Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Nečekaná láska

Renée


Nečekaná láskaJak se Jacob cítí, když se Bella stane upírkou? Co se stane, když spatří Renesmee? Double drabble - 200 slov. Komentáře i kritika potěší. Příjemné počtení. Vaše Nicoolle.

Někdy zkrátka milujeme a zároveň trpíme láskou k jednomu člověku. Opravdovou láskou, která netrvá měsíc ani dva, která se zrodila z nejčirejšího přátelství a která zanikla během vteřiny - bez důvodu. 
I když jsem právě tohle nikdy nepochopil, ublížila mi a já se od té doby docela změnil, stále k ní cítím víc a víc. Miluji ji a všechny cesty mě tak či tak vedou k ní... K mojí Belle.
Cítím její blízkost. Trpím jejím chováním, ale miluji ji... 
Opravdová láska je ta, o niž se strachujeme, soucítíme, pláčeme a děláme vše i na úkor sebe pro lepší život toho druhého a nic za to nechceme... Vděčnost, oplatu ani lásku.

Někdy přemýšlím o minulosti... Jaký jsem byl já, jaká jsi byla ty, co „všechno" bylo mezi námi a srovnávám ji s přítomností. 
Zjišťuji, že to, co mezi námi bylo, není. 
Máme teď dobré přátelství, ale něco se změnilo. Narodila se Renesmee a já se otiskl. Stačil mi jen jeden pohled do jejích lískově oříškových očí, abych pochopil. Pochopil jsem, že lásku si nezískáme donucením. Přijde sama - nečekaná. 

**** O pár let později ****

Bijou zvony. Dunivým C-dur mi oznamují, že se neúprosně blíží okamžik, kdy si řekneme své ano. Miluji Tě.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nečekaná láska:

 1
23.11.2012 [18:49]

kiki1Nádhera! Taková krátká úvaha. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.11.2012 [19:09]

Agule99Och, nádhera! Tleskám, nádherně jsi to popsala, líbí se mi to mnohem víc než minulé drabble (ten o Belle)... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Shay
21.11.2012 [7:42]

ShayAhoj,
je mi líto, ale článek ti vracím. Zde ti zase jedno slovo chybí. Dopiš si jej, prosím. Také si do perexu napiš, o který drabble se jedná. (Double drabble - 200 slov)
Až se vše opravíš, zaškrtni "Článek je hotov".
Děkuji. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!