Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Satisfaction

Maria - by Shire


SatisfactionTripple battle drabble v súťaži na tému Bojovník.
Lámem srdcia a vraždím ľudí. Kašlem na city ostatných. Ubližujem im a mučím ich. Som povrchná. Ženiem sa za pomstou. A nenávidím to.

Krčí sa pod mojím telom, strachom a bolesťou už takmer ani nedýcha. Jej hrudník sa dvíha plytko a rýchlo, príliš intenzívne, ale takto dlho nevydrží. Utrpením, ktoré jej spôsobujem, sa klepe po celom tele. Bránila sa statočne. Bráni sa statočne.

Jej telo bezvládne leží v tráve. V hlave mi vládnu tóny ticha. O desiatej večer na zoschnutej lúke. V očiach má prázdno.

Ani sa nepohnem. Sledujem, ako sa krčí agóniou a strachom. Očami ma prosí, aby som jej trápenie už ukončila. Zakaždým, keď skríkne, dostane odo mňa ranu, ktorá jej vyrazí dych. Prestáva sa snažiť o záchranu. Jej organizmus vzdal vojnu s ranami, ktoré odo mňa dostala.

Nájdi to, čo budeš milovať.

A potom nechaj, nech ťa to zabije.

V jej hnedých očiach sledujem slzy, ktoré jej tečú po tvári. Prosí ma každým jej svalom, aby som jej pomohla.

Ale ja nemôžem. Nie, nedovolím jej to. Nedovolím jej utiecť. Nie, kvôli tomu, čo spravila, proste nedovolím.

Viem, že Alice to videla. Zastavia ma?

Už jej nemôžu pomôcť.

Bella je príliš vyčerpaná na to, aby prežila.

Z jej pier unikajú prúdy krvi, vykašliava ju a nemôže rozprávať. Sledujem, ako sa plazí po tráve. Jej krv mi zmáča oblečenie. Napriek tomu, čo spravila, sa vo mne rozhostí nepríjemný pocit.

Je to ešte dieťa.

Všetci sme deti, ktoré museli vyrásť príliš skoro.

Myslela som si, že láska vyženie všetky monstrá vo mne preč.

Keď ale sledujem malé dievča, ktoré mojou zásluhou umiera od vyčerpania a vypľúva svoje vlastné vnútornosti, dôjde mi, že nie. Proste som ich zahnala do rohu, ale oni vo mne ďalej prežívali.

Je to moja pomsta.

Moja satisfakcia za to, že kvôli nej umrela moja milovaná osoba.

A preto neľutujem. Už nikdy.

„Za Edwarda," šepnem vražedne polohlasom a s tými slovami jej prudkým ťahom vyrvem srdce z tela.


Ak ste si mysleli, že sa jedná o Victoriu, sklamem vás. Ide o Rosalie.

Edward sa naozaj nechal zabiť Volturiovcami, keď si myslel, že Bella skočila z útesu.

Milovanou osobou sa myslela sesterská láska.

Rosalie sa pomstila za jeho smrť.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Satisfaction:

 1
20.08.2014 [11:23]

BellaDemetriSuper drabble Emoticon Mne nedochádzalo celý čas, o koho a o čo sa jedná Emoticon Emoticon Fakt dobré Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. emam
10.08.2014 [21:14]

emamSilně popsané, jako vždy. Ale nevěřím tomu, že by Rosalie něco takového udělala. Možná je ohnivější povahy a neměla Bellu ráda, ale tohle mi přijde trochu přitažení za vlasy. Prmiň, jen osobn názor, který kvalitu povidky stejně nijak nesnižuje. Tedy alespoň myslím Emoticon Emoticon

08.08.2014 [19:21]

VeubellaMoc krásně popsané pocity dokonale doplněné písní. Krása! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!