Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Ticho po odchode

Ticho po odchode Ďalší môj drabble. Musím si nájsť nové témy, lebo sa moje témy často opakujú. Je to posledná téma o smútku. Teda na posledných pár dní. (200 slov)

Ticho...

Ticho...

Ticho...

To bola jediná vec, ktorú som po odchode mojej Belly počul. Celý svet mi v tom okamihu spadol ako domček z karát. Myslel som, že aspoň ešte pár rokov budem môcť byť s ňou. Že ju stihnem premeniť a predĺžiť tak čas, ktorý s ňou strávim o pár rokov. Žiadny čas na svete nebol dostatočne dlhý na to, aby som si moju Bellu vychutnal.  Všetci z mojej rodiny v myšlienkach kričali.

Divné však bolo, že nie na mňa. Kričali nech sa okamžite pozbieram a nech budem silný aspoň pre dcéru, ktorá sa mi narodila. Mal som chuť toho netvora zabiť, ale na druhú stranu to bol človiečik, ktorý patril ako Belle, tak aj mne. Potrebovala ma a ja som potreboval ju, aby som prežil tento svet bez nej. Keby nebolo Renesmée, tak by som už asi teraz bol vo svojom aute na ceste do Volterry znova žiadať, aby ma zabili. Neviem, či by im to nebolo divné, keby som sa tam po dvoch rokoch vrátil s tým, že znova žiadam o stratu života. Teraz je však v mojom srdci nový člvek, i keď Bellu nedokáže nikto nahradiť.

Teraz som mal iný rytmus života zapísaný v srdci.

Zbohom.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Ticho po odchode :

 1
1. Teyla
21.12.2013 [19:49]

To bolo tak zvláštne... Ale páči sa mi to! Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!