Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Kixy25

Kixy25

Kixy25Práva: ověřený přispěvatel

Věk: 15

Kontakt:

E-mail: kixy.odz25 (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 79

Moje komentáře

Datum registrace: 7. 2. 2010

Poslední přihlášení: 22. 6. 2016, 11:30

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Kixy25

Poviedky od Kixy25Kapitolovky: Nový život, nová láska? (rozpísaná)
Záblesk nového života (rozpísaná)
Volterra je môj skutočný domov (dokončená)
Volterra je môj nový domov (rozpísaná)
Láska medzi ružami (pozastavená),
Moje nesmrteľné dieťa mi nevezmeš, Jane! (pozastavená)
Jednorázovky: Čo by bolo keby, Vanilla Twilight, Emmett u zubára, Emmett na rybách

Články:

 

Nový život, nová láska? » 14

Nový život, nová láska? » 14Trochu kratšia kapitola, ale dozviete sa v nej, ako si Victoria konečne prišla po svoju pomstu. :)

 

Mesačná víla

Mesačná vílaJednorázovka o E+B. Belle sa zdá, že Edward sa zmenil a má podozrenie, že si našiel inú, preto sa pohádajú a tak sa Jasper rozhodne, že zistí, čo sa deje. V lese neďaleko sa totiž potuluje mesačná víla a Edward je jej ďalšia obeť. Má v pláne ho obetovať, aby získala ľudské telo. Belle to Jasper povie, stihnú však spolu prísť včas, aby všetko zachránili? Bude pravý americký happy-end, alebo obetná dýka znova zažiari a tentoraz splní, čo má? O E+B veľmi nepíšem, ale toto ma chytilo. Snáď sa Vám to bude páčiť. ;)

 

Nový život, nová láska? » 13

Nový život, nová láska? » 13Bella sa celá trasie od strachu pred bungee, nakoniec však celá a zdravá príde domov a stihne aj Rileymu navrhnúť, že mu kúpi psa. Ten by chcel stále niekam ísť, ale ona je už bez síl. A nebola by to pravá 13. kapitola, keby sa na konci niečo nestalo. A ak by bol ku tomu ešte piatok 13., asi by to celé malo Hamletovský koniec. Chvalabohu, že majú stredu. :D
Túto kapitolu venujem všetkým, ktorí čítajú túto poviedku. Ďakujem za komentáre a ospravedlňujem sa, že minulá kapitola mi trvala tak dlho napísať. :)

 

Nový život, nová láska? » 12

Nový život, nová láska? » 12Ako nakoniec všetko skončilo a prečo sa Bella dala na adrenalínové športy sa dozviete v tejto kapitole. ;)
Viem, že mi to trvalo dlho, ale nie že by nebol čas, ale skôr chuť do písania chýbala. Teraz sa budem snažiť polepšiť. :)

 

Nový život, nová láska? » 11

Nový život, nová láska? » 11Prvý deň na univerzite a Bella by sa hneď po príchode domov chcela učiť (síce inak, ako si Riley sprvu myslel :P) Spomenie si na jednu vec, ktorú chcela vyskúšať, no nakoniec to vôbec nedopadne dobre a bude tiecť krv. Riley na to zareaguje inštinktívne, ako upír. Čo sa vlastne stalo, čo urobil Riley a objaví sa niekto, kto to ako v pravom americkom happy-ende zachráni? :D

 

Záblesk nového života - Kapitola Štvrtá

Záblesk nového života - Kapitola ŠtvrtáŠtvrtá kapitola je tu. Charlie začne s tréningami, Bella sa vydá na "nákupy" a nakoniec má ďalší sen. ;)

 

Volterra je môj nový domov 7. kapitola

Volterra je môj nový domov 7. kapitolaBaby plánujú svoj "útek", no niekto sa o ňom dozvie a Demetri má pre Millie prekvapenie. ;)

 

Nový život, nová láska? » 10

Nový život, nová láska? » 10Imelo, Titanic, Bellin menší problém. Riley sa ukáže ešte viac nápomocný a pozorný (ja ho chcem domaa :P) To je asi tak všetko z tejto kapitoly. Jubilejná 10. kapitola, snáď spolu oslávime tiež 20., možno aj 30. kapitolu (ak budete mať so mnou ešte nervy :D) Pekné čítanie prajem.

 

Volterra je môj nový domov 6. kapitola

Volterra je môj nový domov 6. kapitolaĎalšia kapitola konečne na svete! :D Aro zistí, že v hádke proti šiestim upírom nemá šancu a trojité rande pokračuje po kine u každej dvojice zvlášť. ;) Bella nakoniec príde s nápadom a baby sa rozhodnú pripojiť sa ku nej.

