Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele NessieCullenBlack

NessieCullenBlack

NessieCullenBlackPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Káča

Bydliště: doma...=)

O mně: Hodně mě baví číst a mám ráda příběhy o upírech, proto mě hodně baví číst Twilight Ságu... Na tuhle stánku jsem narazila náhodou a ráda čtu příběhy, co sem přidáváte, tak jsem si řekla, že taky zkusím nějaký napsat...

Dobří přátelé tě nikdy nenechají dělat hloupé věci... samotného

Kontakt:

E-mail: katerina.dm (zavináč) seznam.cz

ICQ: 648480366ICQ status

Web: rosenqa.blog.cz/

Statistiky:

Moje články: 57

Moje komentáře

Datum registrace: 1. 8. 2011

Poslední přihlášení: 10. 10. 2016, 00:37

Shrnutí povídek:

 

Povídky od NessieCullenBlack

Povídky od NessieCullenBlackDrabble:
Mami, neodcházej/ Bellino tajné přání/ Proč si to udělala?/ Můj den/ Byla krásná.../ I believe I can fly, I can do that.../ Prostě ne!/ Moje malá baletka/ Vzala jsi mi všechno...
Jednorázovky:
Už nemám proč žít/ Navždy Tvá Bella.../ Kde je maminka?/ Kde je Renesmee?/ Living next door to Alice/ Porcelain doll/ Call Me Maybe...
Kapitolové:
Itálie a Já - dokončená/ Vyvolená - rozepsaná/Bolest mě změnila... - rozepsaná
Poezie:
Buď šťastná/ Patřím k nim/ Opustil jsi mě/ Kouzelná/ Goodbye/ Naivní Bella/ Plameny Volterry/ Pohádka nebo horror?/ Renesmé Carlie Cullen/ Goodbye my love
Parodovaná poezie:
Proč? Bello, proč?

Články:

 

You have to choose

You have to chooseEdward nebo Jacob? Bella si musí vybrat...

 

Call Me Maybe...

Call Me Maybe...Školní výlet, kouzelná kašna a jedno splněné přání... Krátká oddechová jednorázovka, co mě napadla při poslouchání stejnojmenné písničky. No, snad se bude líbit...=)

 

Porcelain doll

Porcelain dollJednorázovka z období Rozbřesku. Před příchodem Volturiových se Bella večer vydává k Charliemu, aby se rozloučila, a něco najde... A co když nakonec všechno nedopadne tak, jako v knize... Snad se bude líbit a zanecháte nějaký komentář... =)

 

Vzala jsi mi všechno...

Vzala jsi mi všechno...Bella přišla o to, na čem jí nejvíce záleželo... Můj pokus o tripple drabble z Bellina pohledu. Snad se bude líbit...

 

Goodbye my love

Goodbye my loveEdwardovy pocity v Novém měsíci, když opouštěl Bellu. Doufám, že i přes to, že je to mnohokrát omílané téma, se vám bude moje poezie líbit a necháte nějaký ten komentář. (I jen smajlík mi udělá obrovskou radost. :D)

 

Living next door to Alice

Living next door to AliceO hodině ájiny jsme poslouchali písničku Living next door to Alice a mě díky ní napadla tahle krátká jednorázovka. Je to o Alici a Jasperovi (oba jsou lidé). Bydleli hned vedle sebe a přátelili se spolu už od dětství. Alice se ale najednou stěhuje. Odhodlá se nakonec Jasper říct jí pravdu o tom, že ji miluje? Nebo jeho tajemství zůstane navždy tajemstvím? Kratičká jednorázovka zplozená z mé praštěné hlavy o hodině angličtiny. =) Snad se i tak bude líbit. =)

 

Kde je Renesmee?

Kde je Renesmee?Pokračování povídky ”Kde je maminka?”. Dozvíte se, co bylo v onom dopisu, a také, jestli se Bella vrátí. Co myslíte? Vrátí se k rodině, nebo si Volterru oblíbila natolik, že se tam rozhodne zůstat? Doufám, že se bude líbit a budu moc ráda za jakékoliv komentíky. :)

 

Kde je maminka?

