Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Moc jí stoupla do hlavy

Ahoj, přináším vám drabble (100 slov) z pohledu Aleca. Vypráví o své sestře Jane, ale i o sobě. Co mu vrtá hlavou? To si budete muset přečíst. Vaše Mňamka.

Mám svoji sestru rád, ale poslední dobou se začala chovat divně. Zalíbila se jí moc. Ráda ubližuje druhým. Hlavně spoléhá na svůj dar a Aro zvlášť. I já se změnil, ale ne tak hodně jako ona.

Chtěl bych vrátit čas. Chtěl bych být člověk bez moci. Chtěl bych si prožít normální lidský život. Chtěl bych hodně věcí, které se nikdy nesplní, protože jsem nesmrtelný.

Jaký by to bylo, kdybych byl přeci jenom člověk? Určitě bych si vybudoval rodinu. Jenže to jsou jen pouhé představy, které se nikdy nesplní.

Nechápu Jane, co na tom vidí. Nejspíš jsem se v ní zmýlil.


Tento drabble bych chtěla věnovat Twins a Arianě.

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Moc jí stoupla do hlavy:

 1
26.12.2011 [12:32]

VeubellaKonečně jsem se sem dostala. A samozřejmě si přečetla tvůj drabble! Bylo to moc pěkné. Opravdu se ti to moc povedlo!
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25.12.2011 [12:04]

SaDiabloDobře vybrané téma... Upřímně, zpracování mě tolik nenadchlo, uvítala bych nějaká zajímavá slovní spojení, vždyť to se k tomu přímo nabízí!
Na druhou stranu bylo vidět, že ses snažila do Aleca vložit určité city, to srovnání s lidským životem bylo fajn.

25.12.2011 [11:51]

KatarinaCullenFuha... to by ma nenapadlo.. skvelé drabble... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24.12.2011 [21:02]

zuzinecckaaAhoj, spoluautorko :D :D. Máš to pěkné, moc se mi to líbilo. Pár vět bych rozvinula, ale jinak.. Prostě, mělo to v sobě to správné kouzlo, ten správný náboj. Takže už se těším, až to spolu pořádně rozjedem ;)
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1.
Smazat | Upravit | 24.12.2011 [14:07]

To bylo nádherné! Tak moc procítěnný drabble! A originální...
Myslím, že přesně tohle se Alecovi občas honí hlavou. Taky to bylo hezky napsané, takové pohodové a přitom o něčem, ne o ničem. Moc povedenných sto slov.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!