Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Příliš sobecký?

Příliš sobecký?Sice to není moc originální, ale jak se cítil Carlisle před přeměnou Edwarda? O tom v tomto double drabble Příliš sobecký.

U nemocničního lůžka stál krásný, bledý, na první pohled unavený doktor ošetřující mladého chlapce. Miloval svoji práci. Pomáhal těm, kteří to skutečně potřebují, ale nenáviděl se ve chvíli, kdy nezmohl nic. On je nesmrtelný, upír. A pacienti, jako mladý chlapec před ním, umírají na španělskou chřipku.

Edwarda, právě ošetřujícího chlapce, si oblíbil. Jeho otec zemřel na španělskou chřipku před pár týdny a jeho matka včera. Ačkoli si dával dobrý pozor, aby nebyl nápadný, aby ho nikdo nepoznal, Elizabeth, Edwardova matka, tušila, nebo dokonce věděla, kdo je. Poprosila jej o jeho záchranu, ať to stojí, co to stojí.

Carlisle, tak se doktor jmenoval, žil staletí sám. Samota ho tížila, ale mohl by někomu ublížit, zastavit srdce nebo vzít duši? Za co… Za nesmrtelnost, věčnou žízeň a touhu po krvi? Teď stojí před rozhodnutím. Vzít mu vše, aby splnil přání jeho matky a on nebyl sám, nebo ho nechat umřít a ulevit mu od bolesti, dát klid jeho duši?

Podíval se mu do tváře. Jeho zelené oči vynikaly v nepřirozeně bledé pokožce. Jeho čas se blížil, s tím rozhodnutí.

Srdce vynechalo jeden úder a bylo rozhodnuto.

Celé tři dny utrpení pro ukončení samoty a získání milovaného syna.

Byl tento čin příliš sobecký?Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Příliš sobecký?:

 1
25.08.2011 [10:18]

DarkFirefliesTakže, Kiko, rozhodla jsem se, že dnes musím dohnat i zbytek tvých povídek, protože mám od tebe asi patnáct článků nepřečtených Emoticon Tento drabble je prostě úžasný!
Sobecké? Nemyslím si. Ale chápu, že to tak cítil Emoticon

08.07.2011 [22:09]

YrissAch to rozhodovanie . Neznášam rozhodovanie . človek sa bojí že urobí chybu a všetko pobabre . Preto sa mi hrozne páčil tento drabllík . A tvoje spracovanie je proste nádherné . Neviem čo mám ešte dodať . Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!