Kde je maminka?Krátká jednorázovka z pohledu Nessie. Hrála si s Bellou na hřišti a najednou se objevili Volturiovi...

 

Navždy Tvá Bella...

Navždy Tvá Bella...Edward Bellu opustil ještě dříve, než jí řekl, že je upír. Po nějaké době se z toho dostala, ale teď přišla nečekaná rána, která ji srazila znovu na dno...

 

Moje malá baletka

Moje malá baletkaDrabble - 200 slov - z pohledu Belly. Renesmé a balet... Doufám, že se bude líbit... :)

 

Prostě ne!

Prostě ne!Edward s Bellou odjíždějí na dovolenou, ale Renesmee s nimi jet nemůže. A to se Belle vůbec nelíbí. Double drabble (200 slov).

 

I believe I can fly, I can do that...

I believe I can fly, I can do that...K tomuto drabblu mě inspirovala písnička I belive I can fly od R. Kelly. Nessie má zazpívat na školní besídce, ale najednou dostala strach. Podaří se Belle přesvědčit ji, aby vystupovala? Nebo ji přemluví někdo jiný?? Doufám, že se bude líbit... Tripple drabble.

 

Byla krásná...

Byla krásná...„Měla pleť čokoládové barvy. Dlouhé černé vlasy se jí leskly ve svitu měsíce a její krásné tmavě hnědé oči mě zamyšleně pozorovaly.‟ Je to drabble o sto slovech. Doufám, že se bude líbit a budu ráda, když necháte nějaký ten komentář... :)

 

Už nemám proč žít

Už nemám proč žítEdward odešel. Bella se s tím pomalu vyrovnává. Hodně jí pomáhá vlkodlačí přítel Jacob. Je tu ale jeden problém. Victoria.

 

Renesmé Carlie Cullen

Renesmé Carlie CullenBellino první setkání s Renesmé.

 

Pohádka nebo horor?

Pohádka nebo horor?Děj ze stmívání jako báseň... Je to poměrně dlouhá báseň (230 slov), ale doufám, že se tu najde někdo, kdo ji dočte až do konce, a že se bude líbit.

 

Plameny Volterry

Plameny VolterryJane už nechce poslouchat Arovy rozkazy. Chce žít svůj vlastní život, a tak se pokusí utéct z Volterry. Podaří se jí to?

 

Můj den

Můj denTento double drabble - 200 slov - je ze začátku Rozbřesku. Je svatba a Bella už má jít k oltáři. Najednou je ale velmi nervózní.

 

Naivní Bella

Naivní BellaTato poezie je z pohledu Edwarda. Je o tom, co si myslí o Belle...

 

Goodbye

GoodbyeTato poezie je z pohledu Rosalie, chvíli před její smrtí. Nakonec se ale stane něco, co ji zachrání... Anebo ne?

 

Kouzelná

KouzelnáTato poezie je z pohledu Jacoba na jeho milovanou osobu. O koho se jedná se dozvíte, když si to přečtete. Doufám, že se bude líbit.

 

Proč si to udělala?

Drabble - 100 slov o pocitech Edwarda, kdyby v Novém měsíci Jacob Bellu nezachránil.

 

Opustil jsi mě

Opustil jsi měPoezie o pocitech Belly, když ji Edward v Novém měsíci opustil. Snad se bude líbit.

 

Patřím k nim

Patřím k nimKrátká poezie o tom, že Bella už je taky Cullenová.

 

Buď šťastná

Buď šťastnáCo kdyby se Bella rozhodla jinak a nezůstala s Edwardem? Jak by se asi cítil?

 

Bellino tajné přání

Bellino tajné přáníCo je Bellino tajné přání, které by nikdy nikomu neprozradila?? Přečtěte si tuto drabble povídku (100 slov) a dozvíte se to. P.S.: Je to taková blbost, co mě jednou napadla, ale snad se bude líbit. :)

 

Mami, neodcházej

Mami, neodcházejStalo se něco zlého. Něco, co Edwarda na Belle vyděsilo. Co to bylo? A proč Bella odchází? Je to moje první povídka - tripple drabble - 300 slov, tak doufám, že se bude líbit.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!