Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Rubíny


RubínyDouble Drabble - 200 slov.
Volturiovi přichází...

Z lesa se začaly vynořovat tmavé postavy, které se k nám pomalu přibližovaly dlouhým ladným krokem. Když byly asi pět metrů od nás, jejich plynulý synchronizovaný pohyb ustal, zastavily se.

Byly čtyři. Do obličeje jsem jim neviděl, jelikož ho měly zakrytý dlouhými kapucemi, které tvořily součást jejich černých kápí. Do nosu mne ale ihned praštil dobře známý pach. Náš pach. Upíří pach.

Po chvíli odhalily své tváře a upřely na nás hrozivé nelítostné pohledy.

Dva upíři, z nichž každý postával na jednom konci jejich čtyřčlenné řady, byli o něco starší, mohutnější a vyšší než další upír a upírka, jejž stáli mezi nimi. Přesto se mi ale zdálo, že právě oni jsou něco jako jejich bodyguardi a ta dívka a upír uprostřed jim velí.

Obezřetně jsem je sledoval a netrpělivě vyčkával, co se bude dít. Avšak oni se vůbec nepohnuli. Vypadalo to, jako by si nás jen prohlíželi, než vykonají to, kvůli čemu sem přišli. Nezachytil jsem sebemenší pohyb. Ovládali se, byli dokonale vycvičení.

Oči mi nakonec spočinuly na té mladé upírce. Byla neuvěřitelně krásná. Nejvíce mě uchvátily její velké červené oči, které zářily jako dva nádherné rubíny.

Felixi? Demetri?“ řekla hedvábným melodickým, avšak znuděným hlasem.

A pak...


Věnováno Dakotě a SaDiablo.

 

 

Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Rubíny:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!