Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Nespravedlivý jsi!


Double drabble inspirovaný písní Nespravedlivý Bůh z muzikálu Drákula. Marcovy pocity po smrti Didyme. Přeji pěkné čtení a vzhledem k tomu, že je to moje první tvorba, tak prosím o komentáře. :)

Jak jsi to mohl dopustit, jak? Jak jsi mohl dopustit to, že má jediná láska teď hoří roztrhána na kusy v plamenech a nikdo a nic už jí nepomůže? Vždyť ona byla jako ta nejkrásnější růže bez trní, každý ji musel milovat, jen co ji spatřil, a každý by pro ni skočil do ohně, pokud by si to jen přála. Tak proč musela zemřít právě ona? Jak jen můžeš být tak nespravedlivý a trpět taková zvěrstva? Tolik zlých bytostí je všude kolem a ti všichni se tady stále prochází a spřádají a konají své zrůdné plány. Proč oni žijí? Proč oni žijí, když zbytek jí neodvratně mizí v plamenech, ze kterých se nikdo nikdy nevrátí?

Didyme. Už to jméno zní jako rajská hudba, její andělský obličej, odzbrojující úsměv a plné rty – to vše má být ztraceno? Didyme! To jméno skrývá tolik lásky a něhy. Zač? Zač si ona zasloužila tento osud? Zač jsi ji potrestal a zač jsi potrestal mě? Náš sen žít spolu stranou od všech ostatních, který jsme spřádali celé měsíce, se najednou rozplynul, zmizel, jako se zbortí domek z karet. Didyme! Hleď ty, z říše hvězd, co jsi způsobil. Oheň uhasíná, už zbyl jen popel. Didyme!

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nespravedlivý jsi!:

 1
3. BellaNess admin
28.10.2015 [21:09]

BellaNessMoc krásné! Těším se na další Tvou tvorbu Emoticon Jako autorka si mě oslovila a hodně Emoticon

2. caius and athenodora
28.10.2015 [16:35]

ahoj suhlasim je to povedene pozriem aj dalsiu tiež mam rada volturi

28.10.2015 [13:36]

MyfateAhoj,
nedá mi to nenapsat Ti.
Povídka se Ti opravdu povedla a místo na titulní straně sis zasloužila zcela právem.
Určitě nebudu sama, koho bude zajímat Tvá další tvorba.
Myfate Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!