Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele BellaSet

BellaSet

BellaSetPráva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Marie

Věk: 18

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 95

Moje komentáře

Datum registrace: 3. 12. 2011

Poslední přihlášení: 17. 5. 2016, 21:14

Shrnutí povídek:

 

Povídky od BellaSet

Povídky od BellaSetKapitolové:

Každá sukně dobrá, Přes šikanu k lásce, Věčnost je jen začátek

Jednorázové povídky:

Srdce z ledu

Poezie:

Ona je ta jediná!

Drabble:

Bella´s Lullaby, Hádka s velkým H, Balancování, První oběť, Předpověď počasí, Leah - přeměna

Články:

 

Leah - přeměna

Leah - přeměnaLeah ztratila Sama, který ji opustil kvůli její vlastní sestřenici, její otec má slabé srdce a Leu poslední dny trápí neovladatelné záchvaty vzteku. Jeden večer to praskne... Double drabble (200 slov), aneb další můj pokus popsat skutečný moment života Twilight postav.

 

Předpověď počasí

Předpověď počasíMalá Alice Brandonová byla už odmala zvláštní děvčátko díky svým vizím budoucnosti. Jak asi vypadal obyčejný den v jejích pěti letech? Tripple drabble (300 slov) znovu založený na skutečnosti (viz. Oficiální ilustrovaný průvodce Twilight ságou).

 

První oběť

První oběťEdward odešel od Carlislea a Esmé. Tento triple drabble (300 slov) vypráví o tom, kdo byl jeho první obětí. Drabble je založen na skutečném faktu, nikoliv mém nápadu.

 

Balancování

BalancováníEdward se chystá k odchodu, když uhodí Bellina noční můra. Double drabble (200 slov) o upírovi, který je na pokraji balancování. ;)

 

Hádka s velkým H

Hádka s velkým HAsi si řeknete, že je to totální kravina... a podle mě také je. :-D Ale napadlo mě to (zase jen tak), tak jsem to zkusila. Čekám samozřejmě komentáře typu: "Nic se tam neděje." "Nic moc." Nebo také vůbec žádné. Jen mě napadlo, že by se to třeba mohlo líbit. :-) A o čem že to je? Triple drabble(300 slov), ve kterém účinkuje Bella a Edward. Je to z pohledu Alice a na konci se tam mihne Charlie. :)) Snad se bude líbit. (Je to z období Zatmění)

 

Bella´s Lullaby

Bella´s LullabyTento double drabble (200 slov) mě napadl poté, co jsem dočetla 12. kapitolu Půlnočního slunce. Není to bůhvíjak originální, ale mně se ten nápad líbil, tak jsem ho zkusila zrealizovat. No, uvidíme, co vy na to. :-)) Mimochodem, název se mi líbí víc v angličtině, proto není napsán česky. ;-)

 

Ona je ta jediná!

Ona je ta jediná!Bella porodila, zůstala ve Forks, ale Jacob se zabarikádoval v La Push a s Cullenovými ani s Bellou už nepřišel do styku. Po několika letech, kdy je Renesmé už dospělá, se Jacob rozhodne oženit, přestože se do nikoho neotiskl. Bere si obyčejnou dívku z rezervace, kterou zná ze školy. Svatbu ale znenadání překazí jeho bývalá nejlepší kamarádka... Příběh začíná jejím příchodem. PS.: Je to moje první poezie (moc se v tom nevyznám a vím, že mi to nejde, ale první čtyři řádky mě napadly při uklízení pokoje, a tak jsem to chtěla zkusit napsat) a ráda se dozvím, co dělám špatně. Moc děkuju za shovívavost. Bells.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!