Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - O webu » Info: Nový administrátorský systém

Info: Nový administrátorský systémZavádí se inovovaný systém udělování a pojmenování administrátorských práv spojený s nadcházející změnou zveřejňování fanfiction povídek.

Jak jste si někteří již stačili všimnout, ve vašem profilu se něco změnilo...

Vzhledem k velkému množství stížností na kvalitu stránek jsme se po zvážení rozhodli, že mírně pozměníme administrátorský systém. V prvé řadě chci říci, že se tím nesnažíme sami sebe stavět na „vyšší post“ a ani nám se tohle příliš nezamlouvá. Nicméně, situace si vyžadovala reakci a tohle je její řešení.

 

Jak to tedy je?

Nově už neexistuje číslování adminů. Vaše práva jsou nyní klasifikována a pojmenována následovně:

 

Člen – Stanete se jím tak, že se registrujete. Člen nemá právo vkládat články, ani přístup do Administrace. Můžete si však vytvořit profil a lépe spravovat své komentáře.

 

Přispěvatel – Stanete se jím tak, že zažádáte o práva přispěvatele. Přispěvatel má přístup do Administrace, právo vkládat povídky, které ovšem nebudou umístěny do hlavního sloupce na titulní straně. Toto však neplatí pro zprávičky, které budou i nadále normálně zveřejňovány (pouze s případnou korekcí). Každý přispěvatel však stále může mít své veřejné shrnutí povídek a povídky budou také zobrazovány jak na titulní straně v pravém bočním fanfiction sloupci, tak i v jednotlivých rubrikách. Také pro vkládání do galerie se zatím nic nemění.

 

Ověřený přispěvatel – Má právo vkládat články a povídky, které budou umístěny přímo v hlavním sloupci na titulní straně. Stanete se jím tak, že zažádáte o práva (pokud jsme je vám už náhodou nepřidělili), musíte mít napsanou alespoň jednu povídku, na jejímž základě admini a webmasteři rozhodnou, zda Vám vyhoví či nikoliv. Zažádat můžete pod tento článek. Přijetí můžete pomoci i tím, že budete psát pravopisně správně a se znalostí pravidel. U nových autorů se budeme rozhodovat hned po vložení prvního článku, ale to jim nebrání o nové posouzení případně později také požádat. V případě zamítnutí vaší žádosti o o.p. je možné znovu zažádat po uplynutí 1 měsíce.

TIP: Chcete pomoct zlepšit se ve svých spisovatelských dovednostech? Využijte naši pomoc autorům!

Pozor: Pro kapitolové povídky stále platí, že na titulní stranu se umisťují pouze první díly nebo prology (zde se nic nemění).

Seznam prozatím ověřených přispěvatelů najdete zde. Toto však stále ještě není kompletní seznam, postupně ho budeme po vzájemné úvaze rozšiřovat.

 

Admin (Publisher) – Rovná se původnímu Adm2 - stará se o publikaci článků.

 

Webmaster – Se rovná původnímu Adm3 - má navíc na starost přijímání nováčků.

 

S touto obměnou teprve začínáme a bude chvíli trvat, než se plně zaběhneme jak my, tak vy a doladíme všechny mouchy. Mějte s námi prosím trpělivost a případné nedostatky či vaše postřehy k tématu klidně vepište pod článek.

 

Barchetta za celý tým Stmivani.euSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Info: Nový administrátorský systém:

 1
7. BlackStar admin
16.12.2012 [15:12]

BlackStarJana173, žiadať sa má tu: www.stmivani.eu/68-o-webu/chcete-se-stat-overenymi-prispevateli/

16.12.2012 [14:08]

Jana173Ahoj, chtěla bych zažádat o práva OP. Můj článek Mám už jinou rodinu čeká na schválení.

20.08.2012 [18:27]

VerCullenVictoriaJamesLaurent,
www.stmivani.eu/68-o-webu/chcete-se-stat-overenymi-prispevateli/ Emoticon

20.08.2012 [18:16]

VictoriaJamesLaurentžiadam o práva OP :-) na schválenie čaká môj článok Dve stratené holubice Emoticon

11.02.2012 [20:05]

SiReeNKachna13, žádá se tady www.stmivani.eu/68-o-webu/chcete-se-stat-overenymi-prispevateli/ . Emoticon

11.02.2012 [20:04]

Kachna13Chtěla bych požádat o práva OP. Děkuju Emoticon

30.12.2011 [17:08]

QuEeNAhoj, mohla by som poprosiť o práva OP, prosím?

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!