Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Souhra fantazie

Souhra fantazieKaždý z nás je jiný, ale přesto máme něco společné. Nekonečnou fantazii. Ani Bells není výjimkou...
Double drabble.

„Ty pro mě nejsi dost dobrá,“ vyřkl ta chladná slova, která mě bodla u srdce.

Jak utíkaly dny, týdny, měsíce bezesných nocí, tak i mé vzpomínky na tyhle slova bledly, až dočista zmizely. Má fantazie sehrála svou. Při vzpomínce na ten den už jsem nebyla plna sebelítosti, ale hněvu. Nebyla jsem naštvaná na Edwarda, svou věčnou lásku, ale na tu děvku, která mi ho přebrala. Která nebyla tak bezmocná a křehká jako já. U které si nemusel dávat pozor na to, jak ji líbá a hladí. Ona mu dala všechno. Všechno, co jsem mu chtěla dát já, ale neměla jsem možnost.
Vždycky ji miloval, i když tvrdil opak. Nebyla to jen blízká rodinná přítelkyně. Byla něco víc. Byla ženou, která dokázala uspokojit jeho touhy a zároveň mu dopřát klid po celou jeho existenci. Byla pro něj ta pravá, ale já ne.
Jeho slova mi budou vždycky znít v uších.

„Zamiloval jsem se do jiné. Ona je ta, kterou miluji. Je mi líto, že jsem si to neuvědomil dříve, Bello.“ Lehce mě pohladil po tváři, zatímco já tiše vzlykala.
„Nikdy na tebe nezapomenu.“ Políbil mě na čelo a byl pryč.

Chtěla jsem plakat, ale místo toho jsem vykřikla: „Nenávidím tě, Tanyo!“Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Souhra fantazie:

 1
03.07.2011 [22:16]

N1I1K1O1Ltaky sem myšlením pozadu, takže mi to, že to je lež došlo až díky komentu SaDiablo Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
no nic no Emoticon zase krásný Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!