Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Zrazená

ZrazenáDouble drabble. Z pohledu Rosalie. Jak se asi Rose cítila, když začal Edward chodit s Bellou? Neměla ji ráda a přesto se s tím musela smířit. Ale co bylo horší, zradil ji ten, koho nejvíce miluje. Bellu přijal do rodiny, a tak byla Rose na všechno trápení sama... Přeji pěkné počtení.

Seděla jsem na mokré zemi a na ruce mi dopadaly kapky deště. Tak moc jsem si přála, aby to byly mé vlastní slzy. Ty hořké klidné slzy, které bych nechala kanout po tvářích. Ale já plakat nemohla. I přes to, že mé srdce pukalo a cítila jsem se osamocená. Všichni mě zradili. A nejvíc on. Ta krásná slova, které vyřkl a já je měla vyryté v paměti, se mi teď zdály vzdálené.

„Vždycky budu při tobě stát,“ říkával mi a já mu věřila.

 

Ale byly to lži! Vždycky? Byli jsme rodina, a co jsme teď? Přišla ona a všechno zničila. Já svoji pravdu mám a ostatní také. Tak proč mám pocit, že jsem něco udělala špatně? To jen má pýcha nedovolí prominout. Nic už nebude jako dřív. Bylo vyřčeno příliš mnoho slov, které už nikdy nikdo nevrátí. Byla to pro mě zrada, kterou jsem si nezasloužila. Kvůli někomu, koho skoro neznám, jsem se pohádala s člověkem, kterého miluju. On prosí o odpuštění, ale mohu mu odpustit? Odpustit to, že mu na mně skoro nezáleží?

Jak můžu vědět, že to příště neudělá zase? Příliš mnoho otázek a málo odpovědí.

I když je moje srdce ledové, já dokážu odpustit. Ale nikdy nezapomenu…Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Zrazená:

 1
03.07.2011 [22:04]

N1I1K1O1Lteda to bylo fakt krásný Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
nedivím se Rose, že ji to naštvalo, ona je už prostě taková Emoticon
moc se ti to povedlo Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!