Ahoj. Taky mě tu zaujalo drabble, tak jsem jedno napsala. :)
14.04.2011 (21:00) • Keady • FanFiction jednodílné » Drabble povídky • komentováno 0× • zobrazeno 890×
Běžela jsem tmavým lesem. Byla noc. Někdo mě pronásledoval. Byl to muž, měl sílu a byl rychlý. Jelikož jsem už několik takových podivných lidí potkala, věděla jsem hned, že je to upír. Podívala jsem se za sebe, jestli mě ještě honí, ale to jsem neměla dělat. Zakopla jsem o kořen a už se nemohla zvednout. Bolela mě noha. Kdyby tu tak byl můj Edward. Kdyby mě nenechal samotnou. Nic takového by se nestalo. Ležela jsem tam tak bezmocně a přála si, aby už byl konec. Můj konec. Slyšela jsem tiché kroky, to musel být on. Nastal můj očekávaný konec! Sbohem.
Autor: Keady, v rubrice: FanFiction jednodílné » Drabble povídky
Diskuse pro článek Očekávaný konec:
Přidat komentář:
- Ztracené srdce 11.
- Ztracené srdce 10.
- Abi Swanová kapitola 12
- Abi Swanová kapitola 11
- Abi Swanová kapitola 10
- A bit of different (reality) - 6. kapitola
- A bit of different (reality) - 5. kapitola

Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz
...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů
Kdo je tu z členů? Klikni!



