Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Odešla...


Pokusila jsem se napsat tripple drabble v počtu 300 slov o Jacobovi, který poznal bolest spojenou s láskou.
Doufám, že se bude alespoň trochu líbit.

Utrpení, bolest, úzkost, zlost, beznaděj… To vše a mnohem víc jsem pocítil v jednom okamžiku. V okamžiku, který mi měl změnit život.

Už nic nebude jako dřív. Proč se tohle muselo stát zrovna mně. Bolela mě hlava tak, že jsem myslel, že to nevydržím. Ten tlak byl neúnosný, ale co byla proti tomu bolest tam hluboko v hrudi.

Už vám někdo „vytrhl“ srdce z těla? Myslel jsem, že taková bolest neexistuje, ale právě jsem ji poznal. Bolest, která se rozpíná po celém mém těle. Nedá se popsat, jak moc mě vše bolelo. Byl jsem najednou slabý. Nemohl jsem dýchat, jak se mi svírala hruď.

Padl jsem na kolena a hlava mi klesla k zemi. Nemohl jsem se na ni ani podívat. Tak jsem ji v tu chvíli nenáviděl. Ji! Tu, kterou jsem tak miloval. Nikdy by mě nenapadlo, že se můžu zamilovat. Jenže tahle láska nebyla jen pouhé poblouznění či krátký cit, který po čase vymizí. Tahle láska mě přerostla. Ani jsem nevnímal, jak sílí. Až do této chvíle jsem si myslel, že vše zvládnu. Věděl jsem, že mě nemiluje a snažil jsem se ustát mou lásku, ale když přišla a řekla, že navždy odchází, poznal jsem, jak jsem se spletl. Nic jsem neustál, nic jsem nezvládl. Padl jsem na kolena a ruce zabořil do hlíny, která byla pode mnou.

Nevím, ani jak dlouho jsem takhle klečel, jen vím, že se nebe zatáhlo a začalo se mnou plakat.

Smáčený od slz a vody jsem se pokusil vstát. Podíval jsem se na cestu, kterou odcházela, a pocítil jsem samotu. Prázdno, které bylo ve mně, mě svíralo. Odešla. Jen to mi pulzovalo v hlavě a v hrudi. Odešla a nikdy se nevrátí.

Těžce jsem oddechl a odcházel. Ale ne po stejné cestě jako ona, po té druhé, která vedla na opačnou stranu.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Odešla...:

 1
14.11.2011 [10:30]

WhiteTieopět ti článek vracím. Tvůj text má 310 slov. Pokud chceš, aby to byl drabble, musíš změnit kategorii článku z FF jednodílné na drabble. A musíš to dopsat do perex textu - že se jedná o drabble + počet slov.

11.11.2011 [8:40]

WhiteTieČlánek ti musím vrátit. Minimální počet slov pro FF je 500. Ty máš 310 slov. Můžeš to buď dopsat a udělat z toho jednodílnou povídku, anebo můžeš pár slov umazat, aby jich bylo přesně 300, a to by to potom mohl být tripple drabble. Až si to opravíš, zaškrtni "článek je hotov".

Dále si zkontroluj text, máš tam nějaké chyby:

+ v textu se nepoužívá kapitála (Caps Lock),

+ překlepy,

+ čárky.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!