Chvilka Alice a Jaspera
Proměna
Blonďatá záchrana
Nejkrásnější smrt
Večeře
Bellin první lov
Parodie
Rudý záblesk a... KŘUP - parodie s Dakotou
Krvavá revoluce u Cullenů - parodie s Dakotou
Rodina na zabití - parodie s Dakotou
Emmoshrek - parodie s Deedeenkou
Květinové dítě - soutěžní parodie (do Stínu historie)

Články:

 

Bellin první lov

Bellin první lovDalší snad aspoň trochu vtipný drabble (100 slov). Ten černý humor mě ne a ne opustit. O tom, jak si Bells poprvé vyšla sama na lov...

 

Večeře

VečeřeAro se zdržel a nestihl "večeři." Tak si oběť našel v uličkách Volterry.
Double drabble se stopou temně černého humoru.

 

Bree a... Jazz?!? 9. kapitola

Bree a... Jazz?!? 9. kapitolaDěcka, moc vám děkuju za trpělivost. S další kapitolou se DOOPRAVDY pokusím pohnout. A co tady? Drobný návrat do minulosti plus... otázky. ;) Uvidíte.

 

Nejkrásnější smrt

Nejkrásnější smrtVe Stmívání je scéna v baletním studiu. Alice uklidňuje Bellu, přitom si zašpiní ruce od její krve. A hned na to utrhne Jamesovi hlavu. Tak jaké to pro něj asi bylo? Cítit Bellinu krev těsně před smrtí? Tripple drabble. :)

 

Metamorphosis

Nedoporučujeme číst do 15 let.

MetamorphosisNázev = proměna. Ale nebude to v tom ortodoxním duchu, na který jste (jsme) zvyklí. Jelikož mě nehorázně štve dokonalost ústředního páru, rozhodla jsem si ho trochu poupravit. Bella nám trochu víc zkřehla a Edwarda... řekněme, že ho přemohla příroda (vždyť je to jenom chlap). A malý nudný bonus, dozvíte se, jak mě to napadlo. :D Viz níž... :)

 

Emmoshrek

EmmoshrekBella slaví 18. narozeniny. Cullenovi se samozřejmě rozhodli nevyplnit její přání a uspořádat oslavu. Dobře to nedopadlo ani v příběhu, který všichni známe. Co teprve, kdyby se Emmett rozhodl zrealizovat svůj plán? Aneb Návod na báječnou párty pouze za použití zelené polevy od Deedee a Rajčete. Bavte se :)

 

Blonďatá záchrana

 

Chvilka Alice a Jaspera

 

Proměna

ProměnaAni Rajčátko neodolalo a taky vám sepsalo kraťounkou drabble povídku. Všeříkající název, shrnuto do sta slov. Příjemné počtení. :)

 

Bree a... Jazz?!? 8. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Bree a... Jazz?!? 8. kapitolaTak, co jsem slibovala už u minulé kapitoly, je tady. Bude se pokračovat tam, kde se u předchozí skončilo... ;) Takže vás čeká nálož romantiky... a i něco víc... ;) Je to spíš taková oddechová kapitolka, nic moc žádné velké zápletky tam nehledejte. A nezabijte mě, milostné scény nejsou můj šálek čaje. Užijte si to! :)

 

Bree a... Jazz?!? 7. kapitola

Bree a... Jazz?!? 7. kapitolaZase se omlouvám za velice dlouhou prodlevu, ale v posledních dnech jsem buďto spala nebo se učila, na psaní nebylo moc času. A o co půjde v kapitole? V podstatě je to šestá, akorát že z pohledu Jaspera. Takže se blíž podíváme na hádku s Alicí. A na konci najdete velkou omluvu, protože...*

 

Bree a... Jazz?!? 6. kapitola

Bree a... Jazz?!? 6. kapitolaLov s Emmettem, hádka s Alicí a romantika s Jasperem. To je hodně zestručněná šestá kapitola ;). A prosím vás, nezabíjejte mě za to, že jsem to tak natahovala. Nemohla jsem si pomoct...:D :P

 

Smrtící živly

Smrtící živlyMá to trochu drastický název, ale až tak žhavé to nebude. :) Povídka je o Benjaminovi, jeho začátcích v upírském životě, odhalení jeho úžasné schopnosti a učení se dokonale vládnout všem čtyřem živlům. Začínám v okamžiku jeho přeměny. Ať se vám líbí. :)

 

Bree a... Jazz?!? 5. kapitola

Bree a... Jazz?!? 5. kapitolaJak proběhne setkání s Bellou? Katastrofálně nebo bude všechno v pohodě? Jo, a Jazzovi konečně něco docvakne...:)A jenom doufám, že si budete moc dovést představit, jak že ji to vlastně na těch schodech držel. Vidím to před sebou úplně jasně, zřetelně a dokonale, ale popsat to tak, aby se to povedlo i vám... to bylo horší...:D Kapitola je zase z Jasperova pohledu, užijte si ji. ;)

 

Bree a... Jazz?!? 4. kapitola

Bree a... Jazz?!? 4. kapitolaŽe by se už konečně něco stalo? No, to se ještě uvidí, ale vidím to bledě. :) Chcete vědět víc? Přečtěte si. :) Jo, ještě bych se chtěla zeptat... U prologu mi MatusQaDLS napsala, že by chtěla doplňující kapitolu o Embryho otisku do Alice... Co myslíte? Dobře, už to nebudu okecávat, pěkné počtení. :)

 

Bree a... Jazz?!? 3. kapitola

Bree a... Jazz?!? 3. kapitolaOmlouvám se za prodlevu, ale poslední týden byl tak trochu víc hektický. :) No, tato kapitola bude zas z Jazzova pohledu, vlastně je o tom, jak se Bree zabydlela u Cullenových. Kapitola už bude čistě moje, bez jakýchkoliv pasáží z knížek :). Děkuju za jakýkoliv komentář. :) A taky musím poděkovat Aalex, že mi dovolila použít podklady z její povídky Fredova cesta :). Pěkné počtení. :)

 

Bree a... Jazz?!? 2. kapitola

Bree a... Jazz?!? 2. kapitola Opět první kapitola, ale tentokrát patří Bree. Z knížky jsem popsala to, jak ji Jasper hlídá a potom tam budou jenom přímé řeči, protože když od ní odstoupil, nebylo už co prokládat básněním o tom blonďatém upírovi :). Ale jako bonus... Breein názor na Alici. Užijte si to :)

 

Bree a... Jazz?!? 1. kapitola

Bree a... Jazz?!? 1. kapitolaTak, přináším vám první kapitolu, opět z pohledu Jaspera. Co se stalo po boji? Jak dokázali Cullenovi přesvědčit Jane a ostatní, aby ušetřila Bree? Co se stane potom? Jsou tam některé pasáže z knížky, zvýraznila jsem je takovou pěknou fialovou barvou :). Užijte si to :)

 

Bree a... Jazz?!? Prolog

Bree a... Jazz?!? PrologTak, můj první pokus o povídku. Začnu skromně, hned kapitolovkou :). Nelíbil se mi konec Bree Tannerové, jak asi nikomu. Takže dávám pokračování. Ohrané téma. Ale pokusila jsem se mu dodat nádech novoty nápadem… Co kdybych dala slečnu Tannerovic dohromady s panem Halem? Dostalo se mi ujištění, že mě ukamenujete, protože nemáte rádi, když někdo dává od sebe Alici a Jazze. S tím se tak trošku počítalo… :).Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!