Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Novinka


NovinkaZkusila jsem znovu napsat drabble, tentokrát o 300 slovech. Kdo komu bude novinu oznamovat a bude šťastná nebo přinese do rodiny smutek? Příjemné čtení, KristieNessie (:

 

„Mami?“ ozvalo se z telefonu. „Až nás uslyšíš přicházet, schovej nás pod štít, mám novinku a chci, aby se to táta dozvěděl stejně jako ty,“ štěbetala moje dcera.

„Dobře, ať už jste tu,“ pohrozím jí. Tolik mi tu chybí. Nemohu poslouchat její splašené srdíčko, její zpěv, který mě každý den zahřál na duši. Moje Renesmé dospěla a vdala se za Jakea. Já a Edward jsme jim přenechali chaloupku, aby měli soukromí.

Stoupla jsem si k oknu a vyhlížela ty naše hrdličky. Když se vynořili z lesa, okamžitě jsem je zaštítila. Nessie vypadala pořád stejně, ale přesto jinak. Nedokázala jsem si to vysvětlit. A i Jake na ni dával pozor vždycky, ale teď mi něco přišlo jinak. Vešli dovnitř a se všemi se pozdravili. Potom si sedli na gauč naproti nám a já se na Ness podívala s nevyřčenou otázkou v očích.

„Maminko, tatínku,“ nadechla se a podívala se na Jakea. Ten se na ni povzbudivě usmál a ona zčervenala a sklopila zrak. Já a Edward jsme napnutě čekali.

„Máme skvělou zprávu, čekáme miminko!“ řekla konečně a rozzářily se jí oči štěstím. Jake kolem ní ochranitelsky ovinul paži a druhou ruku položil Ness na zatím ploché bříško. Alice začala radostí poskakovat a ostatní bedlivě sledovali naší reakci. Já jsem okamžitě začala Nessie a Jakea objímat, zato Edward seděl, a ani se nehnul. Když jsem je přestala objímat, Ness se na něj s obavami podívala a Edward rozmrzl. Vstal a šel k nám. Jeho obličej nám neprozrazoval žádnou emoci.

„Děkuju,“ řekl najednou a políbil naší dceru na čelo a poplácal Jakea na rameni. Ness se vrátila radost do očí a i s Jakem si viditelně oddychli. Začala jsem si uvědomovat, co mi ti dva vlastně oznámili. Začala jsem se smát a můj smích neměl daleko od hysterie.

Takže, budu v osmnácti babička?!Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Novinka:

 1
04.10.2011 [11:32]

DarkFirefliesV osmnácti babičkou Emoticon Zabitý. Jinak ale krásně napsané, mělo to smysl, bylo to procítěné. Smekám. Emoticon Emoticon Emoticon

24.06.2011 [17:51]

Veubella Emoticon Emoticon Emoticon

26.05.2011 [17:09]

ada1987dokonalé§ ako to ze som to nenasla uz skor? Emoticon

26.05.2011 [16:55]

Kika57 Emoticon Emoticon babička! Emoticon Emoticon Zabitý! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!