Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Novorodená

Aro by Shire


NovorodenáTripple drabble. O prebúdzaní po premene. O túžbe po krvi.

Bežala som prázdnou, tmavou ulicou. Potkýnala som sa o vlastné nohy. V tejto opustenej uličke nebolo ani jednej lampy. Čiže som si nevidela ani na špičku nosa. No nemohla som zastaviť.

Naháňal ma. Akýsi šialenec. Keď som vkročila do tejto uličky, začula som za sebou kroky. Otočila som sa a asi dvadsať metrov odo mňa stál nejaký chlap s dýkou v ruke. Na nič som nečakala, rozbehla som sa preč.

Boleli ma nohy a pichalo v boku, ale moje telo nemohlo zastaviť, iba bežalo a bežalo. Chcela som sa poriadne nadýchnuť, ale nešlo to.

Zrazu som zacítila pálivú bolesť na chrbte. Bolesť ma omráčila, padla som na zem. Akoby v diaľke som počula diabolský smiech. Viac som si nepamätala.

Prebrala som sa na to, že mi horelo celé telo. Nevládala som robiť nič, iba kričať. Tá bolesť ma spaľovala, trvala snáď celú večnosť.

Prestalo to. Tá bolesť skončila a ja som mohla otvoriť oči.

Bola som v tmavej miestnosti so zatiahnutými závesmi. Museli byť veľmi hrubé, pretože tam bola naozaj pekelná tma. Mala som sucho v hrdle. Chcela som piť... krv. Neviem prečo, jednoducho som ju potrebovala, a tá túžba bola neznesiteľná.

Skúsila som otvoriť okno a ujsť, ale keď som odhrnula záves, miestnosť sa rozžiarila a celá sa trblietala, akoby bola z diamantov. Zľakla som sa toho a pustila som záves. Skúsim nájsť dvere.

V tme som videla nečakane dobre. Behala som zrakom po miestnosti, a tak som si všimla v jej rohu stolík. Malý, drevený a rozheganý. Bola na ňom zaprášená sklenená fľaša. Hneď som vedela, čo v nej je. Krv. V sekunde som bola v tom rohu, odlomila som hrdlo fľaše a vypila ju do dna, nezostala ani kvapka. Chcela som viac. Všimla som si dvere, boli zamknuté. Rozrazila som ich a pozrela sa do červených očí...Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Novorodená:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!