Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Jedno jediné pomyšlení

Edward on the tree


Jedno jediné pomyšleníNo, další z mých pokusů... tentokrát Tripple Drabble. Jedná se o sen Belly, dopadne či nedopadne dobře?
Kimi ♥

 

 

Jedno jediné pomyšlení


Pohlédla jsem Edwardovi do tváře. Jeho pohled se upíral do dáli kamsi za mě. Otočila a sledovala jsem jeho pohled, nic jsem však neviděla, a proto jsem se otočila zpět k Edwardovi.

Nebyl tam.

Květy, které ještě před nemalým okamžikem hýřily všemi barvami, zšedly a zvadly, jako bych se ocitla v černobílém filmu, ve kterém jsem jen já barevná. Před svýma očima jsem viděla jen tu pohromu, kterou v mém srdci napáchal jeho odchod.

Ocitla jsme se na jiném místě. Na místě, které jsem nenáviděla. Byla jsem v lese, tam, kde skončil můj nádherný sen a kde mě osoba, kterou jsem milovala ze všeho nejvíce, opustila. Před očima se mi začala přehrávat ona osudová scéna.

Zase jsem prožívala ty stejně zničující pocity, úzkost a zlobu na něj, že mi lhal, že mi říkal, jak mě miluje.

Naposledy mě políbil na čelo a zmizel. Chtělo se mi křičet, ale nemohla jsem. V krku jsme měla vyprahlo a bolelo mě celé tělo, i přes tohle všechno jsem se za ním rozeběhla. Doufala jsem, že ho dohoním.

Najednou mi došlo, jak jsme pitomá. Celou dobu, kdy jsme byli společně, to tak bylo, jen jsem za ním honila, snažila jsme se ho dohonit, ale nemohla jsem, vždy byl rychlejší, vždy byl silnější, vždy byl vrahem, kterého jsem v něm nechtěla vidět. Co když je to tak stále? Co když stále smýšlí, jak mě zabít, jak mě znova zničit, co když mě chce znova opustit? Možné je to všechno?!

Zpocená jsem se posadila ve své posteli.

„Copak se děje, lásko?“ Sametový hlas mě zahřál u srdce.

„Noční můra." Smutně se usmál a pohladil mé rychle rostoucí bříško, i když s tím nesouhlasil, věděl, jak moc to pro mě znamená.

„Ať se ti zdálo cokoli, je to fuk. Miluji tě." Spojil naše rty v něžném polibku.
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Jedno jediné pomyšlení:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!