Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Tá pravá chvíľa

Tá pravá chvíľaDrabble - 200 slov.
Edwardova dilema o prvom milovaní s Bellou. Ako to dopadne? Obmedzenie pre istotu. ;)

Tento drabble venujem úžasnej Gabbe, pretože bez nej a bez našich konverzácií by tento drabble nikdy nevznikol. :)


Stál nahý pred zrkadlom a pevne zvieral viečka k sebe. Nevedel sa rozhodnúť, čo má robiť. Cítil sa trochu nesvoj a hlavne bol veľmi nervózny. Veď to bolo predsa pre neho tiež po prvýkrát! Ale túžba pomaly zaplavila každú bunku jeho tela, až sa rozkošou zachvel.

Storočia si tú rozkoš odopieral, bol to pre neho nový a neznámy pocit a zrazu je to tu! Blížil sa moment, kedy konečne povolí uzdu túžbe, ktorá v ňom storočie driemala a čakala na okamih, kedy jej dovolí zaplaviť jeho telo. Tá túžba sa začala prebúdzať od prvého momentu, čo ju uvidel.

Bola taká krásna, taká rozkošná. Bál sa, že jej pri tom ublíži, ale veril vo svoje city k nej, veril v jeho veľkú lásku, ktorú k nej prechováva a ktorá ho bude spaľovať po celú jeho existenciu. Ona bola pre neho všetkým, preto by si nikdy neodpustil, keby jej ublížil.

Zatiaľ čo bola Bella v kúpeľni, Edward sa snažil vyrovnať so svojím strachom, ktorý ho zvieral pri myšlienke na milovanie.

Len čo otvoril oči a uvidel sa v zrkadle, jeho nástroj sa začal prebúdzať k životu. V tom sa usmial a povedal:

„Ale choď, ty beťár, veď to som iba ja.“Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Tá pravá chvíľa:

 1
3. emam
01.10.2013 [20:49]

emam Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Ale v podání od Patinsona si to dovedu představit víc než jen živě Emoticon Emoticon Emoticon

30.09.2013 [17:31]

DopeStarsDobre, ďakujem, to som nevedela Emoticon

1. Nessienka admin
30.09.2013 [8:50]

Nessienkaahoj
Venovanie som ti z perexu presunula do textu poviedky, pretože podľa pravidiel v perexe nemá čo robiť.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!