Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Renesmé se vdáva

Renesmé se vdávaNessie sa vydáva. Za koho? Miluje svojho nastávajúceho alebo je láskou jej života ktosi úplne iný? Double drabble.

 

Pozrela som sa do zrkadla a nemohla som sa na seba vynadívať. Bola som nádherná. Vlasy vyčesané do malého drdola a jemné líčenie zo mňa urobilo skutočnú krásavicu. Niežeby som ňou nebola. Ako poloupírka som musela byť krásna. Ale tete Alice sa opäť podaril zázrak!

Poslednýkrát som sa rozhliadla po svojej dievčenskej izbe. Pohľad mi padol na malý bielizník v rohu. Pomalým krokom som k nemu podišla a otvorila spodný šuplík. Spod hromady bielizne som vytiahla malú čierno-bielu fotografiu. Zahľadela som sa na ňu, márne bojujúc so slzami, aby som nezničila dokonalú Alicinu prácu. Šla som ku krbu, v ktorom plápolal oheň. Venovala som posledný pohľad na fotku muža, ktorého som milovala. Spomínala na ich tajné stretnutia.

„Zbohom, láska! Budem ťa navždy milovať!“ šepla som a hodila fotografiu do ohňa.

Dívala som sa, ako plamene nemilosrdne pohlcujú obraz muža, ktorému patrilo moje srdce.

Vrátila som sa späť a posadila sa pred toaletný stolík.

„Nessie, poď už! Jacob čaká!“ Začula som spoza zavretých dverí matkin hlas.

Venovala som posledný pohľad do zrkadla, aby som skontrolovala, či je všetko na svojom mieste. Následne som si prehodila závoj cez hlavu, vzala do rúk kyticu bielych orchideí a vydala sa v ústrety novému životu.

Koniec

----

Ak chcete pokračovanie, prípadne, kto je muž na fotografii, napíšte mi to do komentárov.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Renesmé se vdáva:

 1
31.01.2013 [18:44]

Pecka007Kdopak je asi na té fotce? Hm, hm... Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!