Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Spotter

SpotterSúťažný summer double drabble.

Nepokúšaj sa obzerať späť. Nie, už tu nechcem byť. Nechcem. Nemôžem tu dýchať. Nemôžem prežívať do konca večnosti.

(Alec)

Je to ako epidémia. Nedokážete sa brániť moci nadradených. Majú vás pod palcom tak tvrdo, až sa zdá, že tlakom sa vám roztriešti hlava.

Celé dni počúvať hlúpe reči hlúpych upírov. Nemám na to síl. Tieseň, ktorá ma tu zviera, je omnoho zúfalejšia, než čokoľvek, čo ma môže čakať za stenami Volterry. Takmer celé dni premýšľam, či dokážem bojovať sám so sebou. Dá sa po tom všetkom mať stále túžobný pocit žiť sám so sebou?

Jediný dôvod, prečo som odtiaľ ešte nezmizol, bola ona. Moja sestra, moja podpora vo všetkých smeroch, ktoré som zvolil. Ale už to proste nedokážem.

Ani nevychádzam z hradu bez toho, aby som nešiel preč kvôli nejakej povinnosti. Zničiť. Spáliť. Splniť rozkazy.

Žijem viac ako tisíc rokov. Počas všetkého, čo som zažil, počas všetkých hrôz, ktoré som cítil, teraz precitám a zisťujem, že najväčšie hrôzy ma čakali tu. Prázdnota. Odmeranosť voči všetkým citom, úplné odrezanie od všetkého, čo mi je drahé. Mám pocit, že ak takto budem prežívať ešte chvíľu, rozpadnem sa.

Upíri, ktorí ma v živote nepoznali, zo mňa robia toho najväčšieho sadistu. Začínam nenávidieť Volterru.

Nie, už tu nechcem byť. Nechcem. Nemôžem tu dýchať. Nemôžem prežívať do konca večnosti.

Proste takto neprežijem, chápeš?

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Spotter:

 1
2. emam
29.07.2014 [18:20]

emam Emoticon Emoticon Emoticon Jediné, co ybch si troufla vytknout, je výběr hudby, ale to je se mnou vždy složité, takže můj problém Emoticon Tvůj text mi přijde bezchybný a tíživý, což je (vzhledem k tématu) naprosto správně Emoticon

1. trefi133
28.07.2014 [6:57]

ty bys mohla přepsat i Bibli a já bych to přečetla. Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!