Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Přátelé, nebo ne?

Co tě nezabije, to tě posílí


Inspirací k tomuto drabblu (300 slov) mi byl Rozbřesk. Použila jsem i nějaké věty z filmu. Zaujala mě chvíle, kdy Jacob a Leah stojí spolu na hlídce.
Prosím o komentáře. Doufám, že se bude drabble líbit.

Stála jsem vedle Jacoba, který držel hlídku před Cullenovic domem. Nechtěla jsem hlídat Cullenovi, nenáviděla jsem je. Nic jiného mi ale nezbylo. Odešla jsem ze Samova klanu a nehodlala se vracet. Když Jake odešel a můj bratr se k němu přidal, vzala jsem to jako příležitost a nemohla se už otočit zpátky.

Svoboda ve mně zvítězila. Volnost a ticho v mé hlavě byly skvostné… Jake se na mě podíval a já se podívala na něho.

„Víš, že tu nemůžeš zůstat. Nemůžu ti kolem Cullenových věřit.“ A pak řekl tu větu, která mně hrála v hlavě pořád dokola. „Na to je až moc nenávidíš.“ Ano, byla to pravda, ale zůstat jsem prostě musela.

„Musím tě následovat, to jediné musím…“ řekla jsem a hlas se mi zlomil, aniž bych to sama chtěla. Nemohla jsem se vrátit a Jacob to věděl.

„Dobře, ale kdyby ses rozmyslela, nebudu ti bránit.“ Pohled do Jakeových očí mě neskutečně uklidňoval. Nikdy jsme nebyli přátelé. Myslím takový, kteří spolu mluví nebo spolu tráví čas. Teď jsem byla ale ráda, že tu můžu být s ním. Jeho síla mě naplňovala. Kéž bych byla tak silná jako on.

Vzhlížela jsem k němu, aniž bych si to uvědomovala. „Jacobe, proč to děláš? Proč jim pomáháš? Vždyť ses do ní neotiskl, nemiluješ ji tak, jak bys měl.“ Po vyřčení těch slov jsem si uvědomila, jaká to byla chyba. Jake se na mě podíval a praštil do stromu, o který se opíral.

„To ty nemůžeš nikdy pochopit!“ vykřikl a bolest v jeho hlase mě bodla u srdce. Jsem tak hloupá.

Podívala jsem se na něho „Netušíš, jak moc toužím po tom se do někoho otisknout. Do kohokoli.“ Těžce jsem si oddechla a sedla jsem si na zem. Tohle jsem nikomu neřekla. Proč to zrovna vyprávím Jacobovi…Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Přátelé, nebo ne?:

 1
02.12.2011 [21:46]

ada1987 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

02.12.2011 [10:27]

Misha05Patt děkuji za opravy, příště to bude ok.

01.12.2011 [20:06]

daslli141 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Patt
01.12.2011 [17:49]

PattAhoj,
článek jsem ti opravila, ale příště pozor na:

• za dolními uvozovkami nepíšeme mezeru
• dodržování odstavců (u přímé řeči to hlavně)
• překlepy

Příště dbej prosím více na tyto chyby, díky. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!