Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - O webu » Nový systém administrace

Nový systém administraceZavádí se nový systém udělování administrátorských práv spojený se změnou zveřejňování fanfiction povídek.

Kvůli urychlení vydávání článků a zkvalitnění poskytovaných služeb jsme se rozhodli vytvořit novou skupinu přispěvatelů, tzv. Profi přispěvatelé.

Jak to tedy bude odedneška vypadat?

 

Člen

Jako doteď, členem se stanete po registraci na stránkách, čímž si vytvoříte svůj profil, který můžete upravovat. Členové mohou prostřednictvím profilu sledovat své komentáře, ale nemají přístup do administrace.

 

Přispěvatel

Přispěvatelem se může stát každý Člen na stránkách, který o práva požádá v článku Máte zájem? a splní tam uvedené požadavky.

Přispěvatele mají přístup do administrace - mohou přidávat články, obrázky, soubory. Na rozdíl od Ověřených přispěvatelů a Profi přispěvatelů se první díly jednorázových a kapitolových povídek nezobrazují na titulní straně, poezie a drabble se na titulní straně mohou objevit po rozhodnutí administrátorů. Jejich články musí projít úplnou opravou.

 

Ověřený přispěvatel

Ověřeným přispěvatelem se může stát každý Přispěvatel, který požádá o práva v článku Chcete se stát Ověřenými přispěvateli? a splní uvedené podmínky.

Ověření přispěvatele mají přístup do administrace - mohou přidávat články, obrázky, soubory. První díly jednorázových a kapitolových povídek, drabble a poezie se zobrazují na titulní straně. Jejich články musí projít úplnou opravou.

Že jste Ověřený přispěvatel zjistíte v profilu nebo seznamu Ověřených přispěvatelů.

 

Profi přispěvatel

Profi přispěvatelem se může stát každý Ověřený přispěvatel, který požádá o práva v článku Chcete se stát Profi přispěvateli? a splní uvedené podmínky.

Profi přispěvatelé mají přístup do administrace - mohou přidávat články, obrázky, soubory. První díly jednorázových a kapitolových povídek, drabble a poezie se zobrazují na titulní straně. Jejich články neprocházejí úplnou opravou - to znamená, že se zkontroluje název, perex, odkazy, obrázky, ale samotný text se již neopravuje. Články PP jsou opravovány a vydávány přednostně, neboť jejich kontrola zabere minimum času.

Že jste Profi přispěvatel zjistíte v profilu nebo seznamu Profi přispěvatelů.  

 

Veterán

Veteráni jsou „vysloužilí" admini, kteří si svým působením na stránkách zasloužili tento post.

Veteráni mají stejná práva jako PP (Mohou přidávat články, obrázky, soubory. První díly jednorázových a kapitolových povídek, drabble a poezie se zobrazují na titulní straně. Jejich články neprocházejí úplnou opravou - to znamená, že se zkontroluje název, perex, odkazy, obrázky, ale samotný text se již neopravuje.) Ovšem krom uvedeného mohou rovněž číst nevydané články.

 

Aministrátor

Administrátoři se starají o kontrolu a publikaci článků, přijímají nové přispěvatele, rozhodují a udělení práva OP, PP a podílí se na přijímáni nových administrátorů.

 

Webmaster

Webmastři se starají o celkový chod stránek.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nový systém administrace:

 1 2   Další »
01.03.2012 [10:02]

morningstarJako čtenář říkám, že je to super nápad. Jsou zde autoři, kteří si to opravdu zaslouží. Navíc, komu brání se o jakýkoli post ucházet, že? Autory by to mohlo motivovat a budou si dávat třeba víc záležet (ať už na gramatice, stylistice atd.), adminům to ulehčí práci, čtenáři se budou vznášet z rychlosti zveřejňování svých oblíbených povídek. Prostě spokojenost na všech stranách. Emoticon Jo, jsem pro, proč neocenit nějakým způsobem ty, co si to zaslouží? Zasloužit si to může každý. Emoticon

18. miska555
28.02.2012 [16:21]

