Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Vítej!

Vítej!Komentáře v drabble povídce mě potěšily. Když mi někdo napíše svůj názor, ať je negativní, nebo ne, tak mě to posune dopředu. Především kritika. Díky vám mě tohle baví.
Tahle Drabble povídka, 100 slov, bude o přeměně Jane. Přeji příjemné čtení, Kadlinka.

Celé moje tělo bylo v ohni. Srdce mi hlasitě tlouklo a já myslela, že mi vyskočí z hrudi. Někdo mě hodil do  ohně, jinak nevím. Jako poslední si pamatuji, že mě hrozně bolel krk, jako by mě někdo do něj uhodil. Myslela jsem, že umírám. Ale teď? Vše mě bolí a srdce je rychlejší a rychlejší. Najednou to přestalo. V mé hrudi bylo ticho. 

Otevřela jsem oči a uviděla jiné oči. Byly krvavě červené a koukaly na mě. 

„Co chcete?" vyjekla jsem na neznámého a posadila se. Ten pohyb byl tak rychlý.

„Vítej v rodině," řekl neznámý a usmál se.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vítej!:

 1
19.04.2013 [21:42]

domcamerciNaskládat pocity upíra při přeměně do sto slov neni jen odvážný, ale taky nemožný. Nenapsala si nic, co by mě nějakym způsobem iritovalo, ale taky nic, co by zaujalo. Mě teda ne. Ale i to je nakonec při tom, co máš vypsáno - myslim tim ostatní články - úspěch. Jenže když se podíváš na díla jinejch autorů, co chtěli zachytit proměnu Jane, tohle je v porovnání s tim šíleně primitivní.
Poznámka nakonec je, že bys nikdy neměla dávat do jednoho řádku a ani odstavce dvě stejný slova, pakliže to neni vážně nezbytně nutný. Ale čeština je krásná a má spoustu synonym, takže pokud chceš, aby to nějak působilo, příště nad tim zapřemejšlej.
Btw. já se ti tu teď nesnažim ublížit, ale nějak ti pomoct. Vycházim ze svýho osobního názoru a zkušeností. Emoticon

15.04.2013 [20:44]

kiki1Moc pěkný, určitě lepší než ten první drabble. Jen tak dál. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

15.04.2013 [15:17]

Agule99Hezký drabble, možná trošku zmatenější, ale přesto hezký Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
*A.99*

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!