Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Záchvat smiechu v práci

James


Trochu srandy v práci alebo, keď sa darí, tak poriadne... Aj upírom. Bella a Edward ako kolegovia.(300)

Edward a ja sme boli kolegovia už nejaký čas. Sedeli sme v kuchynke a rozprával mi píhody s Emmettom, čo všetko za tých vyše sto rokov stihol vymyslieť. Pri jednej obzvlášť šťavnatej príhode som to už nevydržala a vybuchla som do smiechu. Krv z pumy, ktorú som akurát pila z plastovej flaše, sa rozprskla po polovici podlahy v kuchynke. Kolegyňa v kancelárii, čo vybavuje objednávky, sa prišla pozrieť na čom sa tak smejeme, lebo kanceláriu má blízko a počula nás, a keď videla tú červenú škvrnu na zemi, skoro dostala infarkt. Rýchlo sme ju uistili, že to je len malinovka, a keď odišla, vybuchli sme do smiechu ešte viac. Teraz už neviem, či sme sa viac smiali na tej príhode s Emmettom, 

alebo na tej krvavej škvrne na zemi. Už len tá absurdnosť ako by sa tam dostala krv. Keby len vedela ako blízko pravde bola, to už by asi nepredýchala.

Po “akože“ obedňajšej prestávke sme šli zas pracovať a ako som prechádzala cez tú červenú škvrnu, na ktorú som pri záchvate smiechu, samozrejme, úplne zabudla, som sa šmykla a strepala som sa na zem, a hlavu som si tak treskla o kachličky, až to zadunelo. No krása, budem najnešikovnejší upír na svete. Edward sa začal znovu tak smiať, že ledva stál a to je upír. Ha-ha, hrozne vtipné, veď aj ja sa budem smiať.

Poumývali sme kuchynku, aby tam nestrašila tá krvavá škvrna. Ešte stále som sa trochu smiala pri spomienke na tú príhodu a na ten výbuch smiechu čo následoval. Išli sme dozadu do skladu pokračovať v objednávkach, a ako sme prechádzali cez dvere, bola tam rozsypaná cibuľa na zemi. Edward si to vôbec nevšimol, šmykol sa a hodil tlamu aj on. Tentokrát som dostala poriadny záchvat smiechu ja.

No čo už, keď sa darí, tak musí poriadne.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Záchvat smiechu v práci:

 1
08.07.2015 [10:28]

SusannaMartinked som to davala do office tk tam bolo presne 300 slov tak neviem kde nastala chyba vzdy si kontrolujem pocet slov aby sedel presne a pismo nemenim mozno to mam len zle nastavene v office

07.07.2015 [17:26]

SusannaMartindoma to opravim lebo som na dovolenke

1. Satu
07.07.2015 [9:03]

SatuAhoj.
Drabble som ti síce opravila, no daj si väčší pozor na čiarky, prosím ťa.
Napriek tomu ti ho aj tak vraciam, pretože máš po oprave len 299 slov, tak tam jedno slovo doplň a následne ti ho publikujem.
Taktiež by som ťa rada upozornila, aby si nemenila stanovený typ písma a jeho veľkosť, pretože výsledok nevyzerá najlepšie.
Ďakujem. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!