Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » První pohled - Drabble

...


První pohled - DrabbleDrabble povídka

Jaký asi byl první pohled Edwada na Bellu? Co se mu dělo v hlavě, když měl konečně tu záhadnou Belu z myšlenek ostatních studentů konečně spatřit a udělat si na ni vlastní názor?

První pohled

 

Moje další hodina byla biologie. Už jsem věděl, že i ona tam bude. Připadalo mi už nudné vědět o té Belle všechno. Snažil jsem se po celý den všechny myšlenky o ní ignorovat, vcelku mi to i šlo.
Hodina už dávno začala a ona právě teď přišla. Nebyla zvlášť krásná, ale něco v ní mi říkalo, že je neobyčejná a něčím zvláštní.

Ano, ona byla zvláštní. Ne jako si o ní mysleli ostatní. Pro mě byla výjmečná už jenom svou existencí, vůní, chováním...

Byla jiná, nechápal jsem to. Zbláznil jsem se? Nikdy jsem po nikom netoužil víc, jako po ní...


Moje shrnutíSdílet Sdílet

Diskuse pro článek První pohled - Drabble:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!