Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Little black dress

Bella and Edward


Little black dressPlní vášně, velmi krásní. Oči se jim žízní zvrásní. (200)

Vstupuje do místnosti, mé neexistující srdce se zastavuje kvůli podívané, jež je rájem pro mé oči, těkám pohledem po celém jejím těle, nedokážu uvěřit tomu, že je moje, že patří pouze mně, krvelačnému stvoření, které dychtí po zářivě rudé tekutině, jenž zásobuje celé její tělo živinami, jenž je zdrojem celé její existence, tekutině, která již brzy bude zahřívat mé vyschlé a pálivé hrdlo. Lačně vtahuji spodní ret mezi zuby a pokouším se udržet, zatínám ruce v pěsti, drtím své vlastní kosti, přičemž si stále opakuji, že po ní nemůžu skočit, i když bych to už dávno udělal. Ladnými kroky posouvá svou okouzlující postavu mým směrem, zatajuji nepotřebný dech a přestávám se hýbat, jelikož si můžu být jistý, že by stačil jeden jediný pohyb navíc, a už by tu nestála, mé oči propalují látku, jež zakrývá malou část jejího těla, můj mozek látku svléká, mé zuby se imaginárně zatínají do pulzujícího těla mladé dívky, která přede mnou stojí. Podepírám se na loktech, abych si mohl užít ten pohled, který již za pár okamžiků nebude vášnivým, nýbrž pohledem zabijáka, který zničí další nepotřebný život tím, že ho obere o rudé kouzlo schované v žilách. Zatínám zuby. Naléhavě stahuji látku. Little black dress.

 

 


Doufám, že se vám další mé dílko líbilo, po dlouhé době jsem se vrátila k psaní ohledně tématu ságy Twilight, tohle je jen na rozjezd, ale mně osobně se to líbí. :) Doufám, že vás to alespoň částečně okouzlilo, protože pokud ano, budu ráda za jakýkoliv názor zanechaný v komentářích.

Emm se vrací!Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Little black dress:

 1
2. beer
30.05.2014 [14:55]

beer Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. 123
17.05.2014 [10:14]

Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!