Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Nevinný sen

Charlie Bewley - Rosabella Larrin Cullen moje práce


Nevinný senJeden nevinný ples, jedna nevinná dívka a jeden nevinný tanec ve 300 slovech.
Užijte si čtení...
Emm

Jedna nevinná dívka seděla v rohu místnosti, tak sama… Masku ladně držela na bidýlku v pravé ruce a levou rukou gestikulovala při konverzaci s jakýmsi staříkem, který měl zřejmě být její otec.

Bylo mi jí tak líto, všichni ostatní muži v sále již tančili se svými okouzlujícími partnerkami, jen ona tam seděla, v krásných zlatých šatech… a se staříkem po boku.

Mám tam jít, nemám tam jít…

Nemůžu ji tam nechat, tváří se tak smutně. Nebo to je tou maskou?

Po dlouhém postávání uprostřed parketu jsem se odhodlal k prvním krůčkům. Nechtěl jsem tam jít, moje nohy samy dělaly kroky. Jen jsem němě šel.

V tu chvíli jako by se mezi námi utvořila ulička. Jako by všichni kolem odstoupili, abych měl dokonalý průchod.

Došel jsem až k její maličkosti a ladným gestem jsem ji požádal o tanec. Něžně položila svou křídově bílou ručku do mé, pro ni zřejmě mrazivě studené, a postavila se.

Stařík už už chtěl vyhrožovat, ale dívka ho ladným pohybem ruky s maskou umlčela.

Dovedl jsem jí přímo doprostřed parketu, do místa, kde jsem si jí všiml.

Čím blíže u mě byla, tím více jsem odhaloval její krásu. Čokoládové vlasy, které měla sčesané na levou stranu, jí dokonale ladily s očkama, která skrývala žal.

Proč, to jsem nechápal. Jinak vypadala šťastně, rty měla roztomile červené a snažila se o šťastný pohled. Za celou dobu nepromluvila, což mi bylo líto.

Neslyšel jsem zvonkohru, která by byla ukolébavkou pro mou osobu, neslyšel jsem nic, už ani hudbu. Nevnímal jsem nic, jen sebe a tu neznámou.

„Vstávej!“ ozval se ten otravný hlas, který mi byl bohužel známý.

„To určitě… Nespím,“ prohodil jsem naoko ospale a chystal jsem se mu vrazit. V posledním okamžiku zachytil mou pěst a pronesl:
„Proč? Proč vypadá nešťastně? Ach, Romeo, Romeo… Julie! Julie!“

Mluvím ze snění?


O koho se jedná tam nemáte schválně, ale pokud to opravdu chcete vědět, tak je to z pohledu Edwarda a milým budíčkem je Emmett. :)

Snad se vám to líbilo a zanecháte alespoň smajlíka.

Tento drabble bych chtěla věnovat Kaise, Kim a MischelleAliceCullen. Holky, jste nejlepší!

EmmSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nevinný sen:

 1
27.03.2013 [19:32]

Veubellamoc pěkné, povedlo se ti to! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

17.03.2013 [17:48]

RuskaVodkaVeľmi veľmi pekné. Super, úžasné. Normálne som si to vedela predstaviť... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13.03.2013 [17:01]

katedenali Emoticon Emoticon

10.03.2013 [23:36]

VictoriaCullenKrásne. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10.03.2013 [1:11]

dcvstwilightJaj, chudak. Ale povedlo se ti to, krasne pises. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

09.03.2013 [19:59]

kiki1 Emoticon Emoticon To byl vážně moc povedený drabble! Edward se zamyslel tak, že ani nepostřehnul, že mluví. Emoticon Moc pěkný, fakt se mi to líbilo. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!