Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Temptress

3.wendy-Louka


TemptressTriple drabble.
Za tou pozlátkou, krásnym telom, prenikavými očami a zvodným úsmevom som nebola nič viac ako schránka človeka, ktorý už dávno prestal úprimne milovať. Moje chladné dlane si nedokážu nahmatať vlastný tep. Som v podstate mŕtva.
Heidi

 

Jednoducho si prelepiť krásnym pozlátkom boľavé miesto - funguje to? 

Myslím na to, keď v zrkadle vidím svoju tvár. Bez jedinej vrásky, bez kruhov pod fialovo-červenými očami, bez vyrážok a začervenania, taká bledá a dokonalá, podčiarknutá výrazným červeným rúžom. V tých neprirodzených očiach sa už nikdy nemôžu lesknúť slzy - prečo aj? Nikomu to nechýba alebo to aspoň takto pôsobí. Nesmrteľní totiž nepotrebujú plač. 

Je zvláštne, ako neustále niečo umrie, rodí sa niečo nové a pritom to je stále také isté. Mení sa to, ale ostáva to rovnaké. Zakaždým, keď sa obzriem za minulosťou, niečo vo vnútri mňa umrie. Niečo, čo sa slovami nedá popísať. Niečo, čo tam bolo, ale už nie je. Rovnako, ako všetky slabé spomienky na môj ľudský život - alebo skôr prežívanie luxusnej spoločníčky v posteliach šľachticov, ktorá vďaka jej povesti nemala na výber - ostáva ukryté a uspaté niekde hlboko v mojom srdci a raz za čas si to teatrálne povzdychne. 

Mnoho z tých, ktorí mi závidia môj biedny upírsky život ale netušia, aká veľká tiaha na mňa dopadáva. Nevnímajú, že hoci som o nič také neprosila, moje telo už vystriedalo každú posteľ mužského pohlavia vo Volterre a spolu s ňou si vzala aj tajomstvá, ktoré ich družky nemôžu vedieť. Ako by to mohli tušiť? Muži sa ma bežne stránia, aby som ich neprezradila ich polovičkám, a ženy ma nenávidia, pretože vedia, aký mám na všetkých „vplyv". Stojím vôbec o ich čas? Ak ma je niekto schopný odvrhnúť len kvôli tomu, čo si myslia a prečo ma súdia, aký zmysel by malo snažiť sa o ich pozornosť? A tak sa im vyhýbam rovnako, ako oni mne. Sulpicii, Atheonodore, Jane, Chelsee, Renate a všetkým upírkam, ktoré ich druhovia podviedli so mnou. A im je to jedno.

Nikto totiž netuší, že tá osamelosť mi trhá srdce na kúsočky.


Ako ďalšieho mám v pláne niektorého z vládcov, poprípade niekoho z hlavnej gardy - spolu s názorom na drabble mi, prosím, napíšte, koho by ste si v ďalšom predstavovali. 

Vaša VJL

Felix Sulpicia AlecSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Temptress:

 1
3. rhea
02.10.2015 [21:54]

caius alebo athenodora

2. gigi
02.10.2015 [20:58]

Urcite caius alebo demetri a jane Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. caius and athenodora
02.10.2015 [19:04]

dalo by sa nieco ako že by v tom drabble boli dvaja Caius a athenodora by som chela skusit nieco take o láske inak su podarene aj ostatne Emoticon tak sa tešim

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!