Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele LuMo12

LuMo12

Práva: přispěvatel

Věk: 19

O mně: Písal sa rok 2008, mesiac január keď som prvý raz počula o fenoméne menom Twilight. Začalo sa to nevinne. V telke dávali reklamu na nový film o upíroch, ktorý ma upútal, pritiahol a dodnes nepustil. K filmu sa pridali aj knihy, ktoré teraz zaberajú podstatnú čas mojej "knižnej" poličky. Od filmov a kníh do dospelo až sem - k písaniu fanfiction.

Čo o mne? Neobyčajne obyčajná, normálne nenormálna so zmyslom pre humor a poriadnou dávkou sarkazmu, s obľubou v knihách a adrenalínových zážitkoch - to som ja. :-) Za zmienku určite stojí aj fakt, že som povahou tvrdohlavá a neznášam ak mi niekto rozkazuje. V takom prípade mám vždy tendenciu urobiť pravý opak. Inak som veľmi mierumilovná osôbka, ktorá rada pomôže tam, kde môže.

Kontakt:

E-mail: lumo12 (zavináč) centrum.sk

Statistiky:

Moje články: 51

Moje komentáře

Datum registrace: 27. 7. 2010

Poslední přihlášení: 12. 6. 2014, 20:47

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od LuMo12

Poviedky od LuMo12Na pokračovanie:
Poznačená nešťastím (dokončená) // Tiene mojej minulosti (dokončená)// Večnosť má mnoho podôb (rozpísaná)

Jednorazové:
Bledá a krásna?

Články:

Dokončeno

Tiene mojej minulosti - 1. kapitola

Tiene mojej minulosti - 1. kapitolaSom tu s novou poviedkou. O čom bude? Po odchode Edwarda sa Bella totálne zrútila a Charlie ju bol nútený dať na psychiatriu, kde strávila takmer celý rok. Teraz sa Bella vracia späť do života, ale už nie je taká, ako bývala. Je navždy poznačená nešťastnou láskou. Nastupuje na univerzitu a chce začať nový život. Ale čo keď jej do života znova zavíta tieň minulosti, ktorá ju aj napriek všetkému dostihla? Ako sa s tým vysporiada a bude ešte niekedy šťastná? Prajem vám pekné čítanie a dúfam, že mojej poviedke dáte šancu. Vaša LuMo12

Dokončeno

Poznačená nešťastím - Prológ + 1. kapitola

Poznačená nešťastím - Prológ + 1. kapitolaBella sa po rokoch opäť vracia do Forksu, aby žila so svojím otcom. No nič už nie je také, ako bolo, ani Bella nie. Má jedno desivé tajomstvo, ktoré nepozná nik. Spoznáva rodinu Cullenovcov, ktorí tiež majú svoje tajomstvo. Vyjdú skryté záhady na povrch? Dokáže Edward donútiť Bellu znovu žiť? Nebude pre ňu už neskoro?
Na túto poviedku ma inšpiroval film 96 hodín. Dejová línia príbehu bude ako v Twilighte no pridala som nové postavy a zápletky. Dúfam, že sa vám moja prvá poviedka bude páčiť a zanecháte mi komentár. Ďakujem.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!