Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Nešťastná závist

the host stills

Téma mesiaca január

Kapitoly zimy (0) Každodenné maličkosti (7) Predsavzatia (1) Krv na snehu (11) Socha z ľadu (0)

Celkem hlasů: 19


Nešťastná závistRosalie a její rozmluva s vyšší mocí. Ona to považuje za krutou nespravedlnost. Každý se v takové situaci začne dovolávat na jiné. Až nestranný pozorovatel vidí, že v tom všem je jen ubohá, nešťastná závist. Jsem to prostě já, neschopna stručného výkladu, takže tohle je nakonec double drabble. Třeba se příště zdaří a smrskne:D. Jejda, už mám perex pomalu delší, než povídku:D. Tak tedy končím. Snad se bude líbit a neukamenujete mě.

Pevně sevřela dlaň kolem telefonu.

Kde je spravedlnost? Jakým právem ona, když já ne? Čím si to zasloužila? Nestojí ani o vlastní život! Proč jí byl přidělen ještě cizí? Nestála o to! Ničím se k tomu nepřičinila.

Já celý život neprahla po ničem jiném. Tolik jsem se snažila. Tak dlouho už trpím tou ztrátou. Tak proč ona a ne já? Co jsem ti kdy provedla za takový trest?

Jako by nestačilo, čím trpím doposud. Mám se ještě dívat na její štěstí, které mi bylo odepřeno?

Myslel sis, že tím mi podrazíš nohy už úplně. Že zlomíš Rosalie Lillien Hale? Ale to ses spletl! Já už toho ustála hodně a tohle zvládnu taky. Ona to nechce, takže si to vezmu sama. Cos mi ty nechtěl dát, sama si obstarám. Budu se o něj starat, jako by bylo mé.

Co na tom, že nebudu já, kdo ho porodí. Matkou se nestane žena po jednom večeru. Je to post, který si musí zasloužit. A budu to já, kdo si ho získá. Nedovolím, aby tomu maličkému její nezájem zničil život! A sama si tím zmírním trest. Já sama si budu spravedlností!

Jemně přiložila displej ke rtům a políbila ta drobná čísla.

Budu mít miminko.

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nešťastná závist:

 1
05.08.2011 [20:10]

Stefka22 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!