Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Utrpení lásky

Utrpení láskySoutežní double drabble na téma "upíří pláč". Láska není vždy plná pohody a radosti. Často raní. A někdy i vhání slzy do očí. Upíři ale pláčou bez slz, což je snad ještě horší... To pocítí i Edward...

Povídka do soutěže Summer drabbles.

Dovoluji si přidat odkaz na hudbu, která mi byla při psaní tohoho drabblu inspirací. Snad i Vám pomůže lépe se vcítit do situace, kterou jsem popsala. 


 

Nad lesem se snášel soumrak. V houštích panovalo podivné ticho. Kam až oko dohlédne, nebylo slyšet ani živáčka. Jen na malé louce, obklopené vysokými stromy, porostlé nádhernými květy, se rozehrávala srdceryvná scéna.

Přímo uprostřed ní stál mladý pohledný muž. Kdyby však někdo v tu chvíli pohlédl do jeho tváře, srdce by se mu překvapením a snad i soucitem sevřelo. V mladíkových rysech se zračilo takové utrpení a tolik prožitků, že by si jej bylo možno splést s šedivým starcem.

„Nemělas odcházet,“ zašeptal lehce vyčítavě s pohledem upřeným na malý náhrobek nacházející se přímo před ním.

Neměl už více sil. Zmučeně poklesl na kolena do měkké trávy. Do trávy, do které kdysi společně lehávali. Ve které si slibovali věčnou lásku.

Z hrdla se mu vydral útrpný vzlyk. Chtěl ronit slzy, ale nemohl. Slzy by mu možná přinesly nějakou úlevu. Na rozdíl od nemilosrdného upířího pláče.

Nenáviděl se. Proklínal se za to, že nedosáhl kýženého výsledku. Nedokázal ji zachránit. Musel se dívat, jak mu umírá v rukou.

„Potřebuju tě,“ vzlykl znovu a ukryl svou tvář ve dlaních. Nedokázal už dále čelit pohledem kruté pravdě.

 

Všechno kolem trnulo, mlčelo tváří v tvář tak veliké lásce a utrpení.

Svět se zastavoval, když plakal upír.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Utrpení lásky:

 1
6. emam
29.07.2014 [13:09]

emamJedno očičko neostalo suché Emoticon Emoticon

5. BabčaS.
25.07.2014 [13:56]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.07.2014 [19:05]

DopeStars Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.07.2014 [9:08]

LiviaCullenPáni, nádhera a ešte k tomu aj tá hudba .. proste nádhera

22.07.2014 [21:58]

JerrynPovedlo se! Emoticon Emoticon

22.07.2014 [21:08]

VeubellaPáni! Tak tohle se ti vážně povedlo. Pustila jsem si k tomu tu písničku a musím uznat, že je to s ní naprosto úžasné! Klaním se a smekám pomyslný klobouk před tvým talentem. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!