Podla mna je to super, vydavanie clankov bude kratsie, lebo nebude treba davat na vsetky clanky od autorov taky pozor, teda ak som to spravne pochopila. A Hanka, tiez sa postavim na stranu adminov, clanky sa opravuju a publikuju od najstarsieho po najnovsi. Tvoja spoluziacka si ocividne ten clanok vytvorila skor, kludne staci aj par minut a automaticky bude publikovani a vydani skor. Vsetko si precitaj v pravidlach. A neobvinuj krivo adminov, ktory za nic nemozu! Mozme byt vobec radi, ze su tu ludia, ktori su ochotni po nas opravovat clanky. Naozaj sa nehodi krivo obvinovat a ten sarkazmus bol naozaj nevhodny. Nabuduce si zisti cele fakty a potom obvinuj. Emoticon

27.02.2012 [18:07]

VeruuuuHolky, jsem moc ráda, že jste to konečně dotáhly do konce! Superrr! Chválím. Emoticon Emoticon

16. 4dd4
27.02.2012 [17:22]

4dd4Hanka, nikdo ti tvůj názor nebere, každý má svůj a tím se tady snažíme maximálně řídit, ale když zaútočíš na práci adminů, můžeš očekávat i přiměřenou reakci. K postupu vydávání článků je zde článek, který objasňuje vše, co je potřeba, při opravách se opravdu nepřeskakuje! http://www.stmivani.eu/40-pomoc-autorum/schvalovani-clanku/
Co se týče tvé kamarádky, když si přečteš článek, zjistíš, že záleží na datu vytvoření článku, nikoliv na chvíli, kdy zaškrtne Článek je hotov. Pokud jedna tvá kamarádka přidala svůj první FF článek, novou jednorázovou povídku nno, můžeš kontaktovat přímo mě. A pro příště, sarkastické poznámky opravdu nejsou na místě, zvlášť když jsou neoprávněné, děkuji.

15. Hanka
27.02.2012 [17:16]

Mmm... já jsem napsala přidaly článek, ne? Nevšimla jsem si, že bych zmiňovala něco o zaškrtávání "článek je hotov". Opravdu nejsem tak hloupá, abych neviděla rozdíl. Obě dívky jsou mé dobré kamarádky a seděla jsem u toho, když přidávaly - menší pokus Emoticon Emoticon. omlouvám se, ale tohle mi nevymluvíte a je to přeci jen Vaše věc. Emoticon Já se hádat nechci! A to, že Vy se ihned musíte obhajovat přeci jen o něčem svědčí. Emoticon Ale mně je to jedno, jen jsem zde vyjádřila to, co jsem měla na srdci. Omlouvám se, ó svatí admini, svoboda slova zde asi není moc oblíbená. Tím končím a na další příspěvky nereaguji! Emoticon

14. Kika57
27.02.2012 [17:12]

Kika57Já to nemyslela vážně, ale dělala jsem si srandu. Emoticon Emoticon
Taky si myslím, že je to fajn. Aspoň čtenáři nebudou muset čekat na opravdu žádané povídky. Tím nechci říct, že někdo píše hůř, někdo líp, ale prostě... Emoticon Emoticon Třeba Lolalita je opravdu čtená a její čtenářky to opravdu ocení (omlouvám se, jestli autorce vadí, že jsem ji uvedla jako příklad).
Navíc to bude lepší i pro ostatní - bude víc času na ně. Emoticon

13. Patt
27.02.2012 [17:09]

PattDámy, prosím o nerozebírání, nerýpání. Emoticon Děkuji. Emoticon

27.02.2012 [17:08]

77Alex77Kika57: aj ja mám taký pocit, že s tohoto bude hádka.. Emoticon Emoticon myslím si, že je to dobrý nápad pozmeniť to takto...bude to výhodnejšie a obyčajný prispievatelia, ako napríklad ja, budú mať skôr kapitoly, čo je super..naviac, vidím, že je tu zatiaľ celkom super záujem Emoticon Emoticon Emoticon

27.02.2012 [17:08]

vilinkaKiki, prosím ne!!! Emoticon

10. Kika57
27.02.2012 [17:02]

Kika57Hani, adminky nepřeskakují, vím to. To, že se někdy opraví článek, který se přidal do administrace dřív je tím, že má jiné datum vytvoření...

Že by další hádka? ... Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!