 

Záblesk nového života - Kapitola Tretia

Záblesk nového života - Kapitola TretiaPo dlhom čase tretia kapitola. Je kratšia ako prvé dve. Bella sa spozná s novým upírom, no hneď sa na seba aj naštvú, potom ide preč preskúmať okolie a narazí na more a jaskyne. Na konci im Charlie povie, aký majú vlastne plán. ;)

 

Nový život, nová láska? » 9

Nový život, nová láska? » 9Bella s Rileym sa vrátili z Forksu a vyberú sa na menší výlet do hôr. Bellina nešikovnosť spôsobí, že si tam skoro rozbije nos a na konci si spolu s Rileym zaspomínajú na Vianoce. ;)
Túto kapitolu venujem všetkým, ktorí toto čítajú. Snáď sa Vám bude páčiť. Ďakujem Vám za všetky komentáre pri predchádzajúcich kapitolách, už to nie je iba Riley :-* čo ma ženie do písania, už to píšem aj vďaka Vám a pre Vás. =P

 

Nový život, nová láska? » 8

Nový život, nová láska? » 8Výlet do Forksu - Bella vysvetlí Charliemu čo a ako a prisľúbi mu, že ho určite príde ešte niekedy pozrieť. Riley znova zvádza boj so svojim vnútorným zlom a nakoniec si uvedomí, že to, čo predtým popieral, je pravda. ;)

 

Nový život, nová láska? » 7

Nový život, nová láska? » 7Znova písané iba z pohľadu Belly. Ako odpovie na Rileyho bozk? A ako sa dostane ku tomu, že začne plánovať cestu do Forksu? ;)

 

Nový život, nová láska? » 6

Nový život, nová láska? » 6Bella zažije ráno, na ktoré len tak nezabudne. Od toho, keď jej Riley nepriamo naznačí, čo sa dialo v noci sa dostanú ku vzájomným naschválom a nakoniec jeden z nich skončí s nohavicami na členkoch. Presťahujú sa z hotela inam a nakonci Bella skoro znova chytí infarkt. Písané iba z jej pohľadu. ;)

 

Nový život, nová láska? » 5

Nový život, nová láska? » 5Od toho, ako sa Riley snaží Belle ukázať, že vie byť aj nebezpečný a ona div z neho nechytí infarkt sa dostanú do reštaurácie, kde Bella vypije trochu veľa vína a keď sa na ďalší deň prebudí, nič si nepamätá. To by nebolo také zlé, keby sa Riley netváril tak spokojne a nepovedal jej niečo, čo ju donúti premýšľať, čo sa naozaj stalo.

 

Nový život, nová láska? » 4

Nový život, nová láska? » 4Konečne sa presunú inam, skončia v hoteli. Bella pod návalom spomienok upadne do letargie. Dostane sa z toho?

 

Nový život, nová láska? » 3

Nový život, nová láska? » 3Bella prekoná menší záchvat hnevu a keďže nie je nikto iný po ruke, schytá to Riley, ktorý sa zas premáha, aby sa nezačal hádať so svojím vnútorným hlasom.

 

Nový život, nová láska? » 2

Nový život, nová láska? » 2Trochu viac sa tu striedajú pohľady, no snáď to nevadí. Zabije Riley Bellu, či ho niečo donúti prestať?

 

Volterra je môj nový domov 5. kapitola

Volterra je môj nový domov 5. kapitolaPo dlhej dobe ďalšia kapitola. Venujem ju PinkVolturi, ktorá ma doslova dokopala k jej napísaniu. =) Čo sa stalo po tom, ako zistili, že majú v zámku kino? Nico má nápad s trojitým rande a nakoniec si vyberú film, na ktorom som včera bola v kine, preto ma napadol. =D Ku koncu sa tam ale objaví ešte niekto iný a dožaduje sa odpovede čo sa to tam deje.

 

Nový život, nová láska? » 1

Nový život, nová láska? » 1Prinášam novú poviedku, ktorá ma napadla nedávno a dúfam, že tu taká ešte nie je. Čo by sa stalo, keby boj s novorodenými na lúke dopadol inak? Ak by Riley včas zistil, že Victoria ho len zneužila a rozhodol sa jej povedať nie? Písané striedavo z dvoch pohľadov, snáď sa Vám to bude páčiť.;)

 

Emmett a Lentilky alebo Ako sa z Ara vesmírne monštrum stalo

Emmett a Lentilky alebo Ako sa z Ara vesmírne monštrum staloAko sa Emmett zabaví, keď mu po trojhodinovej práci počítač nič neuloží? Zase ho niečo napadne, tentoraz si spíše zoznam a pustí sa do práce.
Bod 1.: Poskladať na Mesiaci Arov portrét z Lentiliek s nápisom Aro je king.
No na takto to pokračuje, až sa Volturiovci naozaj rozhodnú prísť do Forksu, aby zistili, o čo ide. Vyjde Emmettovi plán do poslednej bodky? A čo spraví Aro, keď ho označia za vesmírne monštrum?
Brať s rezervou, bolo to písané niečo okolo polnoci.=D
Venujem GIGvc, ktorá jednoducho miluje kombináciu Emmett + Lentilky. =)

 

Záblesk nového života - Kapitola Druhá

Záblesk nového života - Kapitola DruháV druhej kapitole zistí Bella viac o tom, čo sa s ňou stalo, vydá sa na prvý lov a k tomu všetkému ju vydesí ďalší sen a šialený ľadový smiech, ktorý sa jej ozve v hlave. Spozná aj niekoho nového, no utečie, lebo ju doženie drvivá sila jej sna.

