Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Kixy25

Kixy25

Kixy25Práva: ověřený přispěvatel

Věk: 15

Kontakt:

E-mail: kixy.odz25 (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 79

Moje komentáře

Datum registrace: 7. 2. 2010

Poslední přihlášení: 22. 6. 2016, 11:30

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Kixy25

Poviedky od Kixy25Kapitolovky: Nový život, nová láska? (rozpísaná)
Záblesk nového života (rozpísaná)
Volterra je môj skutočný domov (dokončená)
Volterra je môj nový domov (rozpísaná)
Láska medzi ružami (pozastavená),
Moje nesmrteľné dieťa mi nevezmeš, Jane! (pozastavená)
Jednorázovky: Čo by bolo keby, Vanilla Twilight, Emmett u zubára, Emmett na rybách

Články:

 

Mesačná víla

Mesačná vílaJednorázovka o E+B. Belle sa zdá, že Edward sa zmenil a má podozrenie, že si našiel inú, preto sa pohádajú a tak sa Jasper rozhodne, že zistí, čo sa deje. V lese neďaleko sa totiž potuluje mesačná víla a Edward je jej ďalšia obeť. Má v pláne ho obetovať, aby získala ľudské telo. Belle to Jasper povie, stihnú však spolu prísť včas, aby všetko zachránili? Bude pravý americký happy-end, alebo obetná dýka znova zažiari a tentoraz splní, čo má? O E+B veľmi nepíšem, ale toto ma chytilo. Snáď sa Vám to bude páčiť. ;)

 

Emmett na rybách

Emmett na rybáchAko to vyzerá, keď sa upír vyberie na ryby? A čo ak je to Emmett? Práve zachránil Bellu pred Alice, ktorá ju chcela vytiahnuť na nákupy a vzal ju na ryby. Podarí sa im niečo chytiť a čo na to Alice a ostatní Cullenovci? :)

 

Emmett u zubára

Emmett u zubáraMôže upíra bolieť zub? Pretože Emmettovi sa to práve podarilo. Zistí, že Carlisle je schopný lekár, ale ako zubár by sa veľmi neosvedčil, tak musí ísť ku ľudskému lekárovi. Ako vyzerá rentgen u upíra? Čo si Em vypýta od zubára a ako na to zareaguje Edward?
Písané niečo okolo polnoci, takže... =D Neviem, či sa Vám to bude páčiť alebo si poviete, že je to trápne, ale veď uvidíme.:D

 

Vanilla Twilight

Vanilla TwilightSongfic na pesničku od Owl City - Vanilla Twilight. Bella je po odchode Edwarda. Ide ho do Volterry zachrániť, no už to nestihne. Teraz na neho spomína, no vie, že musí žiť ďalej, že on by to tak chcel a že musí aj kvôli ostatným. Vyzerá, že už sa s tým vyrovnala, no nakoniec opúšťa Forks. Prečo a kam?
A okrem Vanilla Twilight od Owl City si ku tomuto môžete pustiť aj The Saltwater Room. ;)

 

Čo by bolo keby alebo ako si Rosalie splnila svoj sen II. diel

Čo by bolo keby alebo ako si Rosalie splnila svoj sen II. dielDruhý a posledný diel tejto jednorázovky. Je o Rosalie, ktorá dostala šancu byť znova človekom. Volturiovci rozhodnú, určia podmienky. Je písaná z pohľadu hlavne Nessie, ale aj Rose.
Čo by bolo keby by mala byť séria jednorázoviek, no neviem, či budú nápady, teda už ich pár mám, ale mám rozpísanú jednu kapitolovku, tak uvidím, ako budem všetko stíhať... :)

 

Čo by bolo keby alebo ako si Rosalie splnila svoj sen I. diel

Čo by bolo keby alebo ako si Rosalie splnila svoj sen I. dielCullenovci si kľudne žijú vo Forkse a Renesmee už oslavuje svoje siedme narodeniny. Až jedného dňa ich napadne klan iných upírov, no keďže vďaka Aliciným víziam o tom vedia, môžu sa na to nachystať. Nessie už môže konečne bojovať po tom, čo jej to Bella s Edwardom nechceli doteraz dovoliť. No hneď pri svojom prvom boji jej súper nebude ďaleko od toho, aby ju zabil, a tak sa bráni, uhryzne ho. No stane sa niečo, čo nikto nečakal, on sa zmení z upíra späť na človeka. Žeby Renesmee odhalila svoj nový dar? Alebo sa u nej prejavil až teraz? A čo Rosalie? Využije šancu byť znova človekom, alebo navždy ostane v tele upíra, s ktorým sa doteraz nevyrovnala? Volturiovci sa im tiež pripletú do cesty a ako to nakoniec skončí?
Takže, táto jednorázovka bude rozdelená na dve časti vzhľadom na to, že je trochu dlhšia. A ak sa dostanete až na koniec, budem rada, ak mi napíšete komentár. Či sa vám to páčilo, alebo čo sa vám tam nepáčilo. Druhú časť pridám maximálne deň - dva po tejto.

 

Cullenovci bez peňazí

Cullenovci bez peňazíČo sa stane, ak Alice na nákupoch zistí, že má na platobnej karte posledných 20 dolárov? Čo spraví? Dostane sa k ďalším peniazom? Toto je spoluautorská jednorázovka, písala som ju spolu s ginou, no skôr ona písala a ja som opravila a niečo dopísala. :) Prajeme príjemné čítanie a prosíme vás o komentáre, aby sme vedeli, či to za niečo stojí. :)

 

Lov

Tak toto je ďalší z mojich šibnutých výmyslov. Je to vlastne o tom, ako sa skončí Edwardov lov, keď práve nemá svoj deň :D

 

Nebol by to Emmett

Emmett dostal ďalší zo svojich nápadov, no tentoraz to možno pre niekoho vôbec nedopadne dobre.:D A veľmi pekne vám ďakujem za komenty pri predchádzajúcich básničkách;)

 

Carlisle alias Frankenstein

Carlisle sa hrá na Frankensteina, ako to dopadne, uvidíte sami:) Pekné čítanie prajem;)

 

Koniec rodu Cullenovcov

Ani neviem, ako toto vzniklo, no proste je to trošku morbídne, ale snáď sa vám to bude páčiť:)Názov hovorí za všetko... A toto je môj prvý článok, takže mi kľudne napíšte do komentov, aké chyby tu mám a tak...:D Pekné čítanie:)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!