 

Záblesk nového života - Kapitola Prvá

Záblesk nového života - Kapitola PrváBella sa dostane do armády novorodených upírov, ktorí pod vedením svojho stvoriteľa chcú zaútočiť na Olympijský klan Cullenovcov. Objavuje svoj nový upírsky život a keďže nemá potuchy, aké pravidlá vládnu v upírskom svete, tak je celkom možné, že jej a zvyšku celej armády hrozí nebezpečenstvo od vymáhačov zákona, kráľovskej rodiny Volturiovcov.
Zistí Bella, že má šancu aj na iný život? Čo sa stane, keď po prvý krát uvidí Cullenovcov? Chce sa ale vôbec zmeniť a prijať aj iný spôsob svojho nového života? Podarí sa Edwardovi dohovoriť jej a presvedčiť ju, že armáda novorodených je pre ňu zlé miesto?
Táto prvá kapitola je dosť dlhá, ale nevylučujem, že aj ostatné také budú. Snáď sa Vám to budem páčiť a zanecháte mi komentár s tým, či máte záujem o pokračovanie. Vaša Kixy :)

 

Emmett na rybách

Emmett na rybáchAko to vyzerá, keď sa upír vyberie na ryby? A čo ak je to Emmett? Práve zachránil Bellu pred Alice, ktorá ju chcela vytiahnuť na nákupy a vzal ju na ryby. Podarí sa im niečo chytiť a čo na to Alice a ostatní Cullenovci? :)

 

Volterra je môj nový domov 4. kapitola

Volterra je môj nový domov 4. kapitolaNico sa znova vyberie do tej časti hradu, v ktorej sa predtým stratil a zistí, kto ho to vlastne doteraz sledoval. A potom spolu s ním objaví niečo, čo im Aro pravdepodobne zatajil.=)

 

Volterra je môj nový domov 3. kapitola

Volterra je môj nový domov 3. kapitolaTaakže v tretej kapitole sa Nico zatúla v hrade a dostane sa niekde do podzemia, no skôr, ako niečo zistí, tak ho niekto neznámy vyruší a tak radšej odíde s úmyslom vrátiť sa neskôr. Okrem iného sa mu zdá, že na hrade je podozrivé ticho a cíti sa strašne osamotene, no Bella a Millie ho prídu privítať na hrade a zarozprávajú sa spolu. :)

 

Emmett u zubára

Emmett u zubáraMôže upíra bolieť zub? Pretože Emmettovi sa to práve podarilo. Zistí, že Carlisle je schopný lekár, ale ako zubár by sa veľmi neosvedčil, tak musí ísť ku ľudskému lekárovi. Ako vyzerá rentgen u upíra? Čo si Em vypýta od zubára a ako na to zareaguje Edward?
Písané niečo okolo polnoci, takže... =D Neviem, či sa Vám to bude páčiť alebo si poviete, že je to trápne, ale veď uvidíme.:D

 

Volterra je môj nový domov 2. kapitola

Volterra je môj nový domov 2. kapitolaNico zistí, aké schopnosti majú Volturiovci a vydá sa na svoj prvý lov vo Volterre a ten niekto, kto ho predtým sledoval, je tu znova.
Snáď sa bude páčiť.;)

 

Volterra je môj nový domov 1. kapitola

Volterra je môj nový domov 1. kapitolaPrvá kapitola VJMND je hotová. ;) Je to vlastne druhá séria VJMSD, v tejto prvej kapitole Nico spomína na to, ako sa dostal do Volterry a nakoniec sa mu hneď v prvý deň podarí porušiť jedno pravidlo. Pekné čítanie prajem a snáď sa Vám to bude aspoň trochu páčiť. :)

 

Moje nesmrteľné dieťa mi nevezmeš, Jane! Kapitola IV.

Moje nesmrteľné dieťa mi nevezmeš, Jane! Kapitola IV.Edward s Bellou a Sammy cestujú a skončia v San Franciscu. V jedno ráno sa v novinách objaví záhadný článok o upírovi a Bella tak zistí, kde bol včera zašitý jej Edward. V kaviarni pri novinách zavolá Alice a nakoniec zistí, že nie sú v takom bezpečí, ako by sa mohlo zdať.

 

Moje nesmrteľné dieťa mi nevezmeš, Jane! Kapitola III.

Moje nesmrteľné dieťa mi nevezmeš, Jane! Kapitola III.Bella s Edwardom už chystajú plán na útek a vedia, kam približne chcú ísť. Volturiovci sa už rozhodli, takže je vôbec ten útek potrebný? Pôjdu za nimi aj na koniec sveta či to odložia kvôli dôležitejším povinnostiam?

 

Volterra je môj skutočný domov Bonus II.

Volterra je môj skutočný domov Bonus II.Tak je tu druhý bonus. Millie má svadbu s Demetrim, no ešte predtým niečo navrhne Felixovi a ten keď to uskutoční, je šťastná aj Bella. A nakonci sa stane niečo, čo možno spojí ďalších dvoch upírov dokopy.;)

 

Moje nesmrteľné dieťa mi nevezmeš, Jane! Kapitola II.

Moje nesmrteľné dieťa mi nevezmeš, Jane! Kapitola II.Samantha je neobyčajné upírske dieťa, Carlisle práve zisťuje, v čom sa líši od obyčajných upírov. Môže spať, no nemôže snívať. Oči nikdy nebude mať zlaté, lebo potrebuje aj ľudskú krv. No Jane sa vráti a má pre Ara dôkaz, že Cullenovci majú skutočne zakázané nesmrteľné dieťa, takže Bella s Edwardom utekajú a snažia sa Samanthu schovať. Podarí sa im to?

 

Moje nesmrteľné dieťa mi nevezmeš, Jane! Kapitola I.

Moje nesmrteľné dieťa mi nevezmeš, Jane! Kapitola I.Nesmrteľné deti prišli do Forksu, no Volturiovci ich stihli zničiť skôr, ako ublížili Cullenovcom. Belle sa ale jedno podarilo zachrániť a jediná Jane si to všimla - prisahá, že to dokáže Arovi a potom ich prídu zničiť. Čo je iné na malom nesmrteľnom dievčatku Samanthe ako na ostatných upíroch? Čím očarila Bellu, že sa rozhodla chrániť ju pred najmocnejším upírskym klanom, kráľovskými Volturiovcami? Podarí sa jej a Edwardovi skryť Sam tak, aby ju nenašli? A vymôžu si pre ňu život bez hrozby, že by ju Volturiovci chceli zabiť?
Samantha nie je obyčajné upírske dieťa, bude z nej niekedy dospelý upír a uveria Volturiovci, že nie je nebezpečná?

 

Láska medzi ružami 3. kapitola

Láska medzi ružami 3. kapitolaTak prinášam tretiu kapitolu. Bellinej babičke sa niečo stane a bude musieť ísť do nemocnice. Renée a Bella budú celé vystrašené a budú sa tam ponáhľať za ňou. Bella sa stretne aj s Edwardom, ale len na chvíľku.;)
Prajem pekné čítanie a snáď sa bude páčiť.;)

 

Volterra je môj skutočný domov Epilóg

Volterra je môj skutočný domov EpilógEpilóg je tu. Bella spomína na to, čo spravili so zvyškom novorodených. Je tam ale aj jeden, ktorého vezmú k Arovi, či si ho chce "nechať" alebo nie. A Demetri konečne požiada Millie o ruku. ;)

 

Volterra je môj skutočný domov 30. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 30. kapitolaPosledná kapitola je tu. Volturiovci konečne zistia to, čo potrebujú a vydajú sa do Denali. Denalský klan je síce zničený, vinníci však neodídu beztrestne. V epilógu bude to, čo spravia so zvyškom novorodených a Alexom s Marlinom + Demetri konečne požiada Millie o to, na čo sa už dlho chystal. Bonus bude tiež, hoci ešte neviem kedy. Ale snáď čo najskôr.:)

 

Volterra je môj skutočný domov 29. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 29. kapitolaPravdepodobne predposledná kapitola, ešte napíšem 30., epilóg a asi aj Bonus II. V tejto Volturiovci konečne zistia, koho hľadajú a čo sa bude diať. Demetri je s Dominikou v Južnej Amerike a sledujú Alexa s Marlinom a ich novorodenými. Nakoniec Demetri prizná, že to, čo od neho Dominika chce vedieť, je pravda. Čo to je?:)

 

Vanilla Twilight

Vanilla TwilightSongfic na pesničku od Owl City - Vanilla Twilight. Bella je po odchode Edwarda. Ide ho do Volterry zachrániť, no už to nestihne. Teraz na neho spomína, no vie, že musí žiť ďalej, že on by to tak chcel a že musí aj kvôli ostatným. Vyzerá, že už sa s tým vyrovnala, no nakoniec opúšťa Forks. Prečo a kam?
A okrem Vanilla Twilight od Owl City si ku tomuto môžete pustiť aj The Saltwater Room. ;)

 

Láska medzi ružami 2. kapitola

Láska medzi ružami 2. kapitolaTak a je tu druhá kapitola. Bella a Edward netrpezlivo sledujú čas a tešia, keď sa znova budú môcť stretnúť. Nakoniec sa im to podarí. Zistí Bella už dnes, ako Edward vyzerá? A čo na to Bellina stará mama?

 

Volterra je môj skutočný domov 28. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 28. kapitolaAlex s Marlinom si začali tvoriť svoju armádu novorodených a Dominika má zlý pocit, lenže nevie, pred čím ju jej intuícia varuje. Oznámi to Arovi a ten hneď pošle pár členov gardy, aby preskúmali, čo sa deje.
Trvalo mi to trochu dlhšie, ale vážne mi utiekla múza.:) Mala by som ju ísť pohľadať. A vám prajem príjemné čítanie.;)

 

Láska medzi ružami Prológ a 1. kapitola

Láska medzi ružami Prológ a 1. kapitolaPrológ a 1. kapitola Lásky medzi ružami. V 1. kapitole má Bella šesť rokov a prvýkrát spoznáva Edwarda.
Dej: Na začiatku je Bella ako malé dievčatko, u svojej babičky, v krásnej záhrade plnej ruží, má svoje obľúbené miesto, hojdačku. Najsvetlejším bodom jej dňa je vždy to, keď sa chystá k babičke. Obdivuje jej prácu na záhrade a miluje jej záhony ruží. Až jedného dňa spozná Edwarda. Spolu sa hrajú a Bella sa čím ďalej tým viac teší na stretnutie s ním, ako iba na hojdačku. Hoci sa s ním stretne iba párkrát, je nešťastná z náhlej smrti svojej babičky, predaja jej záhrady a toho, že odvtedy ho už nevidela. Až sa jedného dňa, keď už má osemnásť rokov, vráti ku babičkinmu domu zaspomínať si a stretne ho tam. Spozná ho aj po dlhých dvanástich rokoch?

 

Volterra je môj skutočný domov Bonus I.

Volterra je môj skutočný domov Bonus I.Takže som napísala jeden bonus ku VJMSD, neviem, či ich bude viac. Je o vzťahu Millie a Demetriho, písaný z Millienho pohľadu. Okrem Demetriho na lustri, a Millienom zistení, že jej miláčik je na chlapov (nie doslovne:D a možno aj hej?:D) skoro Felix dostane vázou do hlavy a Demetri chce vrátiť Millie to, čo spravila ona jemu. Bude to úspešné?:)

 

Volterra je môj skutočný domov 27. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 27. kapitolaAko vyzerá deň Belly, keď Jane zmizne preč, Felix tiež a ona by prijala aj Demetriho žartíky? No ten je zase s Millie, takže na ňu nemá čas. Bella sa rozhodne - pre šport! :) A nakoniec ešte Alexov a Marlinov plán, už si určili deň "odchytu".
Neviem ešte presne, ako to bude pokračovať, ďalšiu kapitolu ešte nemám napísanú, ale už sa do toho idem vrhnúť. ;)

 

Volterra je môj skutočný domov 26. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 26. kapitolaBoj sa skončil, všetci sa tešia a Bella sa Felixa pýta niečo, na čo jej nechce odpovedať. A hodne ďaleko od Volterry dvaja upíry plánujú krvnú pomstu. :)
Neviem, ako sa to všetko skončí, nechám sa prekvapiť tým, čo ma nakoniec napadne.:D

 

Volterra je môj skutočný domov 25. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 25. kapitolaKonečne nastal boj. Najprv to vyzerá na remízu, potom sa to však zvrtne v prospech iba jednej strany. Pár stromov zničených, jedna trhlina v strede lúky, no žiadne straty na životoch. A nakonci sa vyriešia nejasnosti vo vzťahu M+D.
Venujem všetkým, ktorí to čítajú a ktorým sa to aspoň trošku páči. :)

 

Volterra je môj skutočný domov 24. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 24. kapitolaPosledné chvíle pred bojom. Millie ide za Demetrim, aby vedela pravdu. No a to je tak asi všetko. :)
Venované všetkým, ktorí to čítajú. ;)

 

Volterra je môj skutočný domov 22. a 23.kapitola

Volterra je môj skutočný domov 22. a 23.kapitolaVeľmi ma tešia všetky vaše komentáre, preto aspoň ako malé poďakovanie pridávam dve kapitoly naraz.:)
Demetri tu nechcene odhalí svoje tajomstvo, teda vlastne Felix s Bellou to urobia za neho, no keďže treba niečo spraviť s Cullenovcami, keď už Volturiovci vedia, na čo prišli, je málo času na vyriešenie jeho problému. Aro má plán, ktorý dá Cullenovcom väčšiu šancu, no verí, že aj tak ich porazia. Navrhne im kompromis, boj jeden na jedného...

 

Volterra je môj skutočný domov 21. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 21. kapitolaBella beží za Arom, aby mu povedala, čo s Millie zistili. Potom sa od Jane dozvie, že ju hľadal Edward. Keď sa s ním nakoniec stretne, tak on ju naštve, že by ho najradšej zabila, no našťastie to Felix s Demetrim stihnú zaraziť. Túto kapitolu venujem všetkým, čo čítajú VJMSD:)

NEWS

Nájdi rozdiel

Nájdi rozdielNájdi rozdiel! :) Večer som sa nudila a tak vo Photofiltri vzniklo toto. :)

 

Čo by bolo keby alebo ako si Rosalie splnila svoj sen II. diel

Čo by bolo keby alebo ako si Rosalie splnila svoj sen II. dielDruhý a posledný diel tejto jednorázovky. Je o Rosalie, ktorá dostala šancu byť znova človekom. Volturiovci rozhodnú, určia podmienky. Je písaná z pohľadu hlavne Nessie, ale aj Rose.
Čo by bolo keby by mala byť séria jednorázoviek, no neviem, či budú nápady, teda už ich pár mám, ale mám rozpísanú jednu kapitolovku, tak uvidím, ako budem všetko stíhať... :)

 

Čo by bolo keby alebo ako si Rosalie splnila svoj sen I. diel

Čo by bolo keby alebo ako si Rosalie splnila svoj sen I. dielCullenovci si kľudne žijú vo Forkse a Renesmee už oslavuje svoje siedme narodeniny. Až jedného dňa ich napadne klan iných upírov, no keďže vďaka Aliciným víziam o tom vedia, môžu sa na to nachystať. Nessie už môže konečne bojovať po tom, čo jej to Bella s Edwardom nechceli doteraz dovoliť. No hneď pri svojom prvom boji jej súper nebude ďaleko od toho, aby ju zabil, a tak sa bráni, uhryzne ho. No stane sa niečo, čo nikto nečakal, on sa zmení z upíra späť na človeka. Žeby Renesmee odhalila svoj nový dar? Alebo sa u nej prejavil až teraz? A čo Rosalie? Využije šancu byť znova človekom, alebo navždy ostane v tele upíra, s ktorým sa doteraz nevyrovnala? Volturiovci sa im tiež pripletú do cesty a ako to nakoniec skončí?
Takže, táto jednorázovka bude rozdelená na dve časti vzhľadom na to, že je trochu dlhšia. A ak sa dostanete až na koniec, budem rada, ak mi napíšete komentár. Či sa vám to páčilo, alebo čo sa vám tam nepáčilo. Druhú časť pridám maximálne deň - dva po tejto.

 

Volterra je môj skutočný domov 20. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 20. kapitolaNakoniec Aro skončí v ružovom a Demetri bude donútený vypiť zvieraciu krv. Millie a Belle sa podarí vytiahnuť z Alice pravdu, a to je tak asi všetko o tejto kapitole.:)
Túto kapitolu venujem predovšetkým MillieCull, gine, MirushQke, ostruzinke,dode040506, hellokitty, Cukricku, alicecullenhale2, Isabele, eMuske, Elis1Victoria1Hale, GIG, Banne, SuMmEr, MaliNe, Kaate, adi1987, sMiley, petre, Wolf1701 a helci. :)

 

Volterra je môj skutočný domov 19. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 19. kapitolaBella vytiahne baby von do prírody a tie potom dostnú šialený nápad. Keďže to má schytať aj Felix, Bella nesúhlasí a odmietne sa na tom zúčastniť. To však ostatným nevadí a vymýšľajú ďalej.
Povedala by som, že táto kapitola je dosť o ničom a ešte ďalšiu kapitolu napísanú nemám, zatiaľ neviem, čo tam dám. :) A píšem teraz jednorázovku jednu, tak uvidím, ako to stihnem.:)
A venovania? Samozrejme. :) Tu ich máme: táto kapitola je venovaná MillieCull, gine, MirushQke, ostruzinke,dode040506, hellokitty, Cukricku, alicecullenhale2, Isabele, eMuske, Elis1Victoria1Hale, GIG, Banne, SuMmEr, MaliNe, Kaate, adi1987, sMiley, petre, Wolf1701 a helci. :)

 

Volterra je môj skutočný domov 18. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 18. kapitolaCullenovci prídu, Volturiovci sa chystajú na boj. Aké je ale ich prekvapenie, keď Carlisle oznámi, že v žiadnom prípade neprišli bojovať, prišli len na malú návštevu. Arovi sa to nepozdáva, tak si prečíta jeho myšlienky a zistí, že v nich nie je ani stopa po plánovanom boji, Dominika však vďaka svojej intuícii vie, že Cullenovci klamú. Kto má však teraz pravdu? Aro so svojim čítaním myšlienok či Dominika so svojou neomylnou intuíciou?
Samozrejme, túto kapitolu venujem MillieCull, gine, MirushQke, ostruzinke,dode040506, hellokitty, Cukricku, alicecullenhale2, Isabele, eMuske, Elis1Victoria1Hale, GIG, Banne, SuMmEr, MaliNe, Kaate, adi1987, sMiley, petre, Wolf1701 a helci:)

 

Volterra je môj skutočný domov 17. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 17. kapitolaTakže pridávam ďalšiu kapitolu:) Táto je o posledných dňoch pred príchodom Cullenovcov, všetci Volturiovci poctivo trénujú a Millie s Kikou skúšajú svoje schopnosti. Vďaka nim skončí Demetri vo fontáne, dokonca dvakrát. Príde aj Dominika, ktorá Belle odhalí svoje dary, má ich až tri, patrí totiž medzi najtalentovanejšie upírky vôbec.
Kapitola je venovaná hlavne MillieCull, gine, MirushQke, ostruzinke, hellokitty, Cukricku, alicecullenhale2, Isabele, eMuske, Elis1Victoria1Hale, GIG, Banne, SuMmEr, MaliNe, Kaate, adi1987, sMiley, petre, Wolf1701 a helci:)
Ale, špeciálne venovnie je pre dodu040506, ktorá sa ako Dominika objavuje už pár kapitol dozadu a teraz ukáže svoje upírske dary.
Trochu od veci ale ENJOY THE SILENCE!!:D

 

Volterra je môj skutočný domov 16. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 16. kapitolaBella sa konečne znova stretne s Millie a Kikou, zistí, aké dary majú. Neviditeľnosť a fyzické ovládanie človeka/upíra. A potom, v noci pri fontáne, sa stretne aj s Felixom=) Túto kapitolu chcem venovať MillieCull, gine, MirushQke, dode040506, ostruzinke, hellokitty, Cukricku, alicecullenhale2, Isabele, eMuske, Elis1Victoria1Hale, GIG, Banne, SuMmEr, MaliNe, Kaate, adi1987, sMiley, petre, Wolf1701 a helci:)

 

Volterra je môj skutočný domov 15. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 15. kapitolaPár chvíľ po prechádzke Jane vypočúva Bellu, no Felix Bellu pod zámienkou vyslobodí spod jej krížového výsluchu. Ďalší tréning, Demetri sa zase nudí a, samozrejme, schytá to Bella.
Táto kapitola je venovná MillieCull, gine, MirushQke, dode040506, ostruzinke, hellokitty, Cukricku, alicecullenhale2, Isabele, eMuske, Elis1Victoria1Hale, GIG, Banne, SuMmEr, MaliNe, Kaate, adi1987, sMiley, petre a Wolf1701:)

 

Volterra je môj skutočný domov 14. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 14. kapitola14.kapitola je tu. Celá je o prechádzke Felixa a Belly. Dúfam, že to nie je veľmi uponáhľané, ale písala som to tri hodiny, čo ma stále niečo vyrušovalo:D Bella nakoniec narovinu povie, čo si myslí a sama je potom zo seba prekvapená. Na túto kapitolu som sa tešila, tak dúfam, že nie je veľmi prehnaná;) 15.kapitolu ešte napísanú nemám, uvidím, ako budem mať čas, ale myslím, že do utorka večera ju sem pridám.
A ešte venovania:) : MillieCull, gine, MirushQke, dode040506, ostruzinke, hellokitty, Cukricku, alicecullenhale2, Isabele, eMuske, Elis1Victoria1Hale, GIG, Banne, SuMmEr, MaliNe, Kaate, adi1987 a sMiley:) Ďakujem Vám za povzbudivé komentáre;)

 

Volterra je môj skutočný domov 13. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 13. kapitola13.kapitola je tu:) Do Volterry sa chystá nečakaná návšteva, tak Aro zvolá zhromaždenie a nariadi tréningy na každý deň až do príchodu neznámych, ktorí sa nechystajú prísť v mieri. Jane rieši svadbu a Bella nad tým len krúti hlavou, no jej pocity sa menia vždy, keď sa stretne s Felixom. Demetri si dá na chvíľu pauzu a neotravuje Bellu, ktorá sa tomu len teší.
Veľká vďaka patrí všetkým, čo to čítajú, a hlavne MillieCull, gine, MirushQke, dode040506, ostruzinke, hellokitty, Cukricku, alicecullenhale2, Isabele, eMuske, Elis1Victoria1Hale, GIG, Banne, SuMmEr, MaliNe, Kaate a adi1987:)
A ešte jedno obrovské Ďakujem patrí gine, ktorá súhlasila s napísaním recenzie na túto poviedku a MillieCull, ktorej nápad to bol a uverejnila ju v Krvavých Stopách.:)

 

Volterra je môj skutočný domov 12. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 12. kapitolaĎalšia kapitola je na svete. Prajem príjemné čítanie;)
Taakže aj táto kapitola je venovaná MillieCull, gine, MirushQke, dode040506, ostruzinke, hellokitty, Cukricku, alicecullenhale2, Isabele, eMuske, Elis1Victoria1Hale, GIG a Banne :)

 

Cullenovci bez peňazí

Cullenovci bez peňazíČo sa stane, ak Alice na nákupoch zistí, že má na platobnej karte posledných 20 dolárov? Čo spraví? Dostane sa k ďalším peniazom? Toto je spoluautorská jednorázovka, písala som ju spolu s ginou, no skôr ona písala a ja som opravila a niečo dopísala. :) Prajeme príjemné čítanie a prosíme vás o komentáre, aby sme vedeli, či to za niečo stojí. :)

 

Volterra je môj skutočný domov 11. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 11. kapitolaBella, po tom ako dostala list s ružou, beží za Jane, aby sa s ňou porozprávala, lebo je z toho zmätená. Demetri vyzve Jane na súboj a vyzerá veľmi naštvane, no s Jane to ani nehne. Táto kapitola je venovaná MillieCull, gine, MirushQke, dode040506, ostruzinke, hellokitty, Cukricku, alicecullenhale2, Isabele, eMuske, Elis1Victoria1Hale, GIG a Banne :)

 

Volterra je môj skutočný domov 10. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 10. kapitolaVo Volterre majú výcvikový deň, teraz si vlastne Bella na žiadosť Ara ide skúšať svoj štít a začne trénovať boj:) Vymyslí s Jane pomstu Demetrimu a nakoniec je prekvapená tým, čo povie a v izbe si nájde prekvapenie;)
A ešte samozrejme nemôžem zabudnúť na venovania: taakže táto kapitola je venovaná MillieCull, gine, MirushQke, dode040506, ostruzinke, hellokitty, Cukricku, alicecullenhale2, Isabele, eMuske, Elis1Victoria1Hale a GIG :) Ďakujem vám všetkým za komentáre:):)

 

Volterra je môj skutočný domov 9. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 9. kapitolaTak a je tu ďalšia kapitola, tentoraz sa bude Jane s Bellou snažiť zistiť záhadu meniacej sa farby Belliných očí, no zase sa im do cesty pripletie Demetri:)
Túto deviatu kapitolu venujem MillieCull, gine, MirushQke, dode040506, ostruzinke, hellokitty, Cukricku, alicecullenhale2, Isabele, eMuske Elis1Victoria1Hale a GIG :)

 

Volterra je môj skutočný domov 8. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 8. kapitolaBella s Nessie sa zabývavajú vo Volterre, Demetri však zase spraví niečo nečakané. Bella ide taktiež na svoj prvý lov v Európe.
Ospravedlňujem sa vám, že táto kapitola pribúda trochu neskôr, ale teraz musím ešte dopísať poviedku do súťaže. No teraz cez prázdniny určite napíšem ďalšiu kapitolu a možno aj dve;)
A ešte venovania: takže, túto kapitolu venujem MillieCull, gine, MirushQke, dode040506, ostruzinke, hellokitty, Cukricku, alicecullenhale2, Isabele, eMuske a Elis1Victoria1Hale :) dúfam, že som nikoho nezabudla, ja s mojou sklerózou. :D

 

Volterra je môj skutočný domov 7. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 7. kapitolaTak a je tu siedma kapitola. Bella sa v nej dostane do Volterry a príde za Volturiovcami.
Možno budú pomalšie pribúdať kapitoly teraz, lebo píšem aj na súťaž a ešte k tomu si prekladám knihu z angličtiny, takže to zaberá celkom dosť času. Ale budem sa snažiť napísať ôsmu kapitolu čo najskôr a pridať ju sem.
Takže táto kapitola je venovaná : MillieCull, gine, MirushQke, dode040506, ostruzinke, hellokitty, Cukricku, alicecullenhale2 a Isabele :)

 

Volterra je môj skutočný domov 6. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 6. kapitolaĎalšia, už šiesta, kapitola. Bella s Nessie išli v Seattli na lov a Jake povedal, že ide s nimi. Takže táto kapitola je o tom love.
Je smutná, ťažko sa mi to písalo a možno je to trochu ´unáhlené´, no nevedela som inak... Prosím vás o komentáre, chcem vedieť, čo si hlavne o tejto kapitole myslíte. Či to bolo dobré, strašné, či ma za to chcete otrieskať o stenu...neurazím sa kvôli žiadnemu komentu...:)
Takže táto kapitola je venovaná každému, kto si ju prečíta, nebudem dávať venovanie menovite, keby sa vám náhodou nepáčila:)

 

Volterra je môj skutočný domov 5. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 5. kapitola5.kapitola je o tom, čo sa dialo po stretnutí Belly a Jacoba, Bella sa musí rozhodnúť, čo bude ďalej...
Veľmi pekne vám ďakujem za komentáre, vždy ma potešia:) Takže táto piata kapitola je venovaná MillieCull, gine, MirushQke, dode040506, ostruzinke, hellokitty a Cukricku :)

 

Volterra je môj skutočný domov 4. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 4. kapitolaTak a je tu štvrtá kapitola. Bella sa konečne dostane do Phoenixu a rozmýšľa, čo bude ďalej. Keď jej rozhodnutie padne, cestu jej skríži niekto, koho vôbec nečakala...
Chcem vám poďakovať za komentáre, ktoré ste mi nechali pri predchádzajúcich častiach, takže táto časť je venovaná MillieCull, gine, Cukricku, MirushQke, dode040506, hellokitty a ostruzinke :)

 

Volterra je môj skutočný domov 3. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 3. kapitolaTakže tretia kapitola je tu :) Objavia sa tu nové postavy, zistíte, čo sa dialo krátko po Bellinom úteku... neviem, čo viac k tejto kapitole dodať. Prajem príjemné čítanie;)

 

Volterra je môj skutočný domov 2. kapitola

Volterra je môj skutočný domov 2. kapitolaTakže sem prídávam druhú kapitolu. V nej idú Volturiovci za Cullenovcami a povedia Belle pravdu. Tá im neverí, no keď jej Edward potvrdí, že Aro hovorí pravdu, plná zmätených pocitov utečie. Či sa vráti a čo sa potom stalo sa dočítate už aj v tejto časti.

Dokončeno

Volterra je môj skutočný domov Prológ a 1. kapitola

Volterra je môj skutočný domov Prológ a 1. kapitolaAko už názov hovorí, bude sa to točiť celé okolo Volterry, ale nie hneď od začiatku. Je to písané z pohľadu Belly, dúfam, že vás to hneď neodradí od čítania. Teoreticky by to mohlo byť niečo ako pokračovanie BD. Bella žije s Cullenovcami až do chvíle, kým za ňou neprídu Volturiovci a Aro jej nepovie, že nie je všetko tak ako to vyzerá. Že Cullenovci sú tí zlí a že ju iba využili na svojej ceste za mocou. Bella mu, samozrejme, neverí, no keď jej Edward povie pravdu, plná zmätku, pochybností a náhleho návalu zlosti to proste nevydrží a utečie, pričom Nessie vezme so sebou. V tejto poviedke ide o to, čo sa deje po jej úteku,kam ide a koho stretne. Podľa názvu je to hneď jasné, no nemusí byť všetko hneď tak, ako to vyzerá.

NEWS

Chaske Spencer (Sam Uley) dnes oslavuje svoje 35. narodeniny!

Chaske Spencer (Sam Uley) dnes oslavuje svoje 35. narodeniny!Dňa 9.3. oslávil svoje 35. narodeniny Chaske Spencer alias Sam Uley. Všetko najlepšie, Chaske!:)

 

Lov

Tak toto je ďalší z mojich šibnutých výmyslov. Je to vlastne o tom, ako sa skončí Edwardov lov, keď práve nemá svoj deň :D

 

Nebol by to Emmett

Emmett dostal ďalší zo svojich nápadov, no tentoraz to možno pre niekoho vôbec nedopadne dobre.:D A veľmi pekne vám ďakujem za komenty pri predchádzajúcich básničkách;)

 

Carlisle alias Frankenstein

Carlisle sa hrá na Frankensteina, ako to dopadne, uvidíte sami:) Pekné čítanie prajem;)

 

Koniec rodu Cullenovcov

Ani neviem, ako toto vzniklo, no proste je to trošku morbídne, ale snáď sa vám to bude páčiť:)Názov hovorí za všetko... A toto je môj prvý článok, takže mi kľudne napíšte do komentov, aké chyby tu mám a tak...:D Pekné čítanie